Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš?

Strana 64 z 84 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 74 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska Po 18 január 2010 - 15:28

Nejdem ta ani ja Laura odsudzovat,ale s tym pitim by si mala naozaj prestat.Alebo to nedokazes?
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Robo Po 18 január 2010 - 20:43

Ahojte kamaráti, ahoj Lapaj. Aj ja ti prajem skoré uzdravenie, nech ti v tej nenmocnici pomôžu a bude dobre. Trochu ti aj závidím, ale aj Vám všetkým,ktorý chodíte na denný stacionár že chodíte na ten denný stacionár. U nás na Spiši stacionár nie je. Napadlo ma, že či by aj mne taký denný stacionár nepomohol nejako si vyliečiť duševné zdravie, ale to až po skončení strednej školy. Tí, ktorí na stacionár chodíte, tak mohli by ste mi napísať, že ako to tam funguje a aké máte so stacionárom skúsenosti? Majte sa krásne, Robo. exploding angel saint flower albino pig flower
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura Ut 19 január 2010 - 9:00

Robo,ja som chodila do denného sanatória pri nemocnici,kde chodia niektorí ľudia po hospitalizácii,aby sa vžili s reálnym životom.Sú tam všelijaké psychoterapeutické hry a cvičenia so psychológom v skupine.robia sa tam ručné práce pod vedením rehabilitačnej sesričky,varí sa tam,chodí na vychádzky.Dá sa tam chodiť však len obmedzený čas,asi tak 3 až 6 týždňov.Hradí to poisťovňa.V Blave sú aj iné denné stacionáre,kde sa može trebars hocikedy prísť za určitý,nie moc vysoký poplatok.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura St 20 január 2010 - 18:42

Už nepijem.Že vraj od zajtra ani parner. Smile Čo ste tak ticho.Chýbajú nám tí diskutéri,čo sú v nemocnici.Kiež by im tam pomohli. it is perfect
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka Št 21 január 2010 - 13:58

Ahojte. Vcera som poriadne premrzla. Vynechali tri spoje a stala som na zastavke 25 minut v ladovom vetriku. Navyse zle oblecena. Prilis nalahko. Dnes som bola u psychiatricky. Tvrdi, ze som poddavkovana a mala by som zvysit lieky very unhappy Vraj to predpokladala, ze ked zacnem takto "cvicit" s hladinami liekov, tak to takto dopadne. Mam minusove priznaky-apatia, unava, nezaujem, neschopnost sa prinutit nieco robit (okrem cumenia do pocitaca). Takze ideme zvysovat Abilify. No neviem-neviem. Uz som to raz skusala. Ja osobne som mala v plane znizovat... No
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka Št 21 január 2010 - 16:31

Laura, tebe drzim palce vydrzat v rozhodnuti nepit. kiss
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska Št 21 január 2010 - 16:31

Ahojte.Chcem sa vas opytat,ci ste schopny niekto prezivat radost,alebo potesenie z niecoho.Ja vobec nie.Kedysi som sa dokazala potesit aj z malickosti,ale teraz mi to vobec nejde,nedokaze ma potesit nic.Najde sa tu niekto podobny? sad and unhappy
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura Št 21 január 2010 - 21:34

Ďakujem Filipka,zatiaľ sa to darí.Ja Ti poradím laicky:či zvýšiš lieky závisí od Tvojich pocitov,nie,čo si myslí doktorka.Abilify nepoznám,no spomínané príznyky,mne vyvolávali staré neuroleptiká,ako Fluanxol,Haloperidol,vysoké dávky Risperdalu.Neviem či Abilify može potlačiť spomínané príznaky.Asi to vieš lepšie,ako ja.Ináč,máš moj obdiv,lebo Tebe sa z tohto fóra,asi nalepšie darí.Aspoň doteraz,dúfam že Ti to vydrží.Ano Popluška,radosť cítim o veľa menej,než keď som bola zdravá,ale už to bolo aj oveľa horšie.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura So 23 január 2010 - 15:15

Filipka,možno moj laicky názor na zvyšovanie liekov,vyvolal v Tebe nedoveru,keď si nezareagovala.Možem sa samozreme mýliť.Máme odlišné diagnózy,Ty si manickú forme F25 nespomínala.No a ja mám manickú a v súčasnosti skor zmiešanú formu.Preto,keď sa u mňa vyskytnú negatívne príznaky,myslím,že sú skor sposobené nsaddávkovaním.Aspoň tak mi to vychádzalo v minulosti.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka So 23 január 2010 - 16:53

Ahoj Laura. Ja sama neviem, co si uz mam mysliet. Je pravda, ze manicku formu som nikdy nemala. Niekedy by som si taku mensiu hypomaniu aj priala, aby som sa aspon niekedy citila tak optimisticky a fajn. Nemam na mysli rezonantnu maniu, ale skor taku euforicku hypomaniu. Niekedy, ked prilis znizim davku liekov, byvam nastvata a mam zlu naladu. To som teraz napriak znizeniu nemala. Skor apatiu a nezaujem. Vcera som zvysila Abilify 15mg na 3/4 tabletky a dnes som nic neurobila. Ospravedlnujem si to tym, ze je vikend a nemusim nic robit a ze si zasluzim oddych po celom tyzdni. Vnutorne vsak vobec neoddychujem, prezivam akysi divny napato-apaticky stav, kedy nic nie som schopna robit, ale ani poriadne si oddychnut.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska So 23 január 2010 - 17:10

To fakt vsetci ucastnici tohoto fora okrem Laury ste schopni prezivat intenzivnu radost aj pri uzivani liekov?Tak to vam uprimne gratulujem flower
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 64 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka So 23 január 2010 - 17:24

Tak to teda nie som No Len ked lieky vysadim Embarassed
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 64 z 84 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 74 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore