Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

kadial fuka ten spravny vietor

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 3 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  anonym Ne 11 október 2009 - 15:28

Ja som si nedavno uvedomil, ze sa vobec nedokazem zaujimat o druhych ludi. Som do seba zahladeny egocentrik Crying or Very sad
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 3 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  Godiva Ne 11 október 2009 - 16:43

Mne je ludia moji v poslednej dobe uplne na nic a to nemam ziadnu diagnózu, aspoň o nej neviem...tak sa mi nakopili vsetky mozne problemy, ze som na konci so silami...
Mozno Vas trochu aj potesim, ked Vam poviem, ze nielen Vy trpite a ze to naozaj nie je len chorobou...ja mam posledne dni pocit, ze to vyriesim jedine tak, ze skocim z mosta alebo co...nemozem spat, nemozem jest a mam problem nieco povedat bez toho, aby som sa rozplakala...kamaratky mi vyvolavaju...ja chapem, ze maju o mna strach, ale mne to nehorazne lezie na nervy a nemam chut sa s niekym bavit...len si tu tak cumim do blba a to mi momentalne najviac vyhovuje... Crying or Very sad
Godiva
Godiva
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 20
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 3 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  Laura Ne 11 október 2009 - 16:51

Godiva,máš na to nejaký vonkajší opodstatnený dovod?Ja som dnes celý deň prespala.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 3 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  Anonymný Ne 11 október 2009 - 17:06

taak, aj ja som schizoidny, a prisiel som na to, ze mi viac vyhovuje byt single, aby som mohol byt sam, mal som doteraz len jeden vztah a ten sa aj kvoli tomu rozpadol...nakolko dievcina bola stale u mna a mne to uz liezlo na nervy...sex mi tiez absolutne nechyba...parkrat som si vyskusal, a myslim si, ze nie je moc o co stat Smile
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 3 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  anonym Ne 11 október 2009 - 17:24

Tomas, a ako je to s tvojim zaujmom o inych ludi?
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 3 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  Anonymný Ne 11 október 2009 - 17:27

som taký mámnaháku-ista, ludia ma prilis nezaujimaju...ano, asi som egoisticky, do seba zahladeny narcis... Smile s prvkami autistickeho myslenia...a len tak mimochodom, po tyzdni som dal vypoved v praci, akosi ma neoslovili platove podmienky...a k tomu este hmotna zodpovednost...tak hladam dalej...

a daavam si inzerat: hlada sa schizoidna dievcina, ktora ma bude trpiet Very Happy znacka: sex ma nezaujima ;p
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 3 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  anonym Ne 11 október 2009 - 17:30

Trochu ta obdivujem, ze sa takto s vervou pustas do hladania zamestnania. Ja pri svojom strachu z ludi a vobec z celeho zivota sa k ziadnej praci asi nikdy nedokopem. Neviem, co s tymto strachom mam robit. Crying or Very sad P.S:Drzim ti palce pri hladani Cool
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 3 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  Anonymný Ne 11 október 2009 - 17:34

ja sa tiez trochu bojim ludi, ale uz nie tak, ako predtym...jednoducho si uz viac vela z toho nerobim, vtedy som sa bal, ze ma prekuknu a zistia ze som na hlavicku...teraz to beriem snad trosku pozitivnejsie, aspon som medzi ludmi, zistujem, ze s niektorymi dokazem aj celkom slusne komunikovat, mat spolocne zaujmy (vobec, ja sa presadzujem vo vztahoch pomocou zaujmov - literatura, sach, pc, pc hry) ...dakujem za palceky, snad sa postasti naka praca, vacsinou ma odmietaju kvoli znizenej pracovnej schopnosti, keby som nemal dochodok, tak by ma zobrali na viacero miest...ale neviem, ako dlho by som tam vladal, ale tak, ako byk sa dokazem rozhybat kvoli tomu svojmu "mam, vlastnim"...citim sa lepsie vo svete veci ako ludi, asi tak, ale to uz trochu dost odbieham, ach, zase Smile
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 3 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  anonym Ne 11 október 2009 - 17:59

Ako je to s vasim zaujmom o ludi? (filipka, laura, slnecnica, matej...)
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 3 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  Anonymný Ne 11 október 2009 - 18:04

ja viem len tolko, ze ma svojimi pismenkami zaujali filipka so slnecnicou...asi preto, ze vyzeraju obe nezadane Very Happy
inak, v praci sme mali jednu fakt kocku, som ju zaucal, skoda, ze uz ju neuvidim, no mam telefonne cislo...ale zase, nerad telefonujem ;p
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 3 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  slnecnica Ne 11 október 2009 - 18:43

haha no s telefonovanim mam aj ja problem, no ale neda sa nic robit, bud to prekonas alebo ti utecie Wink

lapaj ale ja si myslim ze sa zaujimas o ludi, aspon teda tu na tejto stranke. co sa mna tyka... ja to ani neviem takto posudit, ja si myslim ze sa zaujimam tak optimalne, je pravda ze mi velmi casto lezu ludia na nervy, hlavne osobny kontakt. snazim sa to nejako prekonavat aby som nebola celkom socialne neschopna, ale co z toho, aj tak som...

mozu spolu zit dvaja schizoidni ludia? kazdy vo svojej samote...
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 3 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  anonym Ne 11 október 2009 - 18:45

Slnecnica, ano, zaujimam sa, ale len pre vlastne potreby (ak mi rozumies)
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore