Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 84 z 86 Previous  1 ... 43 ... 83, 84, 85, 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej St 27 apríl 2016 - 19:23

Ahojte priatelia I love you

Lucka, vďaka za mnohé rady a usmernenia. Veru, urobil som to tak, ako píšem v téme o Spánku nižšie. A síce že od zobudenia do 18:30 neberiem kofeín žiaden, som na nule. Až len večer o 18:30 si dám dávku 150 mg, aby ma to prebralo k školským povinnostiam a mohol som po večeroch fungovať. Naďalej verím, že takáto forma zníženia nie je zlyhaním, ale je to správny krok, a že vyhovuje aj čo do pečene, aj čo do návyku, aj čo do flush, aj celkovo zdravotne. Smile

***

Dnes sa mám zhruba dobre. Avšak práve teraz ku večeru som dosť unavený. V práci bolo dosť roboty, trochu som sa vyčerpal. Navyše som driemal v noci len 2 hodiny. To spolu s tlmivými počasím vo mne vzbudzuje spavosť a fyzickú i psychickú únavu. Neviem, či mám teraz reálny potenciál si spraviť tú skúšku takto v predtermíne už v piatok. Pravdepodobne pôjdem až na normálny riadny termín. Dal som si 1 malý energeťák, 1 acutil a ešte si dám 1 kofex (50mg). Ak ma to nenakopne, tak to zalomím. Sleep

Dneska ma kolegovia veľmi prekvapili, lebo chápem, že mi gratulovala k narodeninám tá smena, na ktorú pripadli moje narodeniny, ale nečakal som, že aj teraz 4 dni po sviatku mi pôjde zagratulovať zase druhá smena. Dostal som malú bánanovo-čokoládovú tortu s tromi knotmi a zapálenými plamienkami, ktoré som musel sfúknuť. A tiež mi 3 kolegyne zaspievali "veľa šťastia, zdravia" a kolega mi dal fľašu ríbezlovej vodky. Embarassed Proste som bol v rozpakoch a fakt ma to príjemne prekvapilo celé, a už len tá forma gratulovania, no proste myslím, že mi za život nikto takto negratuloval ešte. Takže šoky hneď ráno. Smile Deň ubehol inak dobre, resp. veci, ktoré sa ma týkali, boli ok (avšak niektoré iné okolnosti, ktoré sa ma priamo netýkali, boli zhoršené, no snažil som sa zachovať si teda chladnú hlavu, keď teda sa to priamo mňa netýka). No, I cannot accept

Teraz vlastne sedím za stolom a čakám na efekt kofeínu, že či reku zaberie alebo nie. Viac ako 150mg si však určite nedám. Nemá to význam, lebo pokiaľ ma taká šupa, ako je 150mg, nepreberie, tak potom je každých ďalších 50mg úplne zbytočných, iba čo by mi to spôsobilo fyzické nepríjemnosti a taký ten strašný pocit, kedy je človek strašne unavený a napriek tomu nevie zaspať. Isto to poznáte a zhodneme sa, že je to otrasný zážitok pre každého z nás. Ambulance

Ďakujem za prečítanie. Smile Prajem Vám príjemný večer, kamaráti, nech sa Vám zdravotne vodí čo najlepšie, ako sa len dá. community together

Matej
Ghost

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 84 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5055
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Zahorak St 27 apríl 2016 - 19:39

Dnes sme preberali na sj maturitnú tému Ťapakovci ... učitelka slovenského jazyka pozná veľmi dobre moju rodinu a veľmi rozoberala utrpenie a psychicku tej rodiny (Ťapakovcov) a zrazu padla otázka ? Dokázali by ste udrieť ženu ? ja som nereagoval pozeral preč a ona zrazu pozrela namna povedala moje meno, ja viem že vy áno a takto sa začala namna návažat ....

Bol som rostrasení nie preto lebo by som udrel ženu ,ale preto lebo otec mamu bil ,bíjaval a ona z mojho pohladu usúdila že  som zlý človek :-( a robila si zomna srandu že račej mu dám maturitu lebo mna zbije :- ( ...  očom toje ? a stále sa mna to pýtala či by som dokázal udrieť. Hnusny neprajní hajzli skazeni všetci...

O našej rodine všetci naokolo vedia lebo žijeme na dedine ... viete ako to chodí :-) ,ale toto ma naštvalo ,lebo ubližila mi jej otazkami lebo som nato nevedel odpovedať hneď a bol som nervozni .Vedel som prečo mi tu otázku podáva dobre vie čo mam v rodine a naschval sa mna to spýtala .Už na minule hodine sa mna spýtala že čotoje psychicky posun a na podobné veci naráźa ,ona to možno nemyslí zle .. ale mne to ubližuje ...
Zahorak
Zahorak
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 28
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 03.04.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN St 27 apríl 2016 - 19:56

Ahojte,
mám sa fajn, prišiel som z práce a teším sa na futbal v tv aj som si podal tiket výnimočne. Dorazil som pešo čo som rád prechádzke ale tie mokré nohy z kaluží všade lol!
Bol som objednaný ku kaderníčke ale zrušil som to napokon pre čas dog a tak sa teraz strihám sám na nulku. Zatiaľ sa majte a držte sa!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak St 27 apríl 2016 - 19:59

Zaharak-podla mna si dobry clovek a hentakych skazenych ludi si moc nevsimaj a neber si snich priklad a zbytocne sa nad nimi netrap poznam a viem aky podaktory ludia vedia bit hnusny a zly!no nie vsetci,to by aj mna nasralo kokos asi bi som hu poslal tam kde sa uvedomi,narazky,urazky ohavaranie,bez citu a lasky tak by som mnohich mohol opisat a ty potrebuju viac pomoc nez ty co vsebe maju dobrotu ci lasku pokoj normalne ZAHORAK som to teraz stebou prezil viem si to zivo prectavit.Nie si zly clovek nato pametaj


Ahojte vsetci dnes sa mam tak ze mam meniny je Jaroslava ale neoslavujem prv som vedel oslavit,celkovo mam odklon ci pokles od reality ale som si cez obed 5hodin cca pospal a citim sa lepsie,nove nemam nic,....papa Wink
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Zahorak St 27 apríl 2016 - 20:12

Jaro ďakujem nevedel som nanu proste reagovať :-( , ona je zvláštna pritom stále namna pozerá ty môj najkrajší mi rozpráva stále a podobne atd (dobre vyzerám nemám vysoké ego je to proste fakt) ktorý mi teraz viac prekáža ... predtým mi to nevadilo (vyhovovalo) ,ale teraz už sa to k moje situácii nehodí...

Čo robím ?  dneska regenerujem takže pracujem na projektoch na nete , zajtra škola fitko uvidíme :-)  bude to ťažký deň hlavne matematika som veľmi kreatívny ,ale matika a logické myslenie strašne zaostáva :-(

Jaro gratulujem ty pesnička pre teba :-)

Zahorak
Zahorak
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 28
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 03.04.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak St 27 apríl 2016 - 20:27

Zahorak-Dajuem aj ja tebe neslo mi oto ze poviem ze mam meniny aby ste mi gratulovali iba som vam chcel opisat celi moj den ale zahorak diky a hento co som ti napisal ber hlavne do buducna keby postretas dakych ludi.,pokial viem bit ta tvoja holka v pohode aj fajn tak chapes no vie to byt aj dobre.,nemusel si reagovat niekedy je lespie bit ticho sam pre seba osobne zachovat pokoj Wink

Pesnicka je dobra pride mi ako znama dik Wink fitko vyuzivaj ja by som uz tiez rad cvicil
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Zahorak St 27 apríl 2016 - 20:31

Fitko a hudba jediné čo mi teraz pomáha :-) ... Skús to
Zahorak
Zahorak
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 28
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 03.04.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej St 27 apríl 2016 - 20:35

Jaro, všetko najlepšie! Great party

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 84 Jaro10

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 84 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5055
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak St 27 apríl 2016 - 20:37

zahorak ja som cvicieval pravidelne aj hudbu pocuval,len ma rozdrbala choroba,chcem sa urcite vratit k pravidelnemu cviceniu,nedavno som si kupil jednorucky,doma mam aj hrazdu a do fitka by som si vybavil pernamentku len musim nejak obmedzit cigarety a dako sa vratit spet k cviceniu i celkovo do formy kondicie vydrze a sily.

Len si poriadne zamakaj borec Wink


Takze borci a borkyne drzim vam palce v rozvijani sa ci v upokojeni a stabilite ci dobrej nalade a toho co chcete,keby nic tak sa nebojte bude to dobre
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak St 27 apríl 2016 - 20:38

Matej dakujem ten sampus s vodou by som vipil teda v sampusovej flase bi mal bit sirup alebo voda Very Happy Cool
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger St 27 apríl 2016 - 21:20

Ahojte,
u mňa dnes nič moc nové, akurát že mi došla zásielka z Čiech, sošky skarabea, Anubisa a bohyne Maat, yay, som z toho happy farao Inak sa dá, prešla ma podráždenosť, ktorú som prejavovala najmä voči mame. Glykémie rozlietané, pribrať sa stále nedarí. Chute na sebapoškodenie/samovraždu prešli, len ktovie dokedy. Teraz sa chystám buď písať, alebo hrať TR, ešte neviem. Ešte však musím vymeniť náplaste/dávku masti na nechty, totiž som v PK chytila nechtovú mykózu, sakra Mad Tiež sa treba objednať na očné, pozrieť očné pozadie. Mala by som ísť i na kontrolu na neurológiu kvôli záchvatom, ale od leta som tam nebola kvôli zrušeniu poplatkov za prednostné vyšetrenie a vraveli mi, že ľudia tam čakajú od štvrtej ráno, no tak to môžem fakt kašlať... Momentálne počúvam popri písaní sem moju obľúbenú pieseň od Céline Dion: Pour que tu m'aimes encore (Aby si ma ešte miloval) a je mi pri tom smutno, keď si tak spomeniem, kedy a za akých okolností som ju počúvala prvý raz... a s kým... S človekom, ktorý ma obral o hafo peňazí, kvôli ktorému som takmer zomrela a ktorého som i tak dlho milovala. Prekliata naivná hraničiarka... Tout est mea culpa!
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Zahorak St 27 apríl 2016 - 22:01




Asi takto nejako sa cítim sám proti celému svetu ...
Zahorak
Zahorak
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 28
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 03.04.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 84 z 86 Previous  1 ... 43 ... 83, 84, 85, 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore