Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 82 z 85 Previous  1 ... 42 ... 81, 82, 83, 84, 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 So 16 december 2017 - 15:47

Ahojte,
spánok bol opäť dobrý. Zaspával som už pomerne unavený a pospal som si nejakých 10 hodín, s čím som spokojný. Ťažili ma hlúpe sny, čo bolo zrejme s tým čajom, čo som večer vypil. S náladou je to dnes uspokojivé. Negatívne príznaky sú prítomné v podobe pasivity, dnes sa mi strašne nič nechcelo robiť. Musel som sa veľmi premáhať do aktivít. Neurobil som toho až tak veľa, ale čo sa dá robiť. Bohužiaľ nie každý deň je nedeľa ako sa hovorí. K tomu to počasie je až strašidelne sychravé, ale nechajme to radšej tak, lebo zas sa rozohnim Very Happy

Hm, dnes a aktivity? Bola to pomerne bieda teší ma, že som urobil nejaké činnosti v domácnosti, menšie upratovanie a tak, ale nebolo toho veľa. Teší ma, že v poslednom čase nerobím nejaký veľký binec 4-5 vecí odložiť na miesto, k tomu poutieranie trochu prachu a je upratané. Urobil som si tiež kognitívny tréning. Ráno som začal svetovými dejinami, ktoré boli zamerané hlavne na staroveké civilizácie. V teste som obstal na nejakých 45%, čo je 18 správnych odpovedí zo 40. Potom prišiel rad na väčší nákup s otcom, čo mi trochu prospelo. Púšťal som si asi 2 hodiny rôzne pesničky, a potom som prešiel na kognitívny tréning z geografie, tentokrát témou boli mestá strednej Veľkej Británie, zhruba z 25 miest som dal presnú polovicu (12). Chystám si teraz trochu oddychnúť, pozrieť hokej Nórsko-Slovensko, možno pozriem ešte nejakých tých Profesionálov a bude aj koniec dňa. Fakt dnes bola to bieda.

Tuto, díky že má rád čítaš a nenudím ťa snáď. Unudenie k smrti to je moja parketa laughing . Kto chce sa unudiť k smrti nech sa ku mne prihlási. Podobne aj ja tebe rád čítam, ale to všetkých. Zaujíma ma pomerne kto ako sa má, aj keď nie vždy reagujem...

Matej, ďakuje, áno 13. decembra na Luciu som slávil narodeniny. Teší ma ako to v práci zvládaš. Ten časový vianočný zvon, kedy sa to ľuďmi doslova všade sype. Veľa ľudí pokope tak to je vždy sila
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Ne 17 december 2017 - 1:28

Ahoj kimi,
ako opozdilec sa aj ja pridávam k Matejovi a srdečne gratulujem k narodeninám! Mám dojem, že tu na fóre je želanie zdravia to top, takže to aj prajem spolu so šťastím a spokonosťou.

..................

Ahoj Matej!
Máš môj obdiv, že napriek momentálne hektickej dobe v práci, si nám tu napísal mnoho pekných riadkov. Priznám sa, že sa až divím, že z práce sa rovno nehrnieš do sprchy a následne spať a spať v posteli. Keby sa mi v zamestnaní dialo to čo tebe, v prvom prípade by som asi bol v nemocnici, alebo celé víkendy len prespal. Naše diagnózy sú ťažké, ale Ty si tvrdý chlap.

.................

Ahojte všetci!
Znova sa odvolám na Mateja, ktorý napísal, že je dosť náročné adekvátne reagovať na každého píšuceho. Istý čas som mal takú dlhodobú náladu, že som skutočne písal ku každému príspevku a a som bol tomu pomerne rád. Teraz sa mi to zdá ako pomerne náročné, rád by som odpísal každému a viem, že o aspoň mierne poteší. Môžete to však skúsiť trebárs práva Ty pisateľ.

V skratke niečo s mojej aktuálnej psychopatológie, teda symptómy:
- pasivita,
- hypobúlia,
- ilúzie,
- úzkosť,
- insomnia,
- rýchla unaviteľnosť
- znížené sebavedomie
- kvantitatívne väčšia potivosť
- chvenie rúk
- obezita v súvise s hypobúliou a medikamentami
- nerozhodnosť

.................

Majte sa pekne, nedeľa začala pred hodinou a pol, tak si ju užite, hoci aj dobrým vyspaním.
Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  rene007 Ne 17 december 2017 - 10:28

Ahoj kimi vsetko naj sa praje!
Matej mas moj obdiv tiez ja to mam tazke v praci a cely vikend som len prespal Mad
Tuto zelam ti polepsenie Wink drzme sa
rene007
rene007
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 79
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 31.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  sarah222 Ne 17 december 2017 - 13:19

Ahojte dlho som sa neozvala ani nestiham čítať čo tu máte každý nové Smile doma frmol idú sviatky ja nič nové mala som rande a dopadlo celkom ok čiže mám ďalšie Very Happy sa prekonávam ani neviem ako konečne sa začínam páčiť aj sama sebe to robí to fitko ! A pochválila ma aj psychoska že som sa nahodila ako herečka Very Happy tak mi držte palce !!! Prajem Vám pekný víkend ešte
sarah222
sarah222
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 102
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 29.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Stredne ťažká depresia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Valdoxan, arisspa, rivotril, zolpinox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Ne 17 december 2017 - 15:37

Dnes som mal naspatých takmer 11 hodín, čo je celkom solídna porcia spánku. V noci sa mi snívali zase hlúposti. Som spokojný s tým, ako som si dobre pospal. Nálada je veľmi dobrá. Cítim sa veľmi dobre, slnko mi dodáva veľa síl. Negatívne príznaky sú znesiteľné, je prítomná len nejaká pasivita, čo ma núti vyspávať, ale skúsim ju nejako zdolať. Myšlienky neboli žiadne zaznamenané. Inak mne sa osvedčilo nerozmýšľať nad ničím, lebo ako náhle rozmýšľam tak aj ten stav sa mi zakaždým zhorší. Tiež druhou stránkou je stres, pokiaľ ho skutočne nezažívam tak sa mám neskutočne skvelo. Stačí mala kvapka stresu a je z toho brutálna úzkosť. Takéto ťažšie stavy nemám momentálne, čo musím hodnotiť kladne. I vďaka rodičom mám toho stresu minimum, aj keď musím ich počúvať v určitých veciach na slovo...

S aktivitami doobedu bola to pomerne bieda, keďže som mal len nejaké 2 hodiny. Najprv som išiel s otcom na prechádzku, ktorá mi dobre padla. To počasie je jednoducho vynikajúce. Potom som sa zúčastnil menších prác v domácnosti. Mojou úlohou bolo poskladať všetky šaty zo sušiaka, bolo toho pomerne veľa, ale za nejakú 3/4 hodinu som to zvádol. Stihol som absolvovať pred obedom aj kognitívny tréning zo svetových dejín, v ktorom som dopadol rovnako, ako včera nejakých 45%(18 zo 40). S tým rozdielom, že dnešné otázky boli oveľa náročnejšie. Som rád, že takto som to zvládol. Vyšiel som si po obede opäť vonku na nejakú hodinu a pol prejsť sa okolo vodnej nádrže. Po návrate domov som si urobil 2. kognitívny tréning na tému mesta na severe Veľkej Británie. Zapamätal som si nejakých 8 miest zo 16, čo by mohlo byť aj lepšie, ale čo sa dá robiť. Dal som aspoň tých 50%. Inak je to pomerne zaujímavé, že držím sa skoro vo všetkom na tých 40-50%, nedarí sa mi tu polovicu prekročiť. Aj keď na to, že svetové dejiny nemám vôbec načítané tak aj 50% testu z dejín na právnické fakulty je skvelých, lebo tie testy, ako som písal fakt ťažké. Kedysi som ich dával však ľavou zadnou. Náročnosť by mohla byť aj nižšia. Pamätám si, že raz v nemocnici počas hospitalizácie dali nám ľahší test z dejepisu zameraný na národné dejiny cca. 20 otázok a urobil som ho na 85%. Až tá sestrička bola prekvapená, lebo som bol jednoznačne najlepší. Hneď ma na druhý deň šikovala na psychotesty ku psychologičke, na ktorých som zhorel ako fakľa.

Ďakujem rene aj tuto.
Sarah gratulujem ti ku úspešnému rande, bohužiaľ v tomto som už na odpis. Čo sa dá robiť, budem žiť život plných aktivít na udržanie dobrej psychickej, či fyzickej kondičky...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Meretseger Ne 17 december 2017 - 18:50

Ahojte,
kimi, pripájam sa aj ja, všetko najlepšie! "Kočica" na blogu ma pobavila, také milé Very Happy

Ako sa inak mám? Zatiaľ dobre, no včera to bola viac než bieda, vrátil sa jeden z tých zlých večerov a nedorezala som sa na slížiky len preto, že 22.12. mám fotenie v šortkách a tielku, to by nejak nešlo Very Happy Ale bolo mi psych. zle, dosť, no našťastie som to odspala, a to tak kvalitne, že som si tuším zabudla pichnúť nočný inzulín, ale nebolo mi fyz. zle, "len" vysoká glykémia. Tak neviem. Ale ráno opäť pohoda, šla som s mamou vyvenčiť psa a tak, odvtedy sedím striedavo pri notebooku, tablete a mobile, chudák moje oči... scared2 Inak priateľ tu zas nebol, ale čo už. Darčeky sme si už vymenili, len mi stále dlhuje 40 eur, čo mi mal vrátiť pred cca dvomi mesiacmi, ale raz mi to hádam splatí... Dovtedy ho nemôžem poslať dokelu Laughing
Po psychickej stránke sa teda zatiaľ dá, po somatickej glykémie zas rozhojdané, ale inak tiež okej. A tak.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Ne 17 december 2017 - 18:53

Ahoj priatelia. Smile

Víkend som mal dosť odpočinkový, pričom sem-tam sa mi našiel kúsok vôle na nejaké upratovanie. Z domácich prác dominovalo pranie (3 várky) - opral som si okrem iného dvoje botasky, lebo oni sú ešte vhodné na nosenie, ale potrebovali očistu kvôli - nazvime to - nevoňaniu. Používam ich v práci ako prezuvky, aby som tam nekráčal v zimných botách. Účel sa podaril týmto praním naplniť, myslím. Včera som dosť utieral prach, podarilo sa aj vysávanie. Umývanie riadov ma ešte len čaká. Hodil som počas víkendu niekoľkokrát spavé šlofíky, aj včera poobede, aj dnes takmer celé doobedie i cez obed. Aj v noci zo soboty na nedeľu som spal vyše 10 hodín v kuse. Takže teraz som akosi dospaný, ale cítim určité výpadky v motivácii, cítim sa smutno, beználadovo, možno až nervózne. Nič sa mi nechce a zároveň by som aj chcel, aby sa mi niečo chcelo. Bojujem momentálne o nejaké príjemné emócie z nejakých aktivít, občas sa zableskne potešenie, ale inak som dosť prázdny. Tá prázdnota nie je u mňa "tichá", ale frustruje ma.

Volala mi mamina, že reku prečo sa neozvem a že mysleli, že prídem na obed a tak. Aj ma to mrzí, zostal som doma u seba. Som tu medzi stenami, už som si aj vypol rádio, lebo ma znervózňovalo. Skúšal som si zapať teraz o šiestej na Wow seriál Vraždy v Midsomeri, moje obľúbené krimi, no vydržal som pritom asi 5 minút a potom som vypol telkáč s tým, že ma to nebaví.

Neviem, necítim sa depresívne, skôr trošku vybehli mínusové symptómy, myslím. Občas ma ale schytáva negatívne zmýšľanie a dosť mi po rozume chodia myšlienky z rôznych situácií z pracoviska, a to ani nemusí ísť o nejaké stresové situácie, jednoducho hocaké, ktoré mi z nejakých dôvodov utkveli v pamäti.

Asi sa pôjdem teraz na večer dačo hrať, alebo si čítať. Alebo spravím zemiaky a dám si ich s kečupom. V tento víkend jem trochu lightovo á lá starý mládenec. No som s tým v pohode. Čaj som vyhrabal z poličky nejaký jablkovo-mentolový. Shocked Tak ho uchlipkávam.

Psychiatricky teda trochu nervózne, mínusovo, sem-tam frustrovane, z neuróz dominujú zádery a pery. Z mínusov dominuje prázdnota, ťažko sa mi hľadá nejaké "uspokojenie" z činnosti, alebo niečo, čo by ma vedelo baviť. Plusy sú teraz relatívne ok, neevidujem zhoršenie. Flush ako-tak, relatívne stabilne s tendenciou zlepšiť sa po solárku - pričom BB-krém od Garnier, ktorý v tomto čase každý deň používam, je naozaj super, chválim si ho. Smile Aj keď je trochu vidieť, že si niečo cápem na tvár, čo kolegyne môžu hodnotiť u chalana všelijako, ale výsledok mi za to stojí a sebavedomie mi to dokáže výrazne podporiť.  Wink

Známku dávam ku koncu víkendu 2+. Ďakujem

Ďakujem za vypočutie. Prajem Vám, priatelia, dobrý spánok a pokiaľ možno dobrý posledný predvianočný týždeň. Vitaj

S pozdravom
Matej
santa rendeer

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 82 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Ne 17 december 2017 - 22:16

Ahoj rene!
Ďakujem za želanie, ráta sa mi to!

.......................

Ahoj sarah!
Je perfektné, že to fitko na Teba takto pôsobí. Teším sa s každého úspechu, čo píšeš nielen Ty, ale aj ostatní.

.......................

Ahoj kimi!
Na Tvojom príspevku ma prednostne zaujal práve ten tréning pamäte. Podľa mňa si v tom pomerne dobrý, lebo zapamätať si v podstate nelogické názvy svedčí o výbornej mechanickej pamäti. Hoci píšeš o "slabších" percentách, ale myslím, že to je určite reálne vždy vysoký počet. Držím palce!

......................

Ahoj Meretseger!
Je úplne super, že si ten náročnejší večer takto pekne zvládla a prajem Ti, aby sa fotenie čo najviac vydarilo a s fotkami si sa mohla pocháliť trebárs aj v našom fóre.

.....................

Ahoj Matej!
Klobúk dole, že sa hneď od začiatku vieš tak pekne postarať o svoje bývanie a tým aj o žitie v súvislosti so zamestnaním. Viem, že teraz to máš poriadne hektické a dokonale chápem ohľadom potrebného kľudu, ktorý má niekedy priam liečebné účinky. Teraz máš pred sebou v práci v podstate finišovanie na "posledné metre", tak určite to zvládni, čo Ti aj prajem.

....................

Ahojte píšuci aj čítajúci!
Vlastne ešte dnes bolo zaspávanie malý horor, ale nad ránom sa zadarilo. Vstával som tak aj v nevhodne neskorej dobe, čo ma príliš nenadchlo. Ostatné bolo v podstate po starom, ako som v minulom príspevku písal. Niekedy som OK, ľahko sa vyrovnávam s "kopcovitým terénom" v prežívaní, inokedy je to o čosi horšie. Najradšej by som bol kdesi zaradený v zamestnaní na štyri hodinky, a tým mal aj možnosť sa dôkladne zreparovať do ďalšieho dňa. Na Vianoce som už po darčekovej stránke vybavený, ale keby som v obchodoch zazrel niečo zaujímavé, našiel by som možno euro na doplnenie. Mali sme tu aj vianočné trhy, bolo to krásne, vysvietené aj s programom. Bol som tam síce len "na skok", ale pocítil som akúsi radosť s tej atmosféry.

....................

Majte sa čo najlepšie a prajem pohodu do nasledovných dní! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Po 18 december 2017 - 15:21

Spánok nebol dnes najlepší. Spal som len necelých 6 hodín. O štvrtej som sa totiž zobudil, ale nepodarilo sa mi zaspať napriek snahe. Nálada je relatívne v poriadku, aj keď mohla by byť o niečo lepšia. S negatívnymi príznakmi som dnes dobre na tom, hoci prevládajú tendencie k pasivite a do nič nerobia. Musím však niečo urobiť, nemôžem deň prečkať len v posteli a s televízorom. Myšlienky ma chytajú hlavne v noci, ale to také, že hanba smiech. Už tretikrát za sebou sa mi niečo hlúpe snívalo.

V posilovni som strávil čas vcelku uspokojivo. Jediné, čo ma trápi bola tendencia si zľahčovať vecí. 2 stroje som vôbec neodcvičil. To čo som odcvičil tak dal som väčšinou 20-25x namiesto 30. Čo už som dnes pomerne lenivý a záslužene som momentálne na seba nahnevaný, za to čo som tam predviedol. Nevadí hlavne, že som bol mimo domova, poprechádzal som sa hodinu a spravilo mi to aj trochu dobre. Po návrate domov som absolvoval prvú časť kognitívneho tréningu zo svetových dejín. Mal som presne 50% (20 otázok zo 40), čo je zatiaľ najvyšší dosiahnutý výsledok. Poobede som oddychoval trochu v posteli. Urobil som si druhú časť kognitívneho tréningu, ktorá sa týkala tentokrát angličtiny konkrétne minulého jednoduchého času. Z 30 bodov som získal rovných 20, bohužiaľ v jednom cvičení som vybuchol, čo sa podpísalo na nižšej úspešnosti.

Tuto máš pravdu v tom, že je to celkom dobre. Na to, že neštudoval som z dejepisu vyše 10 rokov nič tak aj polovica je dobrá... Podobne aj z geografie.

Mer, díky. Som rád, že som ťa pobavil Smile
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  sarah222 Po 18 december 2017 - 15:38

Ahojte kamaráti ako sa mate ? Smile ja dnes frmol ráno fitko potom som riadila cely dom lebo však idú sviatky a vecer mam psychosku Smile tešia ma takéto nabité dni lebo prejde čas a nemyslím na hlúposti, zajtra mi pridu dvoje boty tak som aj rada to mám pod stromček a doma konečne lepšia nálada, tak som i ja spokojnejsia, spánok mám po zmene liekov výborný !!! Spim ako bábätko celú noc a ráno som fit aj mi lekár znížil lieky že sa zameriame na terapiu , vo štvrtok idem ku kamosovi staviat stromček nonsens je že doma som nestaviala a k nemu idem Very Happy uvidime ako to dopadne inak riešim aj darčeky a tak čaká ma aj Spoveď tak som zvedavá ako to celé dám... inak sa aj teším na sviatky no bez fitka to bude ťažké dva týždne nechodit nikam asi ma vystrie prišla som nato že potrebujem nonstop činnosť , pomaly aj plánujem tú prácu od januára tak som zvedavá inak emócie neprichádzajú ale už si aj nato zvykam proste to je moja súčasť a nejdem to silit čo má byť bude, Kimi inak nikdy nevieš ako sa to môže obrátiť a budeš mať rande aj ty !!! Strašne ti to prajem a Tuto ďakujem som sama prekvapená zo seba že to dávam fakt som mala chuť to vzdať ale čosi ma ťahá dopredu ! Neviem čo to je ale som zato rada Smile a Meret teším sa na cfotky som pozerala predchadzajuce a si fakt kocka svedčí ti to ! Reného pozdravujem tiež vlastne vsetkych držte sa ! Vaša Sarah
sarah222
sarah222
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 102
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 29.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Stredne ťažká depresia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Valdoxan, arisspa, rivotril, zolpinox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Po 18 december 2017 - 17:25

uff sarah ty až dva týždne bez fitka? scared u nás je zavreté na šťastie len cez Vianoce. Ďakujem za prianie, máš skutočne pravdu, že nikdy nevieš, čo sa stane, ale tak už som pesimista, lebo vyše roka a pol nebolo už žiadne rande. To posledné bolo pomerne hrozné, to dievča mi strašne nakladalo na ňom až to bolo smiešne. laughing Tak nie vždy sa všetko podarí, nevadí. Verím, že minimálne aspoň jedno rande ešte zažijem.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Meretseger Po 18 december 2017 - 17:53

Vďaka, sarah, tak mejkap robí svoje Very Happy

Ahojte,
momentálne sa mám celkom fajn. Boli sme ráno s mamou a bratom pozrieť starkú v domove dôchodcov, no zas si len vynadali, tak sme odtiaľ zdrhli. Potom som už bola doma (teda toto nie je doma, ale čo už) a hrala TR2, prichádzam tam tej lokácii-potopenej lodi celkom na chuť, hoci som sa práve dostala k mega úhorovi, tak som vyhŕkla nepeknú nadávku a plávala preč Very Happy No, to by bolo nadlho. Inak po psychickej stránke sa dá, po somatickej tiež, glykémie sa umúdrili vcelku. Tešíííím na 22., fotenie, a teraz idem asi ďalej písať rukopis, že vraj tento rok to dokončiť, no to určite. Ale snáď budúci... Smile
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 82 z 85 Previous  1 ... 42 ... 81, 82, 83, 84, 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore