Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 10

Strana 81 z 84 Previous  1 ... 42 ... 80, 81, 82, 83, 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej So 6 október 2018 - 10:11

Ahoj Tuto. Smile

Veľmi sa teším Tvojmu plodnému dňu. Super! Je strašne super, že si si vzal prácu na záhrade ako svoju ergoterapiu, ktorá Ti aj funguje a rieši pocity clivoty aspoň v čase, keď na nej pracuješ. Domnievam sa, že si pre svojich rodičov istým spôsobom veľmi šikovný poklad, ak to tak smiem nazvať, lebo im veľa pomáhaš a tráviš s nimi mnoho prospešného času. Mnohí rodičia na dôchodku po takom šikovnom synovi dosť túžia a len so smútkom sa pozerajú na "prázdne hniezdo", pokiaľ ich deti odletia do samostatnosti. Je totiž aj tretia alternatíva, a síce že by si nebol ani samostatný, a zároveň by si ani nevypomáhal doma alebo na záhrade a nebol svojím rodičom užitočný. Ver mi, že takých synov je dosť veľa a z tých majú rodičia naozaj starosť. Ty si však statočný a usiluješ sa podať pomocnú ruku všade, kde sa dá, a zároveň aj Tebe samotnému to duševne značne prospieva, čo je ešte viac super. Smile Povzbuď sa teda takto trošku, že reku máš svoju zostavu dobrých kvalít a že nie je až také nevyhnutné smútiť. Posielam v tejto súvislosti úprimné objatie. giving a hug Čo sa týka tej šťavy, tak hneď sa mi zbehli slinky, lebo džúsy mám veľmi rád a pritom toto, čo ste Vy stvorili, nie je ani džús, ale skutočne čistá biošťava, takže sa slinky zbiehajú mnohonásobne viac. Very Happy Ste šikulky. winking Želám Ti do ďalších dní mnoho energie, aby si sa cítil menej unaviteľne, a tiež kvalitný spánok. Smile Pamätaj, si šikovný, dobrý a hodnotný človek, hlavu hore, priateľu. Drž sa, držím Ti palce. it is perfect

S úctou
matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 81 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej So 6 október 2018 - 10:39

Ahojte. winking

Dnes sa mám dobre. Vstával som až o deviatej, nakoľko som sa chcel trochu prespať po týždni, kedy som občas aj ponocoval. Popíjam teď kávičku, mám totiž cez víkend pauzu od energeťákov. Až tak mi nechutí, ale mám pocit, že mi na náladu a vitalitu zatiaľ zabrala v tejto hodine. Je pol jedenástej, ešte nemám za sebou priveľa aktivít - iba raňajky, lieky, hygienu, ustlanie, vetranie, spravodajstvo, schizofórum. Zabudol som sa aj odvážiť, takže podám info do témy o chudnutí asi až zajtra... Duševne zhruba ok. Včerajšok dopadol dobre, v práci to odsýpalo a spravilo sa všetko nevyhnutné, potiahol som do nejakej siedmej, lebo nám vŕtali nové regále v kancelárii, tak som potom upratoval a reorganizoval veci v "sklade". Embarassed Večer nákup na víkendové papanie a telefonát s mamou. Išiel som pomerne skoro spať, okolo deviatej, pol desiatej, dosť ma totiž gniavila spavosť... Spím Smile

Teraz je víkend a uvidím, do čoho sa pustím. Z domácich prác ma neobídu určite pranie, prach a pravdepodobne zase tá kúpeľňa a wecko! Hromžím Tie sa špinia stále... laughing  Záchod  Z voľnočasových aktivít by som sa rád povenoval trochu hre na PC, čítaniu knižiek a bolo by skutočne super, keby som sa primäl robiť niečo na schizo.sk. Dlhujem to tým, ktorým sa projekt páči. Nie je takých ľudí veľa, ale aj tých zopár desiatok sú mi záväzkom. Embarassed Počas víkendu by bolo tiež fajn cvičiť, ísť do solárka, možno na pás behať a v nedeľu ma čaká ísť k rodičom a tiež kúpiť kytičku pre kolegyňu (budeme jej v pondelok gratulovať k narodeninám). Smile Plánov je teda dosť, snáď z toho aspoň 60% dám. Uf

Známka dnes ráno 1-. Sun 1

Prajem Vám, priatelia, príjemnú sobotu. Super!

S vrúcnym pozdravom
matej
Sun 2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 81 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 So 6 október 2018 - 20:30

Ahojte kamaráti,

Na úvod pozdravím kolegu @tuto, mrzí ma, že ťa trápia symptómy ako clivota, či väčšia unaviteľnosť. Občas ma to trápi tiež. Napr. vždy keď sa vrátim zo stacionára tak nie je to bohviečo. Vidím, že sa snažím s tým celkom pekne bojovať, a tvoj boj by som neoznačil marným.

@Matej Verím, že porazíš svoju komfortnú zónu a vydáš sa do toho spominaného fitnescentra. Vo fitku je to vždy skutočne skvelé. Som tiež rád, že sa venuješ niečomu, čo máš rád.

Ku sebe snažil som sa premýšľať nad strávenými dňami, denný režim je stále dobre podchytený, ale prečo ho nevylepšiť. Dospel som k tomu, že fitness centrum bude 3x do týždňa a bazén raz. Budem chodiť tiež na športové podujatia, mám na výber z viacerých ako futbal, hádzaná, hokej, či šachy. Toto budú športy, ktoré ma budú zaujímaa. Z domácich pridám odborné čítanie (bankovníctvo a manažment) a nájdem si čas na hudbu. Rozmýšľal som aj nad dankiným návrhom, či by som nemohol chodiť venčiť psov. Bohužiaľ nemám sa tam, ako dopraviť. Do tej okrajovej časti mesta sa nedá inak dostať ako autom. Rodičia ma nebudú tam určite voziť, to som sa pýtal. No nič skúsim venovať energiu do svojich koníčkov.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2183
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  anjelik So 6 október 2018 - 23:03

Ahojte!
Prajem všetkým krásny večer. Čiže...vlastne už noc...
Teším sa, že sa máte dobre, a u mnohých čítam a pozitívnych veciach kiss
Ja sa mám tiež dobre. Počas dňa sa ešte sem tam objaví smútok, negatívne myšlienky ale už sa to ani porovnať nedá s tým, aké stavy umňa začali pred medikáciou.
Posledné mesiace som ale predsa čím viac roztrúsená v myslení a činoch, v negatívnom zmysle. Robím nesprávne rozhodnutia, a som zmätená vo veľa oblastiach svojho života. No dnes bol krásny deň. Vyzdvyhla ma doma kamarátka, s ktorou som už asi 2 mesiace nedržala kontakt. Nebolo to pekné odomňa, no veľkú úlohu v tomto mala tá duševná zmätenosť, neistota ktorú prežívam. Boli sme spolu dnes kratúčko, ale všetko bolo dobré, a som nesmierne vďačná. Stretla som na chvíľočku aj ďalšieho dobrého kamaráta, a teraz som už na dedine u známych. Sú teraz hody, takže papania, pohody a zákuskov bude neúrekom giving a hug
Čo sa týka starostlivosti o byt stále bordelárka. Ale som rada, že aspoň v tých kamarátskych vzťahoch sa mi podarilo veci trošku napraviť.
Prajem vám všetkým dobrú nocku a ďakujem za prečítanie
kiss
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Ne 7 október 2018 - 11:04

Ahoj Kimi. Smile Tvoj režim sa mi zdá priam bravúrny, veľmi Ti v ňom fandím. A to navýšenie cvičenia, športu a voľnočasového vzdelávania, to je úplne super. it is perfect it is perfect it is perfect Prajem Ti, nech sa Ti v ňom darí, a nech Ti prinášajú Tvoje dni radosť a spokojnosť, ktoré si zaslúžiš. giving a hug Super!

Ahoj Anjelik. Smile Potešilo ma, že si mala pekný, vydarený deň, hoci sa cítiš všeobecne skôr zmätene. Také dni sú práve takou oázou povzbudenia, že život stojí za to a že aj v Tvojom žití zostávajú a prichádzajú naďalej mnohé chvíle, kedy sú veci dobré a príjemné. Drž sa ich ako kliešť a rada si na ne udržuj spomienky. Pretty good Môžu Ťa podržať, keď sú veci stresujúcejšie. Yes Úprava kamarátskych vzťahov je v tomto smere skutočne to najsuper, čo sa môže podariť. Čoraz viac knižiek, čo čítam, spomína, že vzťahy sú v životoch ľudí asi to gro, nemyslím vôbec partnerské, ale všeobecne sociálne kontakty. Robil sa aj výskum, že od čoho všetkého závisí šťastie človeka, a vzťahy predbehli svojou prioritnosťou dokonca zdravie, že reku keď sú ľudia obklopení dobrými ľuďmi a vzťahmi, tak dokonca aj pokazené zdravie nemusí byť fatálnou prekážkou šťastia. Smile Takže super, Anjelik. Inými slovami - nerob si vôbec starosť o určitý neporiadok v byte. Very Happy winking Vedieš si veľmi dobre. Smile Prajem Ti mnoho zdaru a šťastia aj do ďalších dní, nech sa Ti darí a nech máš čoraz menej pocitov roztrúsenosti a zmätenosti, a naopak nechže sú Tvoje dni čoraz častejšie len tie lepšie. giving a hug Super!

matej
Vitaj

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 81 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Ne 7 október 2018 - 11:24

Ahojte. winking

Dnes sa mám dobre. Pretty good Včera som celé doobedie bol na fóre a celé poobedie až do hlbokej noci som sa hral na počítači. Zírám Zírám Zírám Aj sa za to hanbím, lebo mi to príde neužitočné, ale zase na druhej strane ma to dosť bavilo a podarilo sa mi odreagovať, zrelaxovať, myslieť na niečo nepodstatné, fiktívne. Medzitým som mal telefonát s mamou a inak som dokopy vlastne nič nerobil. Dnes som začal deň aktívnejšie. Vstal som síce až o deviatej vzhľadom na ponocovanie, no už som stihol vyzametať byt, utrieť všade prach a povysávať. Ešte ma čaká čistenie kúpeľne-wecka a zaiste pranie. Tieto 2 aktivity z domácich prác by som si chcel stanoviť na dnes ako také naozaj nevyhnutné, ktoré skutočne potrebujem spraviť, nech odchádzam do nového týždňa s čistým štítom. Je nedeľa, takže pôjdem aj pozrieť tradične rodičov, donesiem vrchnáky, ktoré zbierajú, potom jednu knihu, ktorú chcel tatino, a mama ma asi nabalí zas plný ruksak jedlom, lebo je to jej obľúbená aktivita, keď k nim prídem... laughing Má strach, že málo jem, lebo mám podľa nej málo kíl.. Embarassed

Duševne sa mám zhruba dobre. Depresívne, alebo aj mínusové symptómy mi momentálne riešia kávičky - darí sa mi mať cez víkend pauzu od energeťákov. Trochu som sa aj nad tým zamyslel, že prečo mi depresiu nevie riešiť escitalopram len čisto on sám... že prečo potrebujem ešte doping. Čítal som mnoho príbehov, kde pacienti hovoria, že im antidepresívum veľmi pomohlo. A mne bez dopingu sa antidepresívum zdá prislabé. Keď to tak spätne hodnotím, tak roky dozadu som bral vlastne stále nejaké AD, aj v rokoch 2005-2010, vystriedal som ich haldu. A nikdy neboli úplne ok, stále som bol dekompenzovaný, a kompenzovaný som začal byť až po roku 2011, keď som nabehol na energeťáky a vyššie dávky kofeínu. Tak ma trochu mrzí, že by som rád mal len jednu tabletku, ktorá by ma urobila kompenzovaným čo do nálady a emotivity, a pritom by som už nepotreboval doping. Napadlo mi, že by to malo byť reálne predsa, keď toľkí píšu, že im to tak funguje. Prečo mne to tak nefunguje? Začal som sa nad tým viac zamýšľať v ostatných dňoch a premýšľam tiež, že to prekonzultujem otvorene s doktorkou, pričom som otvorený po 7 rokoch sa vzdať Escitilu a prejsť na niečo azda účinnejšie, silnejšie, čo by zaberalo bez ďalšieho dopingu. Neviem, či ale bude ona tiež takto uvažovať, možno je moja úvaha mimo. Ale stojí to asi za opýtanie a krátku reč. Shocked Shocked

Známka dnes asi 1-. alien

Prajem Vám pokojnú a príjemnú nedeľu, kamaráti. Vitaj Držím Vám palce. community together

matej
Super!

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 81 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Ne 7 október 2018 - 12:10

Ahojte kamaráti,
dnes je to veľmi dobre. Nálada je tam, čo je podstatné a som s tým veľmi spokojný. Z hľadiska príznakov je to v norme som dobre podchytený. Mne ta alventa na depresívne príznaky skvelo zaberá. Až sa bojím, čo sa stane, keď to AD budem musieť časom zmeniť. Verím, že na alvente budem ešte dlho. Mám za sebou 2 prechádzky, pôjdem ešte na tri. Z toho jedna bude okolo neďalekého jazera. Rád sa tamade prechádzam. Venoval som sa už aj šachu. Musím sa dnes prinútiť už pozrieť sa do nejakej tej odbornej knižky, aby som vybudoval dobrý návyk. 5-10 strán denne odborného textu by mohlo mi stačiť. Včera večer som bol sa pozrieť na hádzanú, s ktorou som bol spokojný, keďže naše dievčatá vyhrali vysoko.

Matej som rád, že sa ti môj denný režim pozdáva. Snažím sa robím, čo môžem tak uvidíme, či sa mi ho podarí dodržiavať na stanovenej úrovni. Predsa len menšie prestávky v predošlom režime neboli na škodu. Sľubujem si, že budem mať čas slušne vyplnený. Snáď sa nebudem veľmi unavovať.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2183
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Ne 7 október 2018 - 19:25

Ahojte anjelik!
Písala si, že poriadok nie je celkom s Tebou skamarátený. Niekdy to mávam aj ja tak. Občas veci nechávam prehodené len cez stoličku, aby sa "vyvetrali" a taktiež by som sa mal pustiť do komplexnejšieho zatriedenia kníh, ktoré sú len tak hala-bala ma policiach bez primeranej logiky. Držím palce nielen v poriadku.

...............

Ahoj Matej!
Dobre sa mi čítali Tvoje príspevky, ktoré si teraz napísal. Páči sa mi ako to máš všetko zatriedené a bez problémov funguješ v svojom bytíku. Jednoducho si v mnohých "veciach" trieda. Za tie roky čo sme na fóre si postúpil o poriadny krok dopredu, a aj ma teší, že vidím v Tebe kamaráta, ktorého je v čom obdivovať, hoci záťaž máš tiež veľkú. Drž sa!

..............

Ahoj kimi!
Len toľko, že sa drž toho ako nateraz funguješ. Je to super. Určite si nenalož na "chrbát" priveľa, ale neboj sa aj určitej záťaže. Vedieš si podľa mňa skvelo a aj napreduješ. Teším sa s Tebou.

..............

Ahojte všetci.
Dnes som mal zrovna deň, ktorý bol najmä spavý. Tak trochu som si vzťahoval kriky z neďalekého ihriska. Dosť som čítal. Bol som rád, že som bol aspoň na chvíľu s basketbalkou vonku a zahádzal si do koša a trochu sa pohýbal. Včera bolo fajn Zello, tak si myslím, že by ste sa mohli podaktorí aj pripojiť. Ostatné po starom, skôr sa držím ako napredujem. Majte sa pekne. Som s vami.
Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  anjelik Po 8 október 2018 - 15:59

Pekný deň prajem!
V prvom rade sa chcem poďakovať za pekné slová a povzbudenia, ktoré ste napísali. Veľmi som sa potešila a vlastne celý deň ešte aj dnes som cítila veľkú vďaku. Ste nesmierne milí a toto fórum je cenné.
Chcem sa poďakovať Matejovi za rozsiahlu správu a za všetky milé slová. Taktiež Kimimu, Tutovi.
S myšlienkami, ktoré poznamenal Matej plne súhlasím.
Je asi pár oblastí v živote človeka, s ktorými, ak je nespokojný, alebo pociťuje nejakú stratu, tak tak zabúda sa cítiť šťastne alebo cítiť vďaku. Asi sú vzťahy aj to najhlavnejšie. Alebo lepšie povedané, láska a teplo, ktoré človek zo vzťahov dostáva, aj dáva. V konečnom dôsledku, asi ostatné v človeku nie je ani tak hlboko ukotvené, ako láska. Niekedy si zvyknem predstaviť, či by mi vadili veci napr. keby som bola na konci života, tie veci materiálne alebo profesné, pre ktoré človek cez deň zvykne byť smutný. Nevadili by, podľa mňa. Jedine láska a blýzki ľudia by už len boli dôležití. Ich dobro, a chvíľe ktoré s nimi človek prežíva.
Častokrát všímam, že zanedbávam ľudí, rozhovor alebo aspoň správu. Som vďačná, za tieto dni, zato, že sa čo-to z toho napravilo, a budem sa snažiť na vzťahoch lepšie popracovať.
Trošičku ma tlačí čas, píšem z práce, a už sa musím chystať, pán vodič ma berie dnes domov. Prajem všetkým pekný zvyšok dňa, a veľmi ste šikovní I love you  giving a hug


Naposledy upravil anjelik dňa Po 8 október 2018 - 19:28, celkom upravené 1 krát.
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Po 8 október 2018 - 18:30

Ahojte kamaráti, tak dnes je to len dobre. Bol som na veľmi peknom výlete do krajského mesta. Som rád, že Košice som videl po veľmi dlhom čase. Poprechádzal som sa po celom námestí, auparku a išiel som na vlak. To bola tá vydarenejšia časť dňa. Po návrate domov nebola to už až taká idylka. Cítim veľmi veľkú únavu, nedokázal som sa dostať po návrate k tradičnému popoludňajšiemu dennému režimu. Z únavy nie som psychicky na tom najlepšie, ale vyspím sa a zajtra bude OK. Idem na stacionár, tak bude to zaujímavé.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2183
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  anjelik Po 8 október 2018 - 19:23

Drahý Kimi!
Nič si z tej únavy nerob, veď je to prirodzené po takom aktívnom dni. Plus v dnešný deň boli opäť vyššie teploty, to ovplyvňuje organizmus a srdiečko sa u každého viacej namáha. Všetko je OK, uži si odpočinok, zaslúžiš si ho Embarassed Keby si vedel akú ja mám chabú kondičku aj po sedavom dni haha Embarassed laughing  
Kľudne vylož nohy, nestresuj, ber si radu od bordelárky I love you Successful
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Po 8 október 2018 - 19:43

Ahoj anjelik, ďakujem že si ma potešila svojou reakciou. Máš pravdu treba aj oddychovať, ale musím byť prísny trochu na seba.Aby nedospel som k tomu, že budem celé dní ležať len v posteli, ako bolo to kedysi. Myslím si, že dnešný oddych padne vhod, za chvíľu idú nám nový "Susedia", tak bude to fajn. Aj nálada sa zlepší určite. Momentálne som v postielke a čakám len na to. Obaja sme bordelári, ale tak preferujeme komfortný štýl bývania. laughing
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2183
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 81 z 84 Previous  1 ... 42 ... 80, 81, 82, 83, 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore