Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

naposledy som si kupil/cital...

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

naposledy som si kupil/cital... - Stránka 4 Empty Re: naposledy som si kupil/cital...

Odoslať  Matej St 4 jún 2014 - 21:34

Čo som si naposledy kúpil? Naposledy som si kúpil asi vlastnú smrť. Ale to je aj tak zbytočné písať zrejme, lebo ctená ateistická pospolitosť aj tak nikdy nedokáže pochopiť, v čom spočíva smrť. Keby to vedela, hneď by sa na mňa vrhla s cieľom zachrániť ma. Ach, matejko matejko, takže tebe sa zunovalo, aby ťa druhí ľutovali, že matejko? Trápny si, akurát ti ponúkne časť populácie facku do tváre akože na prebratie, a druhá časť populácie ťa jednoducho má na háku. Tak ako aj ty ich. Chápeš tú logiku? matejkoo, netrapoš ,,
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

naposledy som si kupil/cital... - Stránka 4 Empty Re: naposledy som si kupil/cital...

Odoslať  Michal Št 27 august 2015 - 20:36

Nedavno som docital zivotopis:Ivan IV.Hrozny od autorov Nikita Romanoff a (uz sa nepamatam).
Perfektna historicka studia tohto tyrana,putavo vyrozpravany pribeh v podstate nestastneho a psychicky choreho tyrana.Nie,nebojte sa,nevidim sa v nom.Wink))Boli tam aj dobove rytiny a ilustracie,ktore dokreslovali atmosferu Velkeho Ruska v 17.(?!?) storoci.Neviem ako to autori  dokazali,ale mal som z toho pocit,akoby tam vtedy s nim zili.Isto si to vyzadovalo mravenciu pracu- podrobne patranie po roznych kronikach historickych dokumentoch,artefaktoch,atd.Velmi dobra kniha,precital som skoro "na jeden dych"!
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

naposledy som si kupil/cital... - Stránka 4 Empty Re: naposledy som si kupil/cital...

Odoslať  Michal Po 14 september 2015 - 9:45

Dostal som sa k zaujimavej knihe: 5 jazykov lasky(Gary Chapman)
Je to sice krestansky ladene,ale pristupne aj pre nekrestanov.Zatial som precital len jednu kapitolu a paci sa mi to.Ziadny natlak,rady zo skutocneho zivota a ludsky pristup autora k citatelom.Skuste...
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

naposledy som si kupil/cital... - Stránka 4 Empty Re: naposledy som si kupil/cital...

Odoslať  Tuto St 23 september 2015 - 20:28

Poslednou knihou, čo som si zakúpil bola "Konverzácia ruština". Doteraz tam chúďa leží nedotknutá, pokiaľ ju zaradím do "akožepovinností". Možno. Otec vie dobre po rusky, takže budem mať podporu. Opačne, stále je moja angličtina slabá, tak uvidím, či si dám nejaký jazyk k Aj. Mal som tam donedávna nemčinu, ale akosi sa mi to začalo pliesť, tak "dostala odchod".
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

naposledy som si kupil/cital... - Stránka 4 Empty Re: naposledy som si kupil/cital...

Odoslať  filipka St 23 september 2015 - 20:30

ja som si kúpila rifle a tričko...
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

naposledy som si kupil/cital... - Stránka 4 Empty Re: naposledy som si kupil/cital...

Odoslať  xkrchnav St 23 september 2015 - 20:38

Ja som si naposledy kúpil výborný croissant s lieskoorieškovou náplňou Smile. Sorry to sem trošku asi nepatrí. Ale bol fakt výborný. Mám pár metrov od práce pekáreň a robia výborné chleby aj sladké veci Smile.

xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

naposledy som si kupil/cital... - Stránka 4 Empty Re: naposledy som si kupil/cital...

Odoslať  filipka St 23 september 2015 - 20:41

nerob chute, ty potvora
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

naposledy som si kupil/cital... - Stránka 4 Empty Re: naposledy som si kupil/cital...

Odoslať  Tuto St 23 september 2015 - 20:45

Poslednou knihou, čo som si zakúpil bola "Konverzácia ruština". Doteraz tam chúďa leží nedotknutá, pokiaľ ju zaradím do "akožepovinností". Možno. Otec vie dobre po rusky, takže budem mať podporu. Opačne, stále je moja angličtina slabá, tak uvidím, či si dám nejaký jazyk k Aj. Mal som tam donedávna nemčinu, ale akosi sa mi to začalo pliesť, tak "dostala odchod".

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

naposledy som si kupil/cital... - Stránka 4 Empty Re: naposledy som si kupil/cital...

Odoslať  Tuto St 23 september 2015 - 20:48

Inak úplne naposledy som kupoval cigarety v stánku. 2,80€.  affraid
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

naposledy som si kupil/cital... - Stránka 4 Empty Re: naposledy som si kupil/cital...

Odoslať  filipka St 23 september 2015 - 20:51

ja som znicila pancuchy za 12 eur very unhappy
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

naposledy som si kupil/cital... - Stránka 4 Empty Re: naposledy som si kupil/cital...

Odoslať  Tuto St 23 september 2015 - 20:55

Sakra, pančuchy... hmm, za to by boli aj štyri krabičky cigariet  devil. Inak nám to fajčiarom majú od nového roka dobre "osladiť"  scared.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

naposledy som si kupil/cital... - Stránka 4 Empty Re: naposledy som si kupil/cital...

Odoslať  ester St 23 september 2015 - 21:09

Filipka affraid tak to riadne naštve vždy aj mňa very unhappy

Idem šiť nové obliečky na vankúšiky, tak som si kúpila 3 druhy látok, musím prekombinovať ... to robím, keď ma chytí depka...tak dúfam, že to zaberie...
a ešte v zľave dve knihy, tak tie chcem čítať po večeroch. Nikdy som thriller nečítala,tak som sama zvedavá
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore