Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 16

Strana 32 z 84 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 58 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Ne 26 marec 2023 - 16:31

@juraj ona právne nie je môj rodič od júla 1993, kedy som bola zverená do pestúnskej starostlivosti, ale ona je v tom, že je moja mama so všetkým čo k tomu patrí, úplne mi ničí život. Tiež by som najradšej uzavrela kapitolu a nebola s ňou v kontakte
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 359
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

Juraj likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Ne 26 marec 2023 - 16:36

@Patty_Pillow Už jí nic nedávej. Pokud potřebuje peníze, ať si jde vydělat. Psala jsi, že ID už nepotřebuje, jen předstírá, že potřebuje léky, ale nic jí není. Tak ať jde pracovat.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 739
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Juraj and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Juraj Ne 26 marec 2023 - 16:47

@Patty_Pillow, to si viem predstaviť. Keď som mal sedemnásť, moja matka mi zahrala divadlo, kde hovorila že navždy bude mojou matkou a ja navždy jej synom. Sranda je, že tie slová mi povedala krátko potom ako neúspešne presviedčala otca, aby ma vyhodil z domu. 

Keď je rodič toxický človek, tak prerušenie kontaktu s ním je najlepšie riešenie. Držím ti palce.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 552
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Katuska and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Ne 26 marec 2023 - 16:53

@motylek a si myslíš, že ona pôjde robiť? Mohla robiť popri ID a nerobila ani deň, si zvykla, že dostáva peniaze za nič
@juraj no veď to, toxických vzťahov sa treba zbaviť
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 359
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

Katuska and Juraj like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Ne 26 marec 2023 - 17:04

@Patty_Pillow A to jí ten ID stačí?
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 739
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Ne 26 marec 2023 - 17:10

@motylek no má ten najnižší, jej muž poberá už starobný dôchodok, tiež ten najnižší a stačí im to, bývajú v takej bytovke, ktorú má pod palcom fara, takže majú do 100 eur poplatok za bývanie, potom veľa prefajčia aj 150 eur mesačne a zo zvyšku majú na jedlo, ale vychádza im to, niekedy si požičajú od mojej tety, pred tým im prispieval dedko.
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 359
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Ne 26 marec 2023 - 18:03

Patty pillow nebolo by lepsie s takou osobou prerusit kontakt na dobro? Len ta nici. Ja mam tiez nic moc matku ale takto zle to veru nie je.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 451
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Juraj, Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Sweetheart Ne 26 marec 2023 - 23:02

Ja som mal dneska poobednu a jak som skoncil o 10, musel som ist na dvojite vino. Tak pijem teraz v herni. To je tam strasne na psychiku, fyzicky zvladam, ale psychicky som kolko razy na dne, ked idem z tade. Este som sa tam aj najedol a chytil som z toho nervy, tak som sa isiel potajomky vyvracat na jednu izbu. A musim si aj neurol davat, aby som to zvladal. Snazim sa co najmenej si davat ten neurol, ale niekedy si musim aj dva neuroli dat na jednej smene. Ale dneska som nemal ani jeden napriklad, dva dni som uz nemal neurol. Ja si myslim, ze ja som tam mal byt ubytovany a nie robit zamestnanca. A v piatok som mal nocnu 12tku, pol oddelenia tam v noci vystrajalo, este som aj vykaly musel v izbe umyvat, lebo jednemu dedovi preplo a ponatieral tam postel aj zem, aj umyvadlo vykalmi. Este aj on bol cely ugebreny od vykalov, plakat sa mi chcelo, ked som otvoril dvere na tej izbe, vsade samy vykal ponatierany. Hruza... A dalsia babka celu noc dezorientovana vykrikovala, ze ide na jablka do dediny, dalsia zas vyzvanala, ze nemoze spat, lebo ju krize bolia, dalsia si zas z nosa vyberala oxygenoterapiu. To je tam cisty blazinec. Mna tam asi za chvilu ubytuju a nie, ze tam zamestnany budem.
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 554
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Po 27 marec 2023 - 13:04

Ahojte, tak ja som už v nemocnici, som na polo otvorenom oddelení a keď ma zbavia hlasov a úzkosti, tak by ma preložili na otvorené. Idú mi meniť lieky za iné.
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 359
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

regina, kimi2028, Juraj, Sweetheart, Mous, Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  EnaXnaY Po 27 marec 2023 - 18:21

Zas ma pochytila depková nálada Wink

Ach, kedy to už skončí? Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 32 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1113
Reputácia Reputácia : 165
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 32 Empty Ahoj

Odoslať  Mous Ut 28 marec 2023 - 11:22

Čaute, práve si robím sendviče, celkom som hladný. Bol som na prechádzke a v bankomate-zajtra idem k zubárovi. Mal som malý konflikt z lekárničkou-ženská sa chovala arogantne, len preto, že som chcel vrátiť do lekárne žuvačky nikorette a nemal som bloček. Avšak dá sa to aj normálne povedať, nie takým tónom.
Píšem si s jednou kočkou inak, celkom dobrý pokec plus mínus. Dorábam článok a chystám sa čítať. Objednal som domov záhradnú hojdačku, tak sa na ňu teším jumping2.
Majte sa pekne
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 864
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

regina, Mischelll, dzuli08, Juraj, Catherin4, Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  kimi2028 Ut 28 marec 2023 - 20:10

Ahojte, mám sa dobre. Chodím tieto dní opäť na stacionár a veľmi mi to pomáha. Môžem sa realizovať rôzne, aj keď ide hlavne o príjemné debaty na rôzne témy, ktoré sa mi páčia. Tiež som rád, že sa môžem učiť nové vecí a ide mi to dobre. Aj personál hodnotí ma kladne oproti tomu, aký som bol pred dvojročnou prestávkou. Dnes som už skutočne niekde inde a napredujem po stránke v sociálnej oblasti. Dnes sestrička na stacionári vystihla to, že som spontánnejší a uvoľnenejší a viac si verím.

Aké som posledné 2 dní? Na stacionári som sa snažil skutočne, ale doma nemám už energiu niečo robiť, čo je mínus. Musím relaxovať na ďalšie stacionárové dní. Na stacionári cvičíme, či rozprávame o rôznych témach.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

regina, Katuska, Mous, Catherin4, Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 32 z 84 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 58 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore