Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 11

Strana 85 z 86 Previous  1 ... 44 ... 84, 85, 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  EnaXnaY St 24 júl 2019 - 17:46

anjelik napísal:Vieš čoo,....si celá banda tam hore!... No, I cannot accept

Buď rada za to čo je Wink

Po prechode to môže byť ešte horšie Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 85 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1104
Reputácia Reputácia : 165
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik St 24 júl 2019 - 17:53

EnaXnaY napísal:
anjelik napísal:Vieš čoo,....si celá banda tam hore!... No, I cannot accept

Buď rada za to čo je Wink

Po prechode to môže byť ešte horšie Wink
Však ja viem, že keď to teraz nevydržím, bude potom ešte horšie No, I cannot accept
Chcem sa na istý čas iba len prizerať. Na takom mieste, kde ma nebudú furt buzerovať a ubližovať mne aj ostatným
Čo mám urobiť sakra? 3 dni si meditovať a dúfať že nato mám, ocitnúť sa tiež inde? laughing
Hruuuuuza.... Rolling Eyes
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  EnaXnaY St 24 júl 2019 - 17:59

anjelik napísal:Však ja viem, že keď to teraz nevydržím, bude potom ešte horšie No, I cannot accept
Chcem sa na istý čas iba len prizerať. Na takom mieste, kde ma nebudú furt buzerovať a ubližovať mne aj ostatným
Čo mám urobiť sakra? 3 dni si meditovať a dúfať že nato mám, ocitnúť sa tiež inde? laughing
Hruuuuuza.... Rolling Eyes

Si tu aby si si zvykla na buzerácie Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 85 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1104
Reputácia Reputácia : 165
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Iacobus St 24 júl 2019 - 19:31

Anjelik, vy ste ma odhalili a pokazili mi celú reputáciu. Myslel som, ze sa ma budú ľudia báť. A takto je to všetko preč. Ako ste mysleli toho Hannibalka? Je to urážka? Žiadam vás, aby ste v budúcnosti nevypisovali svojim kamaratom nezmysly o mne. Škodí to môjmu dobrému menu a cti. Píšete o tom, ako nechcete žiť v tomto zlom svete, a pritom ho sama robíte horším. O tom ako viem vyjadrovať svoje myšlienky pomlcte. Nemáte o tom ani potuchy.
Ori, máte pravdu. Bol to nemiestny žart. Neuvedomil som si to v okamihu jeho písania. Samozrejme, sucitim s obeťami takých vrahov. V mojom prispevku však nebola ani zmienka o vražde. Iba o bodnuti. A to je vas pohlad na veci, ktorý projektujete do mojej vypovede.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik St 24 júl 2019 - 20:10

Iacobus napísal:Anjelik, vy ste ma odhalili a pokazili mi celú reputáciu. Myslel som, ze sa ma budú ľudia báť. A takto je to všetko preč. Ako ste mysleli toho Hannibalka? Je to urážka? Žiadam vás, aby ste v budúcnosti nevypisovali svojim kamaratom nezmysly o mne. Škodí to môjmu dobrému menu a cti. Píšete o tom, ako nechcete žiť v tomto zlom svete, a pritom ho sama robíte horším. O tom ako viem vyjadrovať svoje myšlienky pomlcte. Nemáte o tom ani potuchy.
Ori, máte pravdu. Bol to nemiestny žart. Neuvedomil som si to v okamihu jeho písania. Samozrejme, sucitim s obeťami takých vrahov. V mojom prispevku však nebola ani zmienka o vražde. Iba o bodnuti. A to je vas pohlad na veci, ktorý projektujete do mojej vypovede.
Bla bla blaa..... saint community together
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Meretseger St 24 júl 2019 - 20:16

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 85 Images10
Mám dojem, že sa tu presne začína hodiť komunikovať v memes laughing
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Iacobus St 24 júl 2019 - 20:32

Poviete "bla bla blaa.....," aj na policajnom výsluchu, keď vás budú vypočúvať pre podozrenie zo spáchania trestného činu ohovárania?

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  kimi2028 St 24 júl 2019 - 20:33

Dnes som sa mal celkom fajn. Dnes som si dal šachový tréning, sitcom, test z dejín, čítal som si niečo z histórie, pomáhal som mamke trochu v práci. Jediné mínus je, že nešiel som do posilovne.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  kimi2028 St 24 júl 2019 - 20:38

Kubo, čo sa s tebou deje v poslednom čase? Tie dvanástky, či koľko robíš nemajú na teba vôbec dobrý vplyv. Si fajn múdry chalan tak znehovaďuj sa tu, keď ti niečo je.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik St 24 júl 2019 - 20:49

Iacobus napísal:Poviete "bla bla blaa.....," aj na policajnom výsluchu, keď vás budú vypočúvať pre podozrenie zo spáchania trestného činu ohovárania?
Možno..., ak sa na pojednávanie nahodíš aj ty takto Wink 
Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 85 Flec7i10
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik St 24 júl 2019 - 21:19

Nie je umenie bodnúť. Umenie je vytvoriť nožom niečo cenné. Obed pre blízkeho,...rytinu pre lásku....
Každá zbraň má dve strany. Ako aj Tvoje dve strany. Vieš čo je najgeniálnejšie na nich? Že obe sú rovnaké. Strany noža sú rovnaké. Tvoje strany sú rovnaké.  Obe dokážu poslúziť aj na vytvorenie niečoho, čo poslúži blízkym na dobro. Majú tú vlastnosť Odjakživa. A sú haldké. K obom chladným stranám sa dá prilnúť tvárou, ak tvoji blízki potrebujú znížiť svoju bolesť. Aj k nožu, aj k Tebe.
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 85 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej Št 25 júl 2019 - 8:52

Ahojte, kamošky a kamoši. winking

Mám sa približne dobre, záleží, či sa mi chce rozmýšľať nad vecami, alebo nie. Cítim, že pokiaľ orientujem pozornosť, na to, čo mám, a aké mám ešte aké-také šťastie v porovnaní s mnohými ľuďmi inde na svete v globále, tak mám tendenciu pocítiť vďačnosť a závan príjemných emócií. Necítim sa zrovna veselý, ale nie je mi ani duševne zle. Asi by som mal povedať, že sa cítim normálne, čo nediagnostikovaní ľudia nazývajú "mám sa dobre", ak sa ich v takej situácii niekto opýta, ako sa majú. Niekedy som mal potrebu ja povedať "mám sa dobre" len vtedy, ak som sa cítil veselo a príjemne, aktívne. Musím znížiť nároky a povedať túto odpoveď aj vtedy, keď sa cítim proste normálne, teda stačí, že nevyskakuje v myšlienkach a nálade nič. Smile

To je strašné, celý jeden odstavec, ktorý by iní napísali v troch slovách "mám sa dobre"! laughing Neti spomínal, že sa vyjadruje rozsiahlejšie, menej stručne - myslím, že nikto nepochybuje, že "trpím" úplne podobným javom. laughing

Dnes mám 1 deň dovolenky, zajtra ešte vybehnem do práce klasicky. Dnes deň pauzy, trávim ho zatiaľ rozmrazovaním mrazničky, je tam obrovská vrstva ľadu... popritom som na webe, počúvam rádio a popíjam po dlhšom čase energy-drink nízkokalorický. Nemám ešte rozplánovaný deň, takže to vyzerá na voľnobeh. Zo svojich typických záležitostí (štúdium, čítanie, PC hra) mám momentálne najviac chuť na PC hru. Možno ma však energeťák aktivizuje aj do niečoho zmysluplnejšieho. Very Happy

Čo sa týka včerajška, v práci bolo zrána horšie, neskôr sa to zlepšovalo a bol som mohúcnejší. Paradoxne, ako som mal odchádzať, tak som začal mať najviac energie. Celý deň ma však opantávalo akési zamýšľanie sa, behali mi po rozume tak trochu obťažujúce myšlienky o zmysle mojich dní, práce, trávenia času, života a tak ďalej. Vždy som vnímal tieto veci ako základnú črtu ľudskej povahy vo všeobecnosti, aspoň nás tak na filozofii vždy učili. Ale ako idú roky a viac sa oťukávam vo vzťahoch s bežnými ľuďmi, tak sa mi čoraz viac potvrdzuje dojem, že ľudia akoby sa nad takými vecami vôbec nezamýšľali. Možno kde-tu jednotlivci, väčšinou, čo majú zároveň aj psychické problémy. Ale bežní fungujúci ľudia robia, žijú naplno, a ani nemajú kedy čas sa zastaviť a dávať si také v podstate filozofické otázky. Dokonca im to príde nudné a otravné, ak s tým začnem. Je to pre mňa záhada, no nemôžem si nepriznať, že oni, keď sa tak hlbšie nezamýšľajú, tak proste fungujú lepšie, sú v živote efektívnejší, praktickejší, úspešnejší. Aj majú zo života viac pozitívnych zážitkov, emócií a šťastia. Takže akoby tie moje zamýšľania, ktoré sa mi niekedy viažu na moje mínusy, akoby boli skôr bremenom, než niečím, čo mi má pomôcť "zarámcovať" život a jeho smerovanie.

Ďakujem za prečítanie, priatelia. Držím Vám prstiská a prajem príjemný deň. Sun 1

matej
Cheers1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 85 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 85 z 86 Previous  1 ... 44 ... 84, 85, 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore