Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 16

Strana 65 z 84 Previous  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 74 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Ne 21 máj 2023 - 13:25

@Patty_Pillow Najdi si takového léčitele, který spolupracuje s lékaři a nebude tě nutit vysazovat prášky. Rozhodně si nenech doporučit žádného šarlatána od tety. Klid v rodině ti nestojí za to, abys riskovala svoje zdraví.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 798
Reputácia Reputácia : 63
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Catherin4 likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Ne 21 máj 2023 - 13:33

@motylek vysadzovať lieky si nechám len mojou Dr. ona najlepšie vie, že čo a ako a som s ňou v dennom kontakte, pri každom probléme jej môžem napísať a ona hneď ako môže odpisuje
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 444
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Ne 21 máj 2023 - 13:46

@Patty_Pillow A jak se momentálně cítíš? Máš nějaké problémy s psychikou? Máš ještě tu depresi?
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 798
Reputácia Reputácia : 63
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Ne 21 máj 2023 - 14:31

@motylek no drží sa ma to depresívne obdobie, ale Dr., že to prejde, že to chce čas
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 444
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Ne 21 máj 2023 - 17:31

Ahojte moji mili, ja mam stale problemy so spankom, dnes som bola do stvrtej hore a spala som do jednej. Dala som si pol tabletky. Dnes si dam tabletku celu a to skorej, uvidime co to urobi. Zajtra musim vstavat o pol piatej rano do rannej. Tak panboh zaplat ako to dopadne.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 490
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Sweetheart and janka,janka like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Po 22 máj 2023 - 9:04

Ahojte moji mili, tak ja som spala 1,5 hodiny, napriek tomu sa citim dobre. Dala som si celu tabletku na spanie, evidentne nepomohla. Dufam, ze dalsie dni to bude lepsie.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 490
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Sweetheart likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka Po 22 máj 2023 - 21:57

Catherine, tak to ma mrzi, mne povedal doktor, ze len tak si mam davat ze dam si tabletku a hned spat do postele,  ze ziadne cinnosti pred tym zalahnutim, nastastie mi zabera, nejaky ritual spankovy neviem, nieco pocuvat v sluchatkach, predtym som si dala tabletku a ked som nesla hned do postele spat tak mi odisiel ten ucinok a uz som nezaspala.
S tym rossmanom som len chcela, ci neni nejaka moznost ako si objednat na SR. Ale som to pozerala davno, ze sa to neda, myslim ze stale sa to neda. ze tu si to objednam, zaplatim ale potom mi to neposlu. Moj sen, ze by som chcela ist zit do Nemecka. Ale neda sa to, bola som tam najstastnejsia v zivote, citila som sa ako doma, aspon mam spomienky.  Aj ma volali vsade ze mam ostat, ale odvtedy som sa zmenila samozrejme cas.. Obdivujem Ta ze tam si a zvladas to sama. Tak prajem aby si vyriesila to spanie, neviem ci zmenou lieku ked nezabera?
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

Catherin4 likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Ut 23 máj 2023 - 15:39

Tak dnes uz som spala dobre, isla som spat o 21 a zaspala mozno o 22. Sa zda, ze sa mi to zase spravne prehodilo.
Janka o Rossmanovi nic neviem, ci sa tam da nakupovat cez internet netusim. Ja tam malokedy chodim. Ty si zila v Nemecku? Mna Nemci znicili, mala som tu s nimi velke problemy, kvoli nim som mala aj psychozu. Ja si tu zijem pretoze zarobim viac nez doma, tam som mala aj problemy vobec najst si pracu. Ale skor ci neskor sa budem stahovat do Rakuska za svojim priatelom.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 490
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Sweetheart, motylek and janka,janka like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Št 25 máj 2023 - 13:21

Vedeli ste, že 24.5. je svetový deň schizofrénie?
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 444
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

motylek and janka,janka like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka Št 25 máj 2023 - 19:03

ahojte ako sa máte? Ja som bola dnes u doktora a dal mi iny liek s inou látkou, takze dnes a par dni to bude asi nieco ine, ani neviem čo mám čakaťscratch Rolling Eyes , uz som si zvykala na latku kventiapin a teraz aripiprazol. Ja som ho navrhla aj podla info co som tu našla, ze sa nepribera od neho, nerobim si nadeje, nasla som tabulku liekov od Lacobusa este ich je pár, co by sme mohli skusit, aby som sa citila lepsie, doktor na mna preniesol dobru naladu, tak to ked je takyto mam aj tyzdeň dobru naladu. ahojte a prajem vam vsetkym len dobru naladu  a pokoj. drzte mi palce v novom lieku aby som to dobre znasala. doktor ma totiz dovolenku a termin mam az o mesiac.
catherine, verim Ti s tymi nemcami, aj ja som zazila aj zle veci, asi to boli sociopati, uz je to za Tebou, najlepsie nebyt v blizkosti takych. Obdivujem Ta ako bojujes s tymi liekmi na spanie, robis nieco pre seba a svoje zdravie, obdivujem... ahoj a drž sa welcome or bye heart
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

Patty_Pillow, Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Št 25 máj 2023 - 19:23

@janka,janka ja som pri aripiprazole schudla dokonca 10kg za 10 týždňov, ale mne neučínkoval, tak dúfam, že tebe bude šliapať ako hodinky a budeš spokojná
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 444
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

janka,janka likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Št 25 máj 2023 - 19:40

Tady v této tabulce, kterou jsem naskenovala z knížky o schizofrenii, je i srovnání antipsychotik podle přibírání na váze: https://www.schizoforum.net/t1250-topic?highlight=srovn%C3%A1n%C3%AD+antipsychotik
Není tam vysvětleno, co znamená symbol "0", já se domnívám, že to znamená, že se z daného AP (v zásadě) nepřibírá.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 798
Reputácia Reputácia : 63
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 65 z 84 Previous  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 74 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore