Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 16

Strana 64 z 84 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 74 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Pi 19 máj 2023 - 14:00

@janka,janka nie nebola som v práci, len mi volali, no zajtra idem oslavovať narodky po dvoch mesiacoch, tak uvidím ako to zvládnem, ale zatiaľ do 7.6. som PN
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 444
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka Pi 19 máj 2023 - 15:38

Patty vsak zvladnes vsetko, len sa opatruj v pohode a straz sa.  Kiss 1  Kiss 3  Kiss 2 Obdivujem, ze chodis do prace a ze si v spolocnosti.  Mne  shooting3 niekto zavolal a nic nepovedal shooting2 ..nepovedala, shooting2  volala som naspat a zrusili ma takze som si nasla ze prieskum, ale som z toho vyvedena z miery,  plus som pocuvala o rakovine na dtv ci kde a to tiez mi nepridalo, ja neviem proste co jest zdrave, uz len ze dycham tu spinu ma štve a nieze ja keby islo o mna....citim sa strasne..obmedzena ze ani zdravu stravu si neviem zadovazit lebo nesoferujem, ze tak jednoduche veci su tak zlozite, cisticku vzduchu som nemala predat,ale nemala som peniaze a  bola o nicom to je fakt, ako obrazovka monitoru co sa tam chyta prach bola na tom principe, naozaj mna napriklad denne stve ked sa pozriem na oblohu ze lieta tolko lietadiel, ten prach co ide ked si pozriete nad nocnym svetlom co ide zo servitky, takze o rakovine som pocuvala priznaky, to tiez musim sa odhodlat na tu hadicu cez usta do zaludka, neviem ako ale mam rok napisanu ziadanku od lekara,  inak neviem co mam varit, co jest, vsade ma strasí gmo, som na nervy ze ak aj spaldovu muku si upeciem sama to vsetko zjem, cely plech, zachvatove jedenie, zavislost na sladkom, lebo je najdostupnejsie. A pranie to ma desia silne chemikalie v prasku ze sa nevyperu, zas na octe a sode nechcem prat. Boze ja tolko pisem, vcera som jednej pani pisala vecer po tabletkach, dost vela,,,aj z toho som bola nervozna, ze co ma to napadlo, ona mi napisala prva, ale ja teda neviem ani co pisem, mozno ste si vsimli,  tak uvidim este neodpisala. Beriem ten hedonin, to je nic, vsetko je to nic, ak je clovek na vsetko sam.  Kňaz  Do pezinka som si to rozmyslela ze sa nebudem doktora na to pytat, opytam sa ho ak prezijem dovtedy, ze co na mna zvysuje hlas uz tri krat a ci chce aby som k nemu chodila. A on sa cuduje ze mi je stale zle a take mi dava rady, ze dovidenia....co date to aj dostanete. no to je rada. .. king  https://schizo.sk/ako-v-sebe-rozpoznat-psychozu podla tohto som stale v nejakej psychoze.
Caute. Majte sa pekne.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

motylek likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow So 20 máj 2023 - 12:18

Ahojte, bol mi odporúčaný liečiteľ s bylinkami ako náhrada za lekárku a lieky, všakže to je ...? Teda ja chápem, že topiaci sa aj slamky chytá, ale ja týmto liečiteľov verím, len v takých prípadoch, ako je nachladnutie, že vie odporúčiť nejaké bylinky, ale raz som bola s kamošom pri liečiteľov, ktorého on roky navštevoval, prišla som tam a nepovedala som ani slovo o tom, čo mi je, a viete čo on? On nezistil, že mám schizofréniu, ani chronický zápal prínosných dutín, vraj som úplne zdravá, čo podporilo môj pohľad na nich, lebo moja Dr. na mne vidí, že nie som ok
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 444
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

janka,janka likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek So 20 máj 2023 - 12:36

@Patty_Pillow A kdo ti doporučil léčitele? Doufám, že ne lékař, ti nesmějí doporučovat žádnou alternativní léčbu, dokonce ani homeopatika.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 798
Reputácia Reputácia : 62
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow So 20 máj 2023 - 13:04

@motylek nie Dr nie, ale moja teta
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 444
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek So 20 máj 2023 - 14:07

@Patty_Pillow Myslíš ta, která tě společně s matkou přesvědčuje, abys nebrala prášky? Jestli je to ona, co ti napomohla k atace, tak tu bych radši neposlouchala. Resp. jejímu výběru léčitele bych nevěřila.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 798
Reputácia Reputácia : 62
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

janka,janka likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 So 20 máj 2023 - 17:21

No moja kamoska na schizoafektivnu poruchu brala roky lieky, bola dobre nastavena a zila uplne normalne. No a tiez jej niekto poradil bylinkarku, ona blba ju posluchla, vysadila lieky a dostala sa do manie a do psychozy. Rozmlatila svojej tete kupelnu v nejakom zachvate a bola hospitalizovana dost dlho. Dlho mala maniu, potom dlho depresiu a trvalo cele mesiace kym sa z toho ako tak dostala. Takze na liecitelov pozor.
Co sa tyka mna, ja ten spanok stale nemam idealny, som do druhej hore a potom spim do 11. Beriem pol tabletky, skusim si to zvysit na ¾. Ale nech to berem jak chcem, stale to nie je dobre. Buduci tyzden mam rannu, to musim o pol piatej vstavat, no dakujem pekne s takym spankom. Inak sa mam dobre len som ako vzdy leniva. Prd robim, ani von nejdem. Kedysi som rada chodila na bicykel, teraz mozem len snivat.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 490
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

motylek and janka,janka like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow So 20 máj 2023 - 18:48

@motylek @Catherin4 no veď ani tomu neverím a tu nejde o malú pseudo depku, že neviem čo na seba, ale o schizofréniu, aj na to reagujú, že to je široký pojem, to ako keby som povedala, že mám chorobu, nič si neprečítali o tom, že čo to je, vôbec sa na zaujímajú, len že tak mladá baba nemá čo chodiť k psychiatrovi a brať lieky, preto mi poradila liečiteľa
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 444
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Sweetheart So 20 máj 2023 - 21:27

Neda sa mi poslat fotka. Ja som opity v splendide 😂 v Pistanoch. Jake to tu je krasne. Citim sa jak na Titanicu 😂bohove je to tu. Som opity a este chcem 😂 vo vine je pravda 😂 ja musim este pit. Jak mi je dobre, ked pijem. Ale musim sa pochvalit, jak dobre vyzeram 😂 jaky Brandon Beverly hills 90210, dooblikany som pekne, jake 90tky. Sa mi to lubi a viaceri ma pochvalili, kamaratka co prisla z Prahy a potom taky dalsi.. Sak cil sa to nosi. Tie 90tky. Som oply 😂
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Catherin4 likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka So 20 máj 2023 - 22:16

Tak to iste ziadny liecitel nepomoze Patty. pomohla by dobra psychoterapia podla mna.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  kimi2028 Ne 21 máj 2023 - 8:26

Ahojte, tak po veľmi dlhom čase som tu opäť. Mám sa veľmi dobre. Tento týždeň bol hlavne v spoločnosti a to mi veľmi prospelo. Chcel by som takto žiť dlhodobo, lebo páči sa mi to. Len neviem, či bude sa dať chodiť dlhodobo do spoločnosti. Vedel by som si predstaviť takto svoj život. Bol som dvakrát na futbale, dvakrát na stacionári, trikrát na posedeniach s kamarátmi. S jedným kamarátom som si dohovoril ďalšie stretnutie na víkend, tak som zvedavý, či vyjde nám to.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2230
Reputácia Reputácia : 759
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Catherin4 likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Ne 21 máj 2023 - 9:14

@janka,janka psychoterapiu mám Smile a podľa mňa dobrú, aj podľa mojej Dr., zvažujem toho liečiteľa, pre pokoj v rodine, ale lieky nevysadím, som zvedavá čo mi povie, podľa mňa nič prelomové, čo by mi mohlo pomôcť
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 444
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 64 z 84 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 74 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore