Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Diagnoza "tajnostkar"

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Diagnoza "tajnostkar" - Stránka 3 Empty Re: Diagnoza "tajnostkar"

Odoslať  filipka St 20 február 2019 - 20:07

Rob so sebou niečo Very Happy
A ešte malá rada zadarmo-odbornou hatmatilkou sa prezentuj radšej len na skúškach a medzi kolegami, tu na to príliš nie je priestor, skôr vzniká dojem, že sa trochu nemiestne producíruješ. Aspoň u mňa ten dojem vznikol.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Diagnoza "tajnostkar" - Stránka 3 Empty Re: Diagnoza "tajnostkar"

Odoslať  Iacobus St 20 február 2019 - 21:27

Tak to bol vtip. Samozrejme, že vykám z úcty. Prečo inak by som to robil, ak by tomu tak nebolo?
Psychologička si myslí, že sú u mňa prítomné nejaké črty narcistickej poruchy osobnosti, ale to je nezmysel. Moje vyjadrenia tak môžu niekedy pôsobiť, ale ja som len trochu svojský.
Myslím si, že by si sa nemala tak rýchlo púšťať do súdov ľudí, ktorých zatiaľ dobre nepoznáš.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Diagnoza "tajnostkar" - Stránka 3 Empty Re: Diagnoza "tajnostkar"

Odoslať  Veroni St 20 február 2019 - 21:50

Heretik je top Wink

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Zaslať odpoveď

Diagnoza "tajnostkar" - Stránka 3 Empty Re: Diagnoza "tajnostkar"

Odoslať  Iacobus Št 21 február 2019 - 11:15

Ukončili ste tému. Teraz ju znova otvarate, chcete mať z nejakeho dovodu posledné slovo. Neviem si to vysvetliť. Hlavne ak Vy hovorite o mojom egu. Skuste sa pozriet na to svoje. Možno prídete na zaujímavé zistenia. Ja, na rozdiel od Vás, nebudem podsúvať moje dojmy z Vašich príspevkov, lebo si myslím, že takáto písomná komunikácia nedokáže vypovedať všetko, co vyjadrite pri osobnej. Pisomna nedokáže totiž zachytiť emócie.

Nepotrebujem tu dosiahnuť víťazstvo, ale ak mám nejaký názor, ktorý je potvrdený odborným textom, tak viem, ze pravdu mám. Ak by som ju nemal a vy to podložite a vyargumentujete, uznam, ze som sa mýlil. Lenže Vy to nedokážete.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Zaslať odpoveď

Diagnoza "tajnostkar" - Stránka 3 Empty Re: Diagnoza "tajnostkar"

Odoslať  anjelik Št 21 február 2019 - 13:51

Už mám diskusneforum déja vu jumping
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Diagnoza "tajnostkar" - Stránka 3 Empty Re: Diagnoza "tajnostkar"

Odoslať  filipka Št 21 február 2019 - 15:40

Iacobus, to, prečo vykáš, nechám na tvoje uváženie, ale o úcte k druhej strane v diskusii ma nepresvedčíš. Čo sa týka "súdenia" tvojej osoby, nesúdim, len píšem, aký dojem vo mne vyvolávaš. Možno niekto iný ťa vidí inak, ale nie som o tom príliš presvedčená. Teda aspoň podľa toho, čo si zatiaľ predviedol na tomto fóre.
Myslím si, že bude lepšie, ak budem tvoje príspevky preskakovať rovnako, ako som preskakovala fajneho.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Diagnoza "tajnostkar" - Stránka 3 Empty Re: Diagnoza "tajnostkar"

Odoslať  Felix2000 Št 30 máj 2019 - 12:38

Spat k teme Very Happy

Dnes som sa v praci dozvedel od vyssieho nariadeneho ze moj kolega "tajnostkar" dal vypoved very sad3 very sad3 very sad3

Takze sa to zase potvrdilo aky je to tajnostkar. Nikdo o tom nevedel, dokonca ani jeho sef.
Este vcera sa tvaril ako nic a dnes po 10 rokoch capol na stol papiere ze konci.
Tomu sa hovori dokonale "utajovanie". Nikdo ani nevie preco ani kde ide proste 10 rocne posobisko s nicoho nic ukoncil.

Sranda jej ze pisal kolegyni len jej sa priznal ze ide prec pred 2 dnami ale kde to nepovedal..
Este ju vystrihal aby to nepovedala terajsiemu Team leadrovi ze kde isiel a preco dal vypoved. Asi sa boji ze by nahodou ho nestretol napr o pol roku a ho vytahal za usi alebo tak nejako.
Proste uzavrieme to -je to dobry herec, ako Shakespeare. Mossad - izraelska tajna sluzba by mala s neho radost.

Je to "utajovac " ako stvoreny.

Co vy na to kamosi , poznate aj vy vo vasom okoli "tajnostkara" nejakeho?

_________________
S pozdravom /With regards

Felix2000
Felix2000
Felix2000
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 49
Reputácia Reputácia : 5
Dátum registrácie : 20.09.2017
Bydlisko Bydlisko : Kosice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F22, F22.5 , socialna agarofobia, bipolarna porucha, schizofrenia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kvetiapin, Triticoo, Haloperidol ( podla potreby), neurol, Zyprexa, Risperdal

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Diagnoza "tajnostkar" - Stránka 3 Empty Re: Diagnoza "tajnostkar"

Odoslať  anjelik Št 30 máj 2019 - 13:07

Felix, vieš...ľudia sa boja. Preto vo väčšine prípadov nepovedia nikomu v práci o tom, že to ukončia, a už vôbec nie, že kam idú.
Ani u nás nikto neprezradil nikomu kam ide, a to sme už 28 ročná firma, a ľudia čo sú tu, tu pracujú spolu už 20-15 rokov. Proste keď sa to kopí, že máš toho dosť, a keď sa zrazu naskytne rýchla príležitosť robiť niečo lepšie, musíš doterajšie rýchlo ukončiť.
Aj ja tu už budem desiaty rok, a na ten budúci chcem každopádne odísť. Len sa ešte pred tým dávam psychicky viacej dokopy, lebo nemusím spomínať že som troska...
Keď odídem, tak čo najrýchlejšie a aby nevedeli, kam.
U nás máme ,,blízke,, vzťahy s kolektívom, ale môže sa stať dennodenne, že ti niekto z čistej neprajnosti bodne do chrbta...
Práca väčšinou nie je miesto, kde si ľudia dôverujú v takej miere, že by prezrádzali ľuďom kam idú robiť, atď.
Si myslím, že tvoj kolega týmto neurobil nič zlé. Chránil sa. To je všetko. Každý si pred odchodom zváži, čo a komu prezradí
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Diagnoza "tajnostkar" - Stránka 3 Empty Re: Diagnoza "tajnostkar"

Odoslať  Felix2000 Št 24 október 2019 - 12:50

Ahojte kamarati,

Tak som tu zase po dlhsej dobe. Mam sa vcelku fajn, zobkam to co mi prideli moj doktor , rano na obed a vecer.
Nemam uz take stavy ako predtym, ale moze to byt pocasim .Ale nejde o to. Chcem sa podelit s vami o mojom kamaratovi co isiel pracovat do hlavneho mesta.
Samozrejme nespecifikoval co bude robit, kde bude robit .Ani svojmu nariadenemu to nepovedal .Na otazku jeho ze kde ide pracovat , moj kamarat mu povedal ze NEPOVIEM. very sad4
Myslite ze je to spravne takto utajovat vsetko? Je tam uz 6 mesiacov a nikdo nevie co tam vlastne robi.
Mne tak nejde o to ze vsetko utajuje ale preco on potom od kazdeho taha info od druhich. My mu musime povedat ze kde robime, kolko zarabame atk , ale on nic.
Sa mi to nepaci ked on dranka informacie od druhich ale sam o sebe nepovie nic.Minule sa pytal byvalej kolegyni kolko ma urok na hypoteke atk ale ked sa ho ona na to opytala tak povedal ze NEPOVIEM.
Myslite ze moze sa jednat o nejaku dusevnu skrytu chorobu? Je toho este viacej na celu knihu to vam poviem.
No som rad kamarati ze som si s vami popismenkoval. Drzte sa Very Happy

_________________
S pozdravom /With regards

Felix2000
Felix2000
Felix2000
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 49
Reputácia Reputácia : 5
Dátum registrácie : 20.09.2017
Bydlisko Bydlisko : Kosice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F22, F22.5 , socialna agarofobia, bipolarna porucha, schizofrenia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kvetiapin, Triticoo, Haloperidol ( podla potreby), neurol, Zyprexa, Risperdal

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Diagnoza "tajnostkar" - Stránka 3 Empty Re: Diagnoza "tajnostkar"

Odoslať  Dušan Št 24 október 2019 - 14:45

Ahoj @Felix2000

Kebyže som na tvojom mieste, moc by ma ani netrápilo jeho tajnostkarcenie, nakoľko je to jeho súkromná vec, nech ide o čokoľvek. Sám sa snažím tiež niektoré veci si nechať len pre seba, nemusí celý kolektív vedieť všetko.
Či ide o nejakú tú chorobu, mám pochybnosti, je to normálna vec!
Tak, či tak sa v blízkej dobe dozvies, kde robí. Informácie sa šíria rýchlosťou svetla!
Sme v informačnom veku a keby si ozaj sa chcel dopátrať k jeho tajomstvu, tak na to dôjdeš.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore