Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 85 z 86 Previous  1 ... 44 ... 84, 85, 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Št 28 apríl 2016 - 8:21

potrebujem kontakt s niekim,jeden kamarat s ktorym som bol v kontakte 11rokov si pital namna od segry cislo tak som mu ho dal ale nevolal je asi este stale v Anglicku snim som tam bol pred tim nes som ochorel aj ma tam volal ale asi si neuvedomuje zavaznost mojej choroby Keby tam schcem ist musel by som mat jednu plnu cestovnu tasku Liekou!Dufam ze ho este uvidim snim by som sa dobre porozpraval.Jednoducho mi chyba sa ZNIEKIM OSOBNE POROZPRAVAT CI NIECO SPOLU PODNIKNUT! Wink
Idem si zahrat free to play hru APB ale furt sa mi prinej vipina pc som si zohnal cosi lepsi pc a ked hram daku hru tak sa mi po nejakom case vypne monitor a zacne vrcat musim prist nato jako to opravim inak ked ho mam len zapli a som na nete ci ked cosi robim na ploche tak pohoda bezimi ale zhrami mi to vipne kurna asi sa mi prehrieva graficka karta nestiha alebo co je stim?????
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Št 28 apríl 2016 - 8:52

nepaci?okej,ja som este nedal nikomu zly bod aj ked sa mi nepacilo ale fajn zmenme temu Bolo to moje vyjadrenie....neviem kdo ciarkal na červeno ale to je jedno sak niesom Dokonaly zatial nie.,a keby cosi tak ty co si mi dal zly bod ci ta,tak potom si fajn...haha


Naposledy upravil Jaro.BludnySlovak dňa Št 28 apríl 2016 - 10:42, celkom upravené 1 krát.
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Št 28 apríl 2016 - 10:37

Uz je to trochu v pohode...,...Dufam ze vam je DOBRE?A ze sa dari???

Všetkych Vas Pozdravujem a zdravim....Ahojte zatial.... Razz
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 85 Empty Napisem v DOBROM.,,,

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Št 28 apríl 2016 - 10:54

Pisem TERAZ V DOBROM-NECHAPTE TO ZLE A JE MI JEDNO CO SI OTOM POMYSLITE,

TOTO FORUM JE DOBRE FAJN GRATULUJEM VYTVORCOVI JE NAOZAJ DOBRE PACISA MI
CO SA MI NEPACI:LIKE AKO NA FACEBOKU TEDA BODY TO JE ZBYTOCNE VPLIVA TO NEGATIVNE AKO FACEBOOK KDO MA VIAC LAJKOU ATD.
DALEJ SA MI NEPACI ZE CITAT NASE PRISPEVKY MOZE HOCIKDO:VIAC BY SA MI PACILO KEBY TO CITAT MOZE LEN TEN CO JE ZAREGISTROVANY A NIE HOCIKDO KDO SI KLIKNE
IBA TIETO DVE VECI SA MI MOC NEPACIA

Inak celkovo je toto forum dobry vymysel a dobre spracovane gratulujem ti ci vam co ste sa na tom podielali ahojte.
a to je vsetko zase moje vyjadrenie.
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Zahorak Št 28 apríl 2016 - 16:55

Ahojte . čau jaro čo si dnes robil ?

Odcvičené proteínek , najem sa, a ide sa pracovať na projektoch


Ako zvyčajne pieseň odomna na dnes :-)

Zahorak
Zahorak
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 28
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 03.04.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Št 28 apríl 2016 - 20:13

Ahojte, mám sa tak klasicky fajn po šichte a dúfam že to ostane minimálne ak nie lepšie do konca týždňa. Už aby sa troška oteplilo a budem na bicykli do práce jazdiť a inak som si dobil kredit na kartách (v mobile a tablete) tak v práci netujem a čítam kadečo zaujímavé. Na knihu sa to nechytá ale aj tak. Po práci som skočil na pivo a bol na návšteve u strýka. Teraz idem zaľahnúť, pustiť si film a v kľude sa pokúsiť dobre vyspať. Mávajte sa pekne moji milí community together
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Št 28 apríl 2016 - 22:06

Ahoj Meretseger,
ten Staroveký Egypt sa stáva Tvojou vášňou,je dobre, že máš takéto hobby.

..............

Ahoj APBTCANDY,
dobre si odpočiň, určite si zaslúžiš dobrý odpočinok a nech Ťa tak ostatné šichty tak nevyčerpávajú...

..............

Ahoj Záhorák,
trochu Ti aj v dobrom "závidím", že máš toľko energie na to posiľňovanie. Fitko bývalo kedysi aj mojou takmer dennou náplňou a aj ma to bavilo.

..............

Ahoj Jaro,
body sú len medzi nami zaregistrovanými, predstavuje to Matejom dobre vymyslená reputácia, ktorá vlastne akoby merala "dôveryhodnosť". Taktiež si napísal 71 príspevkov, čo považujem za pomerne dosť. Píš aj naďalej, uvidí sa.

.............

Ahojte všetci,
dnes bol celkom fajn deň. Niečo som už napísal v téme "Vcelku ma teší...". Takže zostávajú len sťažnosti... He! No priznám sa, že som mal takú výmenu názorov, čo ma nejako rozhodilo. Nechcem rozvádzať. Pomerne dlho som sa dnes v popoludní dával dokopy a vidieť na tom, že niektoré veci ma dokážu viac rozhodiť ako bežného človeka. Mrzí ma, že som nestihol Zello Dialógy, ale bol som s kamarátom na chalupe a bolo tam toho viacero... Dúfam, že nabudúce to už bude inak.

Majte sa čo najlepšie! Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Pi 29 apríl 2016 - 8:29

Ahoj Tuto-vlastne mi to je aj jedno,dufam ze som nikoho neurazil.

Cau Zahorak-vcera som robil cosi s pc menil graficku kartu a pocuval hudbu,cosi kukal na nete,bol nachvilu von,no nic moc,len co budem robit dnes? Smile


Ahojte vsetci-nechapte ma zle,tiez som len chory keby cosi povedze si je CHORY! Smile Wink myslim na vas a drzim vam palce v pokracovani zivota aj sebe tak sa majte dobre ahojte zase napiste
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Pi 29 apríl 2016 - 10:17

Ahojte pracujúci fórumácii:

Ide vííííkend, tak si to užite!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 85 Friday-58
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  dzuli08 Pi 29 apríl 2016 - 12:22

Ahojte, zdravím všetkých. Tak ja sa mám dnes v celku fajn. Premohla som sa a pustila do žehlenia (moja nie veľmi obľúbená činnosť) tak žehlím a počúvam pritom hudbu. Uvidím koľko toho požehlím, je toho pomerne veľa. Poobede by som sa chcela ísť prejsť ku starkej na návštevu. Dnes to ale nebude veľmi produktívny deň asi okrem toho žehlenia nemám veľmi čo na práci.
Tak sa držte a prajem pekný deň Wink
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Pi 29 apríl 2016 - 18:27

Ahoj dzuli08,
aj taký deň padne niekedy pomerne dobre, je tam aj priestor na oddych a zábavu. Občas sa mi také dni aj páčia.

............

Ahojte všetci,
dnes mám aj ja taký až príliš oddychový deň. Veľkú časť akp. som stihol porobiť v noci, keď sa mi ešte nechcelo spať, takže cez deň som to mal také až moc kľudné. Neviem, či sa o mňa nepokúša aj nejaká malá depresia, lebo som cez deň pospával a driemal a cítil som sa taký bez energie. Netuším, či za tým nestojí aj to Ginko. Zajtra idem na brigádu a tam uvidím, ako to so mnou je. Jednoducho: lemravý deň.

Želám vám pekný zbytok piatku a užite si víkend. T.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 85 14716
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Mischelll Pi 29 apríl 2016 - 19:07

Ahojte Wink

tak, no chcela som Vás všetkých len pozdraviť....mam sa v rámci možnosti dobre....držím sa...neviem teda ako bude ďalej ....ale dnes som sa tak upokojila...alebo skor uvedomila.....proste bola som na pohrebe ....vzdialenej rodiny až na to, že nechodím na pohreby skoro vobec....tak som sa toho bála....ale upokojilo ma to...vážne....posledné dni ma ludia len stresovali teda vlastna rodina....a tam to bolo iné...oni sa stresovali...a ja som len pozerala....fakt ma to tak ukludnilo...ani nie, že kazen ale to vsetko...fakt ako som sa obavala tak mi to pomohlo....

Pekný večer prajem lol!

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 85 z 86 Previous  1 ... 44 ... 84, 85, 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore