Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Blúznenie a šialenstvo

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Blúznenie a šialenstvo - Stránka 3 Empty Re: Blúznenie a šialenstvo

Odoslať  Matej So 9 január 2010 - 19:02

filipka napísal:Mimochodom, dovolujem si pripomenut, ze mas viac ako 18 rokov a o svojej liecbe a zodpovednosti za nu mas pravo rozhodnut sam a nespoliehat sa na mamicku.

Právo možno mám, ale mne by bolo najlepšie, keby mi odňali svojprávnosť. Som možno detinský, ale to preto lebo som dieťa. Ja nesúhlasím s tým, aby som bol človek. Toto nie je skutočná realita taká aká má byť. To je proste chyba v systéme. Takto sa to nemalo vyvinúť. Neznášam tento svet, vesmír a seba samého. To je hnus, že si dovoľuješ aj Ty, Filipka, ma upozorňovať, že som vraj dostatočne svojprávny, keď ja sa od tohto sveta a od tejto spoločnosti snažím čo najviac dištancovať. Fuj. Tento svet nie je skutočný, resp. aspoň by nemal byť. Je to hanba, že toto žijeme a rešpektujte, že nie každý sa rád v žbrnde a blate tohto sveta má záujem naučiť plávať. Evil or Very Mad

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Blúznenie a šialenstvo - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Blúznenie a šialenstvo - Stránka 3 Empty Re: Blúznenie a šialenstvo

Odoslať  Matej So 9 január 2010 - 19:04

Po prvé, nie som horlivý, po druhé: Boha mi nespomínaj a už vôbec nie jeho dukáty. Kresťanstvo učí o spravodlivosti, takže Boh na konci môjho pozemského života nebude odo mňa žiadať denáre tak, ako by žiadal od zdravého človeka. Nemôže mi dať chorobu a potom povedať "Makaj ako fretka aj napriek chorobe." To by nebolo fér a Boh taký nie je. Takže teraz si mimo zas Ty.
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk

Katuska likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Blúznenie a šialenstvo - Stránka 3 Empty Re: Blúznenie a šialenstvo

Odoslať  filipka So 9 január 2010 - 19:12

Vies co Matej, aj ja som chora. Aj vsetci, co sem pisu, su chori. Od vsetkych bude Boh ziadat ucty, prave preto, ze je spravodlivy.
Ty asi chces byt chory. Ty sa vobec nesnazis osobnostne rast. Bohuzial. Choroba je Tvoja verna spolocnicka, ktorej vdacis za vela. Mam z teba pocit, ze ty sa nechces liecit. Tebe vyhovuje byt "nesvojpravny". A choroba je Tvoja racionalizacia tvojho zelania. Tak si ju dobre uzi, lebo ci sa ti to paci, alebo nie, Boh Ta vidi a trpel za Teba a budes skladat ucet. Nikto sa tomu nevyhne..
Kaslem na Tvoj vztah s "mamimou". Uzi si ju, zjedz ju od zavislost. Tvoje stastie je, ze ju mas, ini take stastie, aj chori ludia, nemali. Rozhodne ti to vsak nepomoze byt zrelym clovekom. Realita je aka je. Realitu tvoria ludia. Aj ty si clovek a teda si za nu zodpovedny. Preto ti nepomoze sa distancovat od nej. Nepomoze ti kricat-ja s tym nechcem mat nic spolocne!! Pretoze si clovek, ktory ju vytvara. A Boh sa ta na to spyta, co si pre zmenu reality urobil ty.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Blúznenie a šialenstvo - Stránka 3 Empty Re: Blúznenie a šialenstvo

Odoslať  popoluska So 9 január 2010 - 19:13

Matej ukludni sa,teraz ti je zle,mozno o mesiac sa budes na to pozerat celkom inac,ked ti bude lepsie.Snaz sa urobit vsetko pre to ,aby ti bolo lepsie. V tom ti drzim palce.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Blúznenie a šialenstvo - Stránka 3 Empty Re: Blúznenie a šialenstvo

Odoslať  filipka So 9 január 2010 - 19:18

Na toto nepomoze mesiac. Ani elektrosoky. Osobnostny rast je dlhodoby proces. Vobec nepoukazujem na jeho komunikaciu s nebeskymi bytostami, ci satanske ideacie, ktore su chorobne. Poukazujem na to, ako sa Matej snazi zotrvat v pozicii decka.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Blúznenie a šialenstvo - Stránka 3 Empty Re: Blúznenie a šialenstvo

Odoslať  popoluska So 9 január 2010 - 19:29

Vies filipka,niektori ludia nikdy nedospeju,budu sa stale spravat ako deti. Poznam takych,bohuzial.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Blúznenie a šialenstvo - Stránka 3 Empty Re: Blúznenie a šialenstvo

Odoslať  Matej So 9 január 2010 - 19:30

Príspevok zmazaný z dôvodu hrubého porušenia Kódexu diskusného fóra.


Naposledy upravil Matej Skalík dňa Ne 20 jún 2010 - 16:23, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : vulgárnosť a osočovanie)
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Blúznenie a šialenstvo - Stránka 3 Empty Re: Blúznenie a šialenstvo

Odoslať  filipka So 9 január 2010 - 19:34

ojojoj, ty veru nikdy nedospejes. pokojne mi nadaj do ******, kazdy aspon uvidi, aky si ty krestan.
Pisem si tu len svoje nazory. Neporusila som ziadne pravidlo fora.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Blúznenie a šialenstvo - Stránka 3 Empty Re: Blúznenie a šialenstvo

Odoslať  filipka So 9 január 2010 - 19:42

Na tvojom mieste, prave preto, ze ta Boh pozna dokonale, by som mala mierne obavy.. winking
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Blúznenie a šialenstvo - Stránka 3 Empty Re: Blúznenie a šialenstvo

Odoslať  Matej So 9 január 2010 - 19:43

filipka napísal:ojojoj, ty veru nikdy nedospejes. pokojne mi nadaj do ******, kazdy aspon uvidi, aky si ty krestan.
Pisem si tu len svoje nazory. Neporusila som ziadne pravidlo fora.

Po prvé: sám som povedal, že nie som horlivý, takže sa nevyhlasujem za svätého! Po druhé: Nedospejem, to som povedal aj ja sám. Za takýchto podmienok je to totiž nemožné. Po tretie: To, že nadávam, nemá nič spoločné s mojou kresťanskou vierou! Ty nepoznáš ako ma satan tlačí aby som vulgárne urážal, ako postupne vstupoval počas posledných rokov do môjho života, ako sa mi zjavoval a odhaľoval mi svoje pravdy, ako ma chránil pred výčitkami hnusného sveta a divokých nebeských mocností, ktoré nevedia nič iné robiť len sa vŕtať v mojej hlave a akonáhle nájdu nejakú zlú myšlienku, tak ju patrične zhovadiť a okomentovať a vynadať mi za ňu vyčítavým spôsobom!!! Ja nemôžem, *****, za to, že nadávam a neopováž sa ** **** to spájať s mojou vierou. Schizma medzi tým, v čo verím, a tým, ako sa správam, nastala už dávno, roky dozadu a ja za ňu ODMIETAM zodpovednosť, pretože ju spáchal satan a mám presvedčívé dôkazy. Neopovažuj sa to spájať! Ničomu nerozumieš, len si múdra jak ********* ***. To on ma ovláda, on mi diktuje zlosť, lebo ma chce ochrániť pred takými hnusnými podľuďmi, ako si ty, ktorí mi len chcú ublížiť a ničia ma svojimi výčitkami presne tak, ako ma ničia svojimi výčitkami nebeské mocnosti! *** * ****! ***** ** ******** * *****.

Poznámka cenzora: Príspevok hrubo porušil Kódex diskusného fóra.


Naposledy upravil Matej Skalík dňa Ne 20 jún 2010 - 16:31, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : vulgárnosť a osočovanie)
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Blúznenie a šialenstvo - Stránka 3 Empty Re: Blúznenie a šialenstvo

Odoslať  filipka So 9 január 2010 - 19:46

Takze tvoje presvedcenie, ze budes svaty patron dusevne chorych uz pominulo? To je dobry znak, asi ti zacina zaberat ta Invega.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Blúznenie a šialenstvo - Stránka 3 Empty Re: Blúznenie a šialenstvo

Odoslať  Matej So 9 január 2010 - 19:47

filipka napísal:Na tvojom mieste, prave preto, ze ta Boh pozna dokonale, by som mala mierne obavy.. winking

Presne na tomto princípe funguje celé to vyčítanie a zhovadzovanie v mojej hlave keď mi robia zle nebeské mocnosti. To, že si toto napísala, len svedčí o tom, že patríš k nim, si sa odhalila, že si sa skonšpirovala proti mne v masívnej vlne výčitiek na moju adresu. Odteraz si zaradená medzi mojich úhlavných nepriateľov!

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Blúznenie a šialenstvo - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore