Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naše (samo)štúdium

Strana 24 z 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Naše (samo)štúdium - Stránka 24 Empty Re: Naše (samo)štúdium

Odoslať  Dušan Po 5 apríl 2021 - 21:43

(Samo)štúdium 7

Ahoj
Tak sa dnes po vyše mesiaci ozývam. Robil Som videoprednášky z matematiky 2 a to konkrétne geometriu. Toľko vecí, čo Som pozabúdal, alebo "chýbal v škole", Som (ne)vedel, že existuje. Videoprednášku Som tak (ne)dokončil a odložil na budúce.

Preskočil Som ako obvykle jazyk, ktorý mi akosy (ne)vonia, (ne)viem sa do neho vžiť. (Ná)sledovali potom kurzy z Wordu, oba kurzy jak pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých mám úspešne za sebov a zobral Som si z toho veľa, mám samozrejme aj poznámky a cvičenia, ktoré Som si zakúpil.

Otvoril a dokončil Som tak kurzy s Excel začiatočníci, a Som rád, že Som sa na tento kurz dal. Dal toho veľa. Potom následovala jedna kniha. Momentálne Som začal študovať psychológiu. Od C. G. Jung mám tak zrobené 6 titulov a chýbajú mi tak esťe dva tituly a Junga tak ukončujem, Zrobil Som si aj poznámky, ale musím sa priznať, Jung je veľmi ťažké čítanie, niekedy Som mal pocity, že sa na čítanie vyprdnem. Čo Som urobil pri dvoch knihách.

Po Jungovi idem na Freuda, doposiaľ mám od neho sčítané len dve knihy. Ďalej mám ďalších autorov a v MMK veľa kníh psychológie. Čo Som si na Jungovi všimol, že má takmer sčítanú jak západnú tak aj východnú kultúru, jak z oblasti psychológie, tak aj ezoteriky a duchovna i všetky súčasné a historické náboženstvá, alchýmiu, či teológiu ako aj mytológiu, filozofické smery od platóna a pod.

Rozhodol Som sa, že keď Som takým milovníkom kníh, že budem čítať knižôčky, každý druhý deň. V prvý deň kurzy, či videoprednášky. Teraz pokračujem v matematike 1 a Som v 9 - triede. Už sa (ne)viem dočkať strednej a vysokej školy.

Po matematike tak mi prichádza kurz z HTML/CSS, ktorý si musím zopakovať, lebo niektoré veci ešte (ne)chápem. Radšej si to pár krát (z)opakovať a tak dostať sa do toho!

Želám a prajem vám veľa príjemných a úsmevných chvíľ pri vašom štúdiu a prajem veľa vytrvalosti a optimizmusu. S pozdravom:

Dušan

https://dusanfajnor.blogspot.com/2021/04/samostudium-7.html
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1505
Reputácia Reputácia : 298
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Zobrazit informácie o autorovi

Tuto likes this post

Návrat hore Goto down

Strana 24 z 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.