Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

schizofrenia na papieri

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

  • Zaslať odpoveď

schizofrenia na papieri - Stránka 3 Empty Re: schizofrenia na papieri

Odoslať  Michal Po 28 september 2015 - 6:31

Suhlasim s Tutom.
Osobne by som nekonecnekrat radsej studoval/pracoval a viedol plnohodnotnejsi zivot ako neustale zapasil so schizo ochorenim.
Nechapem ako Ti vobec mohla napadnut tak "genialna" myslienka,ze prave tu(alebo aj inde) Ti bude niekto radit ako opakovane klamat a klamat a klamat...
A ziadnu "verziu" by som v Tvojom pripade uz neriesil.Cim viac budes vymyslat tym viac sa budes zamotavat do vacsich a vacsich problemov.Podla toho co pises,mas uz toho na rovasi akurat dost.Este raz si precitaj vlastne prispevky a uvidis,ze si v tom az po usi...
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

schizofrenia na papieri - Stránka 3 Empty pre schizofrenik1

Odoslať  KeithGod Pi 16 február 2018 - 20:21

Ciao kámo ja ti verím! Mne diagnostikovali schiz. simplex v 16 rokoch! Dokonca ma oslobodili spod obžaloby za isty prečin čo je t. č. do 5rokov. Dali mi dôchodok, vzali mi ho a v istej dobe som lek. presviedčal že sa zmylili a schyzu nemam. Robil som žil som a dnes ich pre zmenu musim presviedčat že schizu mám! Lavá ruka robi jedno prava druhe ale nie v mojom pripade ale v pripade psychiatrov. Nie su schopny pochopit že som sa 20 rokov neliečil, pracoval v SBS takže vyzeraju ako uplny tupci a amatery a snazia sa všemoźne zakryt moju schizu. Zaobišiel som sa totiž bez nich ale dnes na prahu 50tky ich potrebujem lebo už nevládzem a musim ich o schize presviedčať a to existuje sudnoznalecky posudok ale akosi ho nechcu vidiet. Ciao!
Anonymous
KeithGod
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

schizofrenia na papieri - Stránka 3 Empty KeithGod1

Odoslať  schizofrenik Pi 16 február 2018 - 21:03

oprava;sprava pre schizouša1!Doplnim že som v 92 čo mi vzali duchod lebo som pracova a chodil s učitelkou, nejak im to nešlo do kopy, v v 97 na zaklade sudno znal. posudku psychouša ma oslobodili, v 2003 som presviedčal aby som mohol skúsiť antidepresiva že nemam schizu ale depku no márne(chcel som prozac) a dnes ma oni presviedčaju že mám len depku nie schizu. Ale ja viem že schizu mám, koniec koncov viem najlepšie čo sa odohralo -ráva v mojej duši či kečke ale oni zrazu nieeee. Nadobudol som dojem že sa im nechce zrazu dohodiť poistovni dalšieho invalidouša tak tích čo mi schizu stanovili v 16tich dne majú za pomylených lebo väčšina nežije. Ide čiste o money... a ano ktosi spomenul amaterizmus, je to tak. Osobne ta obdivujem že si ich zblbol ale von s toho musíš sám... Asi ich musiš zosmiešniť a dokázať im opak a to že si proste chytrák... ha ha ha ciao!
Anonymous
schizofrenik
Anonymný


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore