Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zaujima ma Vas nazor na...

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zaujima ma Vas nazor na... - Stránka 2 Empty Re: Zaujima ma Vas nazor na...

Odoslať  Tuto Ne 4 október 2015 - 22:28

Ahoj Meretseger,
škoda toho prístupu čo máš k liečbam, ale koniec-koncov si slobodný človek a Tvoje rozhodnutia sú to, že môžeš primerane voliť z daných možností. Keďže si sa už pokúšala aj o konečné riešenie, myslím, že rady sú zbytočné. Niekedy je dosť ťažké sa v tom všetkom pohybovať tak, aby bol aj vlk najedený, aj ovca celá. Chcem vlastne napísať najmä to, aby si niekedy, až prejde určitý čas, neľutovala, a zároveň, aby už nebolo neskoro na nápravné opatrenia. Teraz si myslím, že si stále v situácii, že máš šancu niečo zmeniť v svojom (zdravotom) živote. Možno by stačilo sa pokúsiť. Osobne si myslím, že musíš mať aj výbornú rodinu, keď Ti napríklad brat doplatil ten dôchodok. Viem, že si to rozhodne nemala v doterajšom živote ľahké, ale podľa môjho názoru by si sa mohla pokúsiť o zmenu k lepšiemu..., práve v tom Ti držím palce. Tuto

Zaujima ma Vas nazor na... - Stránka 2 Flowers-31
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore