Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Popíšte vaše pocity, bludy alebo čomu veríte, halucinácie alebo čo počujete a vidíte.

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Popíšte vaše pocity, bludy alebo čomu veríte, halucinácie alebo čo počujete a vidíte. - Stránka 5 Empty Re: Popíšte vaše pocity, bludy alebo čomu veríte, halucinácie alebo čo počujete a vidíte.

Odoslať  EnaXnaY St 15 január 2020 - 11:07

Jak veľa? Wink

Veď JA SOM len jeden Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Popíšte vaše pocity, bludy alebo čomu veríte, halucinácie alebo čo počujete a vidíte. - Stránka 5 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1065
Reputácia Reputácia : 163
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 46
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Popíšte vaše pocity, bludy alebo čomu veríte, halucinácie alebo čo počujete a vidíte. - Stránka 5 Empty Re: Popíšte vaše pocity, bludy alebo čomu veríte, halucinácie alebo čo počujete a vidíte.

Odoslať  Iacobus St 15 január 2020 - 11:14

No to teda nie ste. Ja som tiež boh. Ale mne nevadí, že nás je viac. Vám to prekáža?

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Popíšte vaše pocity, bludy alebo čomu veríte, halucinácie alebo čo počujete a vidíte. - Stránka 5 Empty Re: Popíšte vaše pocity, bludy alebo čomu veríte, halucinácie alebo čo počujete a vidíte.

Odoslať  EnaXnaY St 15 január 2020 - 11:42

Som si istý, že JA SOM len jeden Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Popíšte vaše pocity, bludy alebo čomu veríte, halucinácie alebo čo počujete a vidíte. - Stránka 5 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1065
Reputácia Reputácia : 163
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 46
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Popíšte vaše pocity, bludy alebo čomu veríte, halucinácie alebo čo počujete a vidíte. - Stránka 5 Empty Re: Popíšte vaše pocity, bludy alebo čomu veríte, halucinácie alebo čo počujete a vidíte.

Odoslať  Dušan St 15 január 2020 - 12:11

Áno, si len jeden Boh vo svojom vesmíre.

Ja doň nepatrím, a ani nebudem, mám svoj vesmír a blízkych, ktorí doň patria.
Tiež som len jeden, jednota všetkého.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Popíšte vaše pocity, bludy alebo čomu veríte, halucinácie alebo čo počujete a vidíte. - Stránka 5 Empty Re: Popíšte vaše pocity, bludy alebo čomu veríte, halucinácie alebo čo počujete a vidíte.

Odoslať  EnaXnaY St 15 január 2020 - 12:15

antifajny napísal:Áno, si len jeden Boh vo svojom vesmíre.

Ja doň nepatrím, a ani nebudem, mám svoj vesmír a blízkych, ktorí doň patria.
Tiež som len jeden, jednota všetkého.

No veď tak Wink

JA SOM len jeden, nie je zo MŇA viac Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Popíšte vaše pocity, bludy alebo čomu veríte, halucinácie alebo čo počujete a vidíte. - Stránka 5 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1065
Reputácia Reputácia : 163
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 46
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Popíšte vaše pocity, bludy alebo čomu veríte, halucinácie alebo čo počujete a vidíte. - Stránka 5 Empty moje bludy

Odoslať  Katuska Po 28 september 2020 - 12:34

Ahojte takze tato tema ma velmi zaujala nakolko som si myslela ze bludmi trpim len ja a zvlast nabozenskymi ze som sa dostala niekde do inej dimenzie a vsetky informacie ktore vnimam su len pre mna ...ja som bola celkom v pohode mala som nejake uzkosti z ludi zapadnut do kolektivu a tak ale niejake psychozy to vobec.
MOja prva psyhcoza prisla kratko po mojich 28. narodeninach , zacala som citit ze ma prenasleduje nejake zlo ( neviem ci demon, satan nieco strasne zle a prefikane ). Vsetko to o mne vedelo zacalo riadit moj zivot nemohla som robit nic proti tomu. bola som na smrt vydesena rano som mala desy ze ktora realita je ta prava ci ta o ktorej viem len ja alebo tato kde ziju ini ludia. kedze mi to nedalo pokoj usudila som ze realita je to co citim ved dovtedy som vzdy verila tomu co som citila. potom po mesiaci sa to zmenilo ze nie len ze ma nieco prenasledovalo ale ze ma to bude mucit aj po smrti. Tam nastali brutalne desy, strachy uzkost panika. stale som si vycitala ze naco som chdila na terapie k psychologicke ze to mam zato a podobne. lebo tato tema s ami otvorila prave na EMDR terapii. Takto som sa trapila 3 mesiace nejedla som nespala nestarala sa o seba nic nebolo podstatne len to ako si zachranim dusu....chcela som sa zabit ale bala som sa ze po smrti pojdem na 100 percent k tomu zlu ze ma bude mucit zato ze som nebola zla ale dobra ze bOh je iba niekde skrceny v kute a nevie mi pomoct .....
pootm ma psychologicka odviedla na psychiatriu kde mi dali Olanzapin , triticco, alventu , zopiklon. a ten pocit ze ma cche nieco mucit sa zastavil hned prvu noc. ale vsetky tie rozhadzane myslienky kym sa dali dohromady trvalo tri tyzdne potom som sa vratila do bezneho zivota. Vdaka BOhu za lieky Smile Lenze po liekoch som zase pribrala ale to je uz iny pribeh . majte sa
Katuska
Katuska
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 141
Reputácia Reputácia : 131
Dátum registrácie : 28.09.2020

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore