Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Dnes ma teší 2 :-)

Strana 52 z 64 Previous  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 58 ... 64  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 52 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  dzuli08 So 10 december 2022 - 19:15

Dnes ma teší, že som trocha pokecala s jednou kamoškou, boli sme spolužiačky na ZŠ, veľmi dobre vzťahy sme mali. Teraz je to už trocha inak, nekomunikujeme, len sem tam. AJ tak mi to dobre padlo. Podarilo sa mi spraviť jeden preklep, namiesto psychohygiena som napísala že pychohygiena Very Happy Very Happy affraid ale tak stáva sa ...... to som len tak od veci napísala, možno sa aj vy pobavíte ako ja Razz

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

regina, Mous and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 52 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  motylek St 28 december 2022 - 16:00

Dnes mě potěšilo:

- zašli jsme si s rodinkou do naší oblíbené pizzerie. Je to tam sice dražší než jinde, ale zato vaří z čerstvých surovin, před jídlem vám dají na stůl čerstvý pizza chléb s bylinkovým máslem jako pozornost podniku a přístup číšníků a servírek je na vyšší úrovni než jinde - uvedou vás ke stolu a celou dobu se k vám chovají tak mile, že si připadáte jako nějaký král. Smile A i když mají plno, necítíte z nich žádnou rozmrzelost nebo únavu, přestože kmitají jako včelky. Smile

- po obědě jsme se prošli po městské části, muž mi koupil 2 kousky kiše na snídani a celkově to byla pěkná procházka na vytrávení, jen nemuseli "chlapi" tak pospíchat. Smile

- cestou domů na mě v metru padla únava. Teď jsem doma a popíjím kafíčko, aby mi vytrávilo a abych neusnula. Smile


Dlouhodobě mě těší:

- že je mi každý den až na výjimky dobře.Smile  Je to sice na úkor toho, že beru pravidelně 1x, maximálně 2x denně Neurol, ale psychiatrička mi dovolila až 3x denně - tolik jsem neměla ještě nikdy. Já i psychiatrička to moje braní Neurolu hlídáme a beru ho pořád stejně už 9 let. Asi jsem na něj už zvyklá, ale dávky nenavyšuju, dávám si na to už 9 let pozor.

- že jsem už 9 let v remisi - můj rekord. Smile
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 739
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

regina, rasto, kimi2028 and vrana like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 52 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  motylek So 31 december 2022 - 21:06

Dnes jsme s internetovým kamarádem vzpomínali na staré dobré časy, kdy jsme oba chodili na jednu kecárnu. Vzpomněla jsem si na jiného mého kamaráda, který tam chodil taky a kterého jsem od dob studií neviděla. Zkusila jsem zadat jeho jméno na Facebooku a našla jsem ho! Smile Po tolika letech jsme si příjemně pokecali. Smile Mám radost! Smile
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 739
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

tyx81, Juraj, vrana and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 52 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  CyrilKostra St 4 január 2023 - 12:27

Je to naozaj skvelé.
CyrilKostra
CyrilKostra
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 1
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 04.01.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 52 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Juraj Št 12 január 2023 - 12:46

Mňa potešilo že som robil test na B2 vocabulary a mal som plný počet bodov.

Ale aby som nevyvolával klamlivý dojem o úrovni mojej angličtiny, tak dodám že ten test ukázal úroveň mojej pasívnej angličtiny. Moja schopnosť rozumieť tomu keď niekto hovorí a moja schopnosť sa vyjadrovať, sú horšie. Ale začal som pracovať na tom aby sa to zlepšilo.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 551
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

dzuli08, vrana, Mous, Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 52 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  rasto Št 12 január 2023 - 16:44

mna tesi toto teple pocasie ze netreba odhrnat sneh nesmika sa ja som ani auto neprezul stale beham na letnich gumach.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 495
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Juraj likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 52 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  motylek Pi 13 január 2023 - 15:56

Hurá, konečně skoro po 2 měsících jsem přemohla svoji lenost a začala zase překládat titulky. it is perfect
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 739
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

rasto, Juraj, vrana and Jaro123444 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 52 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Ut 24 január 2023 - 0:52

Ahoj! Dnes som maličko depkpval. Radšej som bol dova a venoval sa "akp". Vonku do prírody je to vždIy potecha, ale teraz musí dávať pozor. Inak celkom dobre, priam nutné považujem. Denne pár klikov, brušakov, jednoducho z každeho čo. Prajem vám ab sa pre Vás rok 2023stal synbolom šťastia zdravie a pohody. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

kimi2028, Juraj, vrana, Mous, Saladin and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 52 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Saladin Po 30 január 2023 - 22:28

Ahojte. Momentálne zaživam striedavo-oblačné obdobie, ale nechcem tu vyplakávať a sťažovať sa. Celé víkendy spím ako ten leňochod v Ice Age. Ráno vstanem, je tma. Večer idem spať, je zase tma. Ak by som si mohol slobodne vybrať, tak sa zašijem niekde v kláštore a v tichosti by som meditoval. Dostal som sa do "nihilistického" módu - niečo v zmysle "na čo sa budem snažiť, keď sa aj tak rozšíri vojna do celej Európy". Preto som si aj zablokoval facebook a ďalšie fóra - negatívna nálada ľudí a mnohé dezinformácie ma sťahujú dolu. Všetko som si našťastie overoval, ale aj tak som z celej situácie znechutený. Problém je, že mi to nevydrží dlho (holt závislosť) a musím nakuknúť, či niečo zaujímavé nenájdem. Jednoducho začarovaný kruh.. Najlepšie som sa cítil, keď som sa odpojil od sveta (ako sa len dalo) a venoval som celú pozornosť svojim projektom. Držte sa..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 530
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Mischelll, dzuli08, vrana, Mous and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 52 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  motylek So 4 február 2023 - 19:18

Právě jsem byla po několika letech v čajovně a to s ex-kolegyní z bývalé práce. Až na to, že jsme tam dost mrzly, to bylo moc příjemné. Kolegyně bývala v práci vždy zachmuřená a smutná. Vsadila jsem všechno na svou otevřenost a upřímnost, prozradila jsem o sobě kolegyni dost věcí, které o mně nevěděla, a ona naoplátku byla velmi milá a prozradila i to, proč bývala v práci tak zachmuřená - spousta lidí jí tehdy něčím ublížila a ona byla na ně uražená a nesla si v sobě všechny staré křivdy. Pomohlo jí až to, když začala věřit v Boha, potkala pár hodných lidí a zjistila, že musí začít u sebe: změnit svůj přístup k druhým lidem a odpustit těm, co jí ublížili.
Naštěstí kolegyně nepatří k těm, které šíří víru za každou cenu všude kolem sebe, a tak i já-bezvěrec jsem si s ní příjemně popovídala a dokonce jsme se společně zasmály. To bylo poprvé, co jsem ji viděla se smát. A moc jí ten smích slušel. Smile
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 739
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Matej and vrana like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 52 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  regina Ne 5 február 2023 - 19:41

Dnes ma teší, že som sa konečne "dokopala" (stále nie som úplne OK z tej chrípky) a upiekla som šišky. Všetkým chutili.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 646
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Sweetheart and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 52 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto So 11 február 2023 - 17:01

Ahojte kamarát-ky fórumáci!
Dúfam, že sa máte dobre a to príjemné vás stále sprevádza. Teší ma, že čiastočne plním "akožepovinnosti", hoci body súvisiace s fyzičkou v podstate dlhodobo nepraktizujem. Na dlhšej prechádzke som nebol ani nepamätám. Taktiež s cvičením s náradím je to bieda. Som rád Zellu, aj keď už nechodíme vo veľkom množstve. Vždy som rád každému členovi. Inak ostatné v zabehnutom móde, s liekami spím dobre, ostatné užívam skoro predpisovo, na depot chodím tiež ako mám. Teším sa na jar...
Pekné dni prajem. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Matej and Sweetheart like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 52 z 64 Previous  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 58 ... 64  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore