Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 6 z 88 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 47 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN St 11 máj 2016 - 19:19

Ahojte bojovníci,
ja som si dnes dlhšie pospal v rámci voľna do 10tej a potom som sa pomaličky štartoval do činností. Dokosil som dvor, potom som šiel ešte starkej záhradu ale začal mi haprovať stroj tak som utekal za ujom mechanikom a ten to dal dokopy a odporúčil mi dokúpiť mazacie prípravky na hlavicu kosačky tak som hneď utekal do mesta a spravil doma menšiu údržbu sám. Kosil som cca 4hodiny aj s poruchami a s prestávkou na jedlo a pivo Smile poklábosil som so susedou mojej starkej nebohej no teda skôr ona rozprávala a pýtala sa kadečo  Cool ako staré tetky na dedine to je klasika ale ja som rád pretože ma to neotravovalo a vypočul som si kopeéc komplimentov devil
Inak mi volali z práce, že kdesi sa stratili stravenky bývalému kolegovi či o tom neviem niečo....nebyť tohoto tak deň hodnotím na 1 inak dávam 2. Ešte som bol na bicykli okruh 20km pohodovým tempom a kochal som sa prírodou, rozkvitnúté polia, lesy to je nádhera.
Zajtra idem s mamkou do okresného mesta a tak sa teším že si pochodíme a dáme spolu dobrú kávu niekde heart
Majte sa čo najlepšie.
)
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto St 11 máj 2016 - 21:52

Ahoj dzuli,
tá únava býva častejšia ako si prajem, pijem kávy (čo by som vôbec nemal, ale také slabšie), aby som sa dal dokopy a fungoval. Myslím, že nepomáha. atď.

Pýtala si sa na "akp.", v podstate ide o to, že relatívne drobnými krokmi to niekde speje. V súčasnosti tam mám činnosti v podobe: angličtiny, odbornejšie čítanie, geografiu (light), ísť denne von, pomoc v domácnosti-záhrade, niečo vhodné na prácu- počúvanie nahrávok smerom k sebarozvoju, matika (light), a zatiaľ veľká bieda: cvičenie a chudnutie. Mám to značené v diári na robenie denne. "Akožepovinnosti" preto, lebo sú aj podstate úplne dobrovoľné, ale v zásade ich nevynechávam. Vlastne je to taká ďalšia psychohygiena a aspoň nemám pocit, že za deň niečo spravil, ale snažím sa, aby to nebolo len o tom...

................

Ahoj Meretseger,
stručne a výstižne, aj to sem patrí. Ešte som dnes nebol na Tvojom blogu, tak sa teším.

................

Ahoj APBTCANDY,
zdá sa, že záležitosti okolo svojho života máš v rukách. Považujem to za výborné. Len tak ďalej...

...............

Ahojte všetci,
dnes tak pasívnejšie. Mrkol som aj hokej, posledná tretina to "zabila", teda !štyri! góly do našej bránky.

Ráno by to vstávanie mohlo byť aj svižnejšie, venoval som sa "akp." Po chutnom obede som zbehol do knižnice, tentoraz som len odovzdal. Momentálne mám toho viac čo čítať aj doma, takže...

Zdravotne sa dá (únava), drobnosti pretrvávajú, snáď zajtra sa zase pohnem k lepšiemu.

Majte sa pekne. S pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  regina Št 12 máj 2016 - 7:25

Ahojte,

čítam vaše príspevky a je toho po niekoľkých dňoch veľa. Nejdem sa k nim jednotlivo vyjadrovať, myslím na vas a zdielam s vami vaše radosti i starosti. Tá únava a spavosť, čo tu včera zmáhala viacerých, sa dotýka aj mňa.

Stretnutie so spolužiakmi som síce zvladla, no hned v piatok večer mi začalo tiecť z nosa a drží ma to dodnes. Teda uz som len poslabšia, unavenejsia a este sa necítim byť fit.
V piatok s tou mojou naj kamoskou z VŠ sme boli u nas a až v sobotu poobede sme isli na tie spolužiakove oslavy 50-tky. Najlepsie vsak bolo u nás. Rozumieme si a bolo aj veselo. Na takých tých stretávkach tejto skupiny spolužiakov je síce sranda, pretože "chalani" sa neustále doberaju, ale zároveň je to už aj o tom "pozrite sa kam som to dotiahol, čo som ja vybudoval". Chalani sa navzájom hecujú a predbiehajú. Aj ked ja osobne nemám pocit, že sa vyvyšujú, ale chcú sa pochváliť. Ten u ktorého sme boli, má firmu, za 2 roky postavil nový dom. Nie je však doma ako dom. Vsetko zabudované, elektronicky ovládané, najmodernejsie materialy, okná od zeme po strop, také tie celoplošné presklenné steny, menší bazén s protiprúdom,... Proste tí z nás, čo sa uchytili a robia v odbore, sú úplne niekde inde. Zaujímavé však bolo, že tí, čo sú na tom materialne lepšie, majú väcsinou problémy s deťmi. Ich deti nevedia, čo študovať, či vôbec študovať,... Žijú iný život, majú iné hodnoty. Už sa netešia obyčajným veciam, obyčajným zážitkom - to im nestačí. Potrebujú veľké luxusné domy, drahé dovolenky, netradičné zážitky.
Bola som však rada, že som spolužiakov po rokoch videla a tak trochu nahliadla ako žijú, ale zas mi to na niekoľko rokov stačí. S tou kamoškou sme si povedali, že naďalej sa budeme intenzívnejšie stretávať len my dve, pretože sa pred sebou nemusíme na nič hrať a ani sa navzájom porovnávať.

Budúci týždeň máme isť s manželom na zájazd do Ríma, čo sa mi už však vôbec nechce. Nie som fyzicky zdravá, záhradu mám plnú buriny, pretože tu u nás stále prší a nedá sa tam nič porobiť. A samozrejme je tu tá moja F25. Najhoršie je, že očakávam, že cesta autobusom a aj samotný poznávací zájazd bude vyčerpávajúci. Dnes ľutujem, že som sa na to dala nahovoriť. Bol to však darček od detí. Teraz ľutujem, že som to nezamenila za pár dní turistiky niekde v slovenských horách. Bude to pre mňa skúška, ale myslím pozitívne a dúfam, že takto o týždeň tu budem popisovať nové cestovné zážitky.

Dnes mám v manželovom mene spraviť so sebou cestovnú poistku do toho Ríma, isť ju vyplatiť a odovzdať do poisťovne. Spraviť nakup, navariť a potom sa už len popri bežnej starostlivosti o syna a domácnosť, liečiť.

Všetkým vam prajem príjemný deň winking

regina
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 658
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  dzuli08 Št 12 máj 2016 - 18:25

Ahojte všetci,
dnes som zo seba ostala v šoku keď som sa ráno zobudila cca o 4:00...dúfam že sa mi to nebude stávať pravidelne affraid
S dnešným dňom som ale v celku spokojná, síce som zanedbala samoštúdium. Navarila som, bola kuknúť starkú na bicykli, na nákupe, poupratovala čo to, oprala a pokosila trávnik. Zajtra mám cestu do krajského mesta,mám termín u psychologičky. Vôbec neviem síce o čom budeme kecať, ale nejak sa to hádam "samo" vyvŕbi. Celý deň mi klasicky vyhráva hudba dnes som už konečne natrafila aj na nové vecičky, keďze som dookola počúvala to isté.
Ešte pekný večer vám, Smile držte sa it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 558
Reputácia Reputácia : 447
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 37

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Št 12 máj 2016 - 18:42

Ahoj regina,
aj tak je dobre, že máš celkom v pohode vzťahy so spolužiakmi. Vzhľadom, že som mal počiatočné ataky práve na strednej, gympli, neurobil som si tak "dobré meno". Vlastne na stretnutia nechodím. Čo by som sa aj "chválil"? Diplom s vyznamenaním, žije u rodičov, nemá ani vodičák, chronická F25... Len by som sa mohol hanbiť, prípadne byť na úsmev.

Viem, že nie je jednoduché zvládať "poznávačky", ale potom to býva perfektné po stránke fotiek a spomienok a dojmov. Vydrž výlet a bude to dobré. Poznávacie zájazdy majú svoje čaro... Určite to ľutovať nemusíš, uvidíš, že keď to zládneš bude Ti dobre.

................

Ahoj dzuli,
zdá sa, že si mala fajn deň. Chcem sa opýtať, že ako po tom zobudení. Spala si ešte?

................

Ahojte všetci,
dnes je tak upršano a zatiahnuto. Tak trochu mi to asi podmienilo aj celkovú náladu a cítim to aj na únavu, hoci som sa aj snažil prekonávať, keď bolo treba. Celkovo ani neviem čo napísať. Akp. hotovo, nejaké čítanie navyše, krátka návšteva záhrady kvôli mačencom. Deň by sa aj mohol zdať OK, ale vlastne bol taký "bez iskry".

Majte sa pekne! Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  dzuli08 Št 12 máj 2016 - 18:58

Ahoj Tuto, no nespala som potom už,ale sem tam som pociťovala menší útlm. Ja ale tiež pijem kávu, denne 2-3 ks.
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 558
Reputácia Reputácia : 447
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 37

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger Št 12 máj 2016 - 20:21

Až som dostala chuť na kafe... ale ja som skôr na čaje, pretože po káve nespím hoci aj celú noc Very Happy
Aaa, dnešok zas nezaujímavý, ani len vonku som nebola. Vlastne ak som nespala, tak som sedela pri kompe a toť asi vše Embarassed Ale chystám si nový cosplay, outfit by bol, lokácia - nová! - tiež, len ako dokopať brata-fotografa, aby zas šiel so mnou? Vrr.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  regina Št 12 máj 2016 - 21:07

Tuto,

vďaka za reakciu a k tomu: "Vlastne na stretnutia nechodím. Čo by som sa aj "chválil"? Diplom s vyznamenaním, žije u rodičov, nemá ani vodičák, chronická F25... Len by som sa mohol hanbiť, prípadne byť na úsmev." by som poznamenala, že ja som dosiahla podobný "úspech" ako ty alebo my všetci, čo sme tu, no neberiem si to tak. Každý máme iný život a nám príroda (alebo Boh) nadelili dispozíciu na túto chorobu, ktorá sa v príhodnej chvíli spustila. Myslím, že každému z nás sa vtedy tak "trochu" zrútil svet, padli všetky plány,... No, život ide ďalej, nevzdávame to a snažíme sa žiť ho, čo najlepšie. Samozrejme nemôžeme sa porovnávať so zdravými ľuďmi, možme sa im snažiť akurát priblížiť. A potom nik nikdy nemôže povedať, že je "za vodou". Človek nikdy nevie, čo ešte príde. Ako raz povedal ktorýsi náš herec, on chce, aby vždy bolo len tak trochu dobre. Nie veľmi, lebo potom príde obdobie, kedy bude zle a keď je veľmi dobre, potom príde "veľký" skok.
Chorobu si človek nevyberá. Tá príde a všetko zmení, naruší. Choroba však nie je hanba - aspoň táto naša nie. Je to hendikep a ten, čo sa z neho smeje je jednoducho DEBIL.
Choroba človeka donúti prehodniť svoj život, hodnoty. Tie už mám niekde uplne inde ako niektorí moji zdraví spolužiaci. Na stretávky chodím rada. Som rada, keď vidím kto sa kde nachádza, ako sa má, najmä keď viem aj odkiaľ vyšiel. Som tam väčšinou taký pozorovateľ. Nik sa ma veľa nevypytuje, mnohí si nevedia ani predstaviť, čo môžem robiť doma celé dni. Presne tak ako som to ja nevedela prvé dva roky, keď som zostala doma len na ID. Bez zamestnania sa však dá vydržať, bez práce nie a tú si vždy nejakú najdem. Finančne je to o inom, ale čo človek narobí, keď jeho možnosti sú - nielen kvoli jeho hendikepu ale aj kvoli nastaveniu spoločnosti- také aké sú.
...a zas tu píšem litánie...akoby si ty/vy nevedel/i...to som celá ja, ked sadnem za klávesnicu Mad
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 658
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Št 12 máj 2016 - 21:21

Ahoj dzuli,
kávujem v dosť veľkom, ale plus je, že si kávy robím také slabulinké. Viem, že doktor by ma asi nepochválil ani za to, ale nech... Dobrú noc prajem. Tuto

................

Ahoj Meretseger,
priznám sa, že súčasťou toho môjho "akp." je aj ísť denne aspoň trochu niekde von, keď by som aj do supermarketu aspoň po mlieko. Považujem to za dobré, lebo sa mi niekedy objaví soc. fob. a takto to vyvážim.

Ešte som nebol na Tvojom blogu, tak za chvíľu idem. Dobrú noc. Tuto

.................

Ahoj regina,
viem, že v mojom príspevku to vyzerá tak všelijako, ale reálne to už je to dávno za mnou. Teraz už také vlastne ani neriešim, ale trochu ma chytí nostalgia, ako to kedysi bývalo. Považujem za svoje právo si "zajojkať". Na gympli som dosť riešil ochorenie a spolužiaci to nechápali. SŠ nebola podľa môjho gusta.
Maj sa regina, dobrú noc. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll Pi 13 máj 2016 - 12:05

Ahojte Wink

mám sa velmi dobre....oddychujem a som taka unavená- zaspatá .....ale ked si lahnem do postele tak nezaspím....az večer to spím tak tvrdo, že ani zvonenie telefónu ma nepreberie.....skoro ako kóma lol! ako zo spánkom problém nemám....lieky beriem....a tak no v podstate nič nové... affraid
Výlet dopadol velmi dobre....doletela som aj ked som sa toho bála...boli aj turbulencie ale to len tesne nad zemou tolko nevadí .... poznávaci zájazd bol zaujimavý....už viem rozdiel medzi obrazmi Goya a ostatnými....tiez obraz Picasa som videla....ale umenia mam tak na 2 roky dosť....ako bolo to pekné...ale čo sme sa nachodili...to vela bolo...a ako vravim sem tam som aj pred vyletom cvičila...ale dost teda aj na mna to bolo...ako Madrid je velké mesto....ta tak...

Prečitala som si už všetky vaše príspevky...ale nestiham reagovať....no pozdravujem všetkých dancing

Prajem krásny zvyšok dňa community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 635
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Pi 13 máj 2016 - 20:04

Veru, aj mne by sa zišlo oslobodiť od pocitov hanby a menejcennosti, ktoré cítim často v styku so svojimi bývalými spolužiakmi. Mnohí moji známi z gymnázia sú úspešní, majú vyššie tituly, vedecké pozície, odborné a dobre platené práce. A ja? Ja robím v kníhkupectve, mám v čistom len 30-40 eur viac než kolegyne predavačky, sám som mimo adminovania predavač, hoci aktívne sa tomu v práci nevenujem. Platovo som tak nízko, že mi nedajú hypotéku. A som len bakalár, a to aj nejakého odboru, z ktorého dokopy nič nie je a ktorý spoločnosť neuznáva, skôr sa mu vysmieva. Nemám auto, byt, bývam u rodičov. Nemám ženu, vzťah, žijem si vo virtualite. Neviem jazyky, anglicky viem trochu čítať, ale konverzovať nie. Z účtovníctva som už všetko zabudol, už neviem ani daňové spraviť. Skrátka som niktoš oproti mojim spolužiakom zo strednej alebo základnej. Dokonca aj mnohí, čo študovali kedysi so mnou na výške (mal som viacej generácií spolužiakov), tak i oni sú v živote úplne inde. Vždy, keď stretnem nejakého takého známeho, bočím od neho pohľadom, aby sme sa náhodou nedali do reči a nemusel som mu spomínať, ako žijem... Hanbím sa za svoju neúspešnosť. Embarassed Snáď to niekedy budem schopný "pustiť" a oslobodiť sa od toho, tak ako to dokázal Tuto a regina. it is perfect Týmto im skladám klobúk dole a vedzte, že sú mi príkladom.

Dnes sa mám inak schopne. V práci bolo ok, trochu menej roboty. Takmer dve hodiny som zabil na pošte, lebo boli dlhé šóry  a akurát môj rad išiel strašne pomaly. Smile Teď som si trochu čítal udalosti našej katedry na sociálnej sieti, pijem drink a vegetím. Je 20 hodín, rozmýšľam čo s načatým večerom. Smile

Hodnotím deň na 2+. Smile
Pokoj s Vami, priatelia. Smile
S úctou
matej
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 6 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5055
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Pi 13 máj 2016 - 22:52

Ahoj Mischelll,
v tomto čase už asi spíš "na tvrdo", takže skôr dobré ráno. Bol som rád Tvojmu zaujímavému výkladu, aj vďaka tomu bolo štvrtkové Zello tak dobré.

.................

Ahoj Matej,
priznám sa, že to čo si spomínal (spolužiaci) veľmi nerád riešim. Častokrát, keď sa začnem porovnávať dopadne to depresívnymi myšlienkami... Na druhej strane, je to celkom zaujímavý život, neobvyklý, je to niečo iné ako klasika. Vždy lepšie ako sa narodiť v Somálsku... Uži si víkend, ale nezabudni aj na relax.

.................

Ahojte,
ani celkom neviem ako mám hodnotiť dnešok. Mal som hneď tri potešujúce telefonáty, čo je plus. Tak trochu som celodenne pociťoval takú malú zmätenosť, bolo mi smutno a pociťoval som takú svojskú bezcielnosť. Nedalo sa nič robiť, aspoň som vybehol do supermarketu a pár obchodov, aby som "zmenil vzduch". Teraz, dalo by sa napísať, v noci, doriešujem akp. na zajtra, tak som OK. Neviem, čo som bol taký o ničom. Zajtra je o 18-tej Zello, tak už som zvedavý, ako bude. Teším sa aj na vašu účasť. Dňu dávam za 2.

S želaním toho príjemného a fajn víkend praje Tuto

Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 6 z 88 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 47 ... 88  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore