Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Partnerské-ľúbostné vzťahy

Strana 16 z 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 16 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  Anonymka Po 3 august 2020 - 7:57

Viete čo, neviem, čo budem robiť. Čas ukáže. Pre niektorých vyzerám sprosto, ale o to nejde. Príde čas, kedy ma pochopia Very Happy
@anjelik Nemyslím si, že ho dávam na prvé miesto. Išlo mi len o to, urobiť to správne.

Neviem, či mu idem vravieť o svojich citoch.
Anonymka
Anonymka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 30
Reputácia Reputácia : 5
Dátum registrácie : 23.07.2018

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: abilify maintena 400 mg/mesiac

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 16 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  EnaXnaY Po 3 august 2020 - 10:34

Anonymka napísal:Neviem, či mu idem vravieť o svojich citoch.

Kľudne mu povedz, maximálne ti povie NIE Wink

Ale aspoň budeš vedieť na čom si Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 16 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1115
Reputácia Reputácia : 165
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 16 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  dzuli08 Po 3 august 2020 - 16:33

kaa napísal:
dzuli08 napísal:Tak prispievam aj sem. Dnes mam nejaky plodný deň na prispevky... Ja len ze asi som zaľúbená, a tak som nechcela aby sa to stalo, iba komplikuje veci.. Ach no. Mozno to prejde. Cim skôr.

Ahoj, ja ti želám, aby to neprešlo. Keď ťa niečo také postretne, tak je to dar, ktorý rozbije stereotyp a my ho z vďaky nazveme "komplikácia" Wink

Kaa, díky len ja sa tomu "daru" vždy radšej chcem vyhnúť, nakoľko moje skúsenosti nie sú bohviečo. Beriem dotyčného ako kamoša v prvom rade, ale už mám dojem že sa mi tam zamiešalo aj niečo iné. A teraz spätne už som trocha viac "prebrata". Len niekedy na neho, myslím až príliš často a to bolo tesne po túre, čo sme boli spolu na nej.
A pre mňa to je naozaj len a len komplikácia v poslednej dobe. Lebo viem, na čom som. Ja možno v oblakoch dakde, a on niekde v bani Very Happy
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 16 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  kaa Po 3 august 2020 - 18:01

Ahoj, mno nedá sa vyhýbať donekonečna. Môže ti prejsť príležitosť medzi prsty. Ale nech je ako je, každá chvíľa keď nám je fajn je skvelá. Tak si len tie chvíľky ulož a opatruj. Niekedy sa z nich dá čerpať veľa sily Wink

_________________
Before the dawn, I hear you whisper In your sleep "Don't let the morning take him".
Outside the birds begin to call As if to summon up my leaving.
kaa
kaa
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 69
Reputácia Reputácia : 31
Dátum registrácie : 30.06.2020
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F41.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 16 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  kimi2028 Po 3 august 2020 - 18:53

Ahoj @dzuli08
Rád by som ti dal nejakú radu hm, ale neviem či poradím dobre. Čo tak s novým objavom sa porozprávať o tom? Viem možno ťažké, možno ľahké. Šancu treba využiť, hoci viem sám, aké je ťažké nájsť si kamarátku. Pre mňa je to takmer nemožné, ale veľmi mi to chýba. Tak vystačím si aj s kamarátmi. Dvakrát do týždňa chodím hrať futbal a raz si niekam sadnúť.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 16 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  dzuli08 Ut 4 august 2020 - 7:42

No Kimi to nie je ani velmi nový objav, už sa poznáme cez rok. Nový objav je len to, že asi z mojej strany to prerástlo už niekam inam. Diky za radu, no nejak to nechcem s ním rozoberať. Uvidí sa čo bude. Moja teória, čo má prísť, príde Smile
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 16 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  Dušan Ne 25 júl 2021 - 17:41

Všetkým ženám:

Ďakujem jedno veľké dík, že ste to so mnou vydržali. Ľúbil Som vás, chodili sme spolu, mal s vami sex, bolo to nádherné ...é obdobie. Teraz keď Som krátko po 40-ke, Som si dal sľub, že ďalší sex už (ne)budem mať, snáď až po duchovnej, fyzickej premene. Ale aj tak vás naďalej ľúbim. Onou tou duchovnou premenou by malo byť duchovné svetlo, či Kristov kríž...

Dušan
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 16 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  Mous Po 22 august 2022 - 20:55

Ahoj,

ja len premýšľam,že užcsom 5 rokov bez vzťahu a je to zvláštne.v mojom veku väčšina rovesníkov má rodinu,detská,smejú sa na tých soc.sieťach,plánujú,stretávajú sa s inými,chodia na dovolenky,oslavujú sviatky.čo mi asi chýba je pocit určitej stability,ktorú môže dať vzťah.no už nie som veľmi idealista,takže uznávam,že byť sám má tiež svoje výhody
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 867
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Juraj, vrana and Abditus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 16 Empty Ahoj

Odoslať  Mous St 31 august 2022 - 21:06

Ahojte fórumáci.je to zaujímavé priatelia.keď som takto dlho sám,nemám potrebu partnerky-priateľky.síce som si takto kedysi dávno život nepredstavoval.príde mi ako renomé žiadať od druhého,aby bol na porúdzi v dobrom aj v zlom,v chorobe aj šťastí.kedže ma bolí noha od chrbta,čo my lekári prezývame ischias,neviem si predstaviť,že by som "nejakú" so svojimi problémami denne zaťažoval.je síce pravda,že aj o tom sú vzťahy.mám psa a to je dobrý kamoš.sám som zvedavý,ako budem chápať život bez partnerky o dlhší čas.no nemyslím si,že sa už zamilujem.prídem si na to starý.zoznamky mi nepriniesli žiadnu odozvu-zrejme sa tam chodia ľudia len profilovať.v mojom veku 36 rokov je naozaj asi povážlivé najsť spriaznenú dušu do vzťahu cestou zoznamky.a osobne tu na samote na kraji dediny veľa nezadaných,nerozvedených žien bez detí nenájdem.nuž čo.mám dosť skúseností s opačnou polovičkou,keď chcete s nežným pohlavím a niekedy už normálne nepotrebujem hľadať skúsenosti nové.takže len zhrniem,že síce boli aj zaujímavé a myslím plnohodnotné vzťahy,tú pravú som nestretol a asi už ani nestretnem.cherchez la femme hovoril náš učiteľ,ja poviem len:možno mám na svete iné úlohy.

Majte sa
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 867
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej and Juraj like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 16 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  Juraj Št 1 september 2022 - 11:10

Ja patrím do kategórie forever alone. Hlavný problém prečo to tak je, je ten, že nie som príťažlivý. Napríklad keď som ešte chodil do školy a pokúšal som sa komunikovať so spolužiačkami, tak som si všimol že sa v mojej prítomnosti nejako divne správajú. Neskôr som zistil že je to tak preto, lebo sa im nepáčim a je im nepríjemné keď o ne mám záujem. Proste je to tak že keď muž nie je príťažlivý, tak sa môže snažiť robiť zázraky a ženy ho aj tak nebudú chcieť. Naopak, keď je muž príťažlivý, tak môže byť totálny debil a ženy za ním budú šalieť. Poznal som mužov ktorí boli totálni debilovia a ženy sa im samé núkali za frajerky, len preto lebo boli príťažliví.

Problém vidím aj v tom že keď si človek okolo štyridsiatky chce nájsť ženu v podobnom veku, tak naráža väčšinou na rozvedené s malými deťmi. Možno budem vyzerať ako egoistický blbec, ale ženu s deťmi by som nechcel, lebo neznášam deti a predstava že by som sa staral o cudzie deti je pre mňa absolútne neprijateľná.

Keď som bol mladší, tak ma trápilo že som sám, ale teraz keď mám štyridsaťjeden, tak už som sa s tým zmieril a je mi to jedno. Vraj to tak býva že ľudia okolo štyridsiatky si zvyknú že sú starými mládencami/dievkami a naučia sa s tým žiť.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 555
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Mous likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 16 Empty Ahoj

Odoslať  Mous Št 20 október 2022 - 17:29

Som na jednej zoznamke a nedalo mi to... na fotke sa objavila ženská s veľkým výstrihom. Dosť vzrušujúce. Napísal som jej nejakú obvyklú frázu a potom druhou hneď okomentoval prsia- že ich má pekné. Zaujímalo by ma, čo si o tom myslíte. Hlavne ženy. Podľa mňa je to v pohode, koľko ľudí, toľko chutí. 

V podstate mi príde čudné, že sa takto s veľkým výstrihom zoznamuje. Zdá sa, že chce, čo chce, z toho asi nevykĺzne nič stabilné. Ale asi by išlo o nejaký sexuálny vzťah na prvom mieste. To je džouk🤭
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 867
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Juraj and vrana like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 16 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  vrana So 3 december 2022 - 22:16

Ako malý chlapec Som sníval o žene, sexe, rodine, deti, dome, peniazoch, aute, práce, kariére...

Ako dospelé dieťa Som mal tri krátkodobé vzťahy. Dobre Som vedel na čom Som, že ešte nič nemám, Nič Som tak v živote nedosiahol, tak Som si pri sexe dával pozor.

Aby Som mohol žiť, privyrábal Som si brigádami (strechy). Potom, ako Som ochorel (invalid - kardio, diabetes) strácali stretnutia a vzťahy so ženami na význame.

Zvykol Som si na samotu. Keď sa potrebujem otvoriť (porozprávať), mám tu sestru, synovcov, rodinných príbuzných, kamarátov a kolegov z roboty. So ženami, čo Som mal vzťah sa už nestretávam, majú svoje starosti. Akurát len, že ich mám na FB v priateľoch (málo kedy si píšeme)

Dnes ženu v domácnosti nepotrebujem, vystačím si sám. Som samotár o samote. A keď nejakú poznám, tak je to iba o priateľskom vzťahu.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

rasto, Mous and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 16 z 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore