Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zoznamka pre psychicky chorých

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zoznamka pre psychicky chorých Empty Zoznamka pre psychicky chorých

Odoslať  Euro Št 13 september 2012 - 18:04

Ahojte. Hľadám dievča, ktoré má psych. problémy a hľadá niekoho podobného alebo ak niekto vie o takej babe, tak mi dajte vedieť. Díky.
Euro
Euro
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 5
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 15.03.2012

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zoznamka pre psychicky chorých Empty Re: Zoznamka pre psychicky chorých

Odoslať  Sirius Št 13 september 2012 - 23:43

No neviem ci si tu na spravnej adrese Smile ak chces tak sa mozes predstavit na fore a povedat nieco o sebe a svojom ochoreni it is perfect

_________________
Falun Gong je starodávna čínska metóda, slúžiaca na zušľachťovanie mysle, tela a ducha. Zastavme prenasledovanie Falun Gongu v Číne. Podpíšte internetovú petíciu na falungong.sk
Sirius
Sirius
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 70
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 14.08.2011
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : BA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zoznamka pre psychicky chorých Empty Re: Zoznamka pre psychicky chorých

Odoslať  Euro Pi 14 september 2012 - 10:01

O.k. Tak idem niečo napísať aj tam. Smile
Euro
Euro
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 5
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 15.03.2012

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zoznamka pre psychicky chorých Empty Re: Zoznamka pre psychicky chorých

Odoslať  Tuto Ne 16 september 2012 - 20:28

Som si toto všimmol až teraz. To čo je za hovado?
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zoznamka pre psychicky chorých Empty Re: Zoznamka pre psychicky chorých

Odoslať  Matej Po 17 september 2012 - 12:57

Mne sa to naopak páči, že by sa tu zoznámili dve srdiečka a obidvoch by spájalo vzájomné pochopenie a súcit, lebo obaja prechádzajú a prešli cestou duševných ochorení, a pritom by sa z týchto dvoch srdiečok stali partneri. Veď na to sú tu tieto "Slobodné debaty" v sekcii "Kaviareň", kde sa dá aj zoznamovať. Ja osobne, keď som v minulosti pomýšľal na vzťah, tiež som túžil po dáme, ktorá by ma vedela v mojich psychických zvláštnostiach pochopiť, a teda ideálne by prešla niečím podobným ako ja. Nevidím na takej zoznamke nič zlé teda. it is perfect

Euro, len tu nechodí zatiaľ moc veľa takých žien, ktoré by mali takýto záujem, aspoň neviem o tom. Možnože natrafíš, ale ja si to v podmienkach nášho malého fóra priveľmi predstaviť zatiaľ neviem. Ale nikdy nehovor nikdy. Zapoj sa do diskusií, píš ako sa máš a čo prežívaš, ako Ťa vyzval Sirius, vtedy sa Tvoje šance môžu zlepšiť a navyše obohatíš aj celé fórum. winking

Držím palce. cherry

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zoznamka pre psychicky chorých Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5056
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zoznamka pre psychicky chorých Empty Re: Zoznamka pre psychicky chorých

Odoslať  Euro Po 17 september 2012 - 18:21

Škoda, že takáto zoznamka na internete nieje.
Euro
Euro
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 5
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 15.03.2012

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zoznamka pre psychicky chorých Empty Re: Zoznamka pre psychicky chorých

Odoslať  Tuto Po 17 september 2012 - 23:45

Ahoj Euro,
pokiaľ sa jedná o zoznamku, stačí ak sa s doktorom dohodneš na liečebni. Spravidla sú tam skupiny s podobným ochorením muži-ženy, až na ubytovanie po 3-5 sú to na otvorenom oddelení skôr kúpele.

Zaujímalo by ma však, čo si zač. Prísť na takúto stránku rovno s tým, že chceš "partnera" mi pripadá poriadne zvrhlé. Tým chcem aj upozorniť členov, že je pravdepodobné, že tento jednovetový "intelektuál" je skôr nejaké úchylné prasa.

Matej, v prípade nehodnovernosti ďalšieho textu od "Euro" doporučujem blokovanie IP adresy.

Tým aj vyzývam "Euro" na napísanie hodnoverného textu o ňom samom, živote, diagnóze, príznakov. Samozrejme v rámci anonymity.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zoznamka pre psychicky chorých Empty Re: Zoznamka pre psychicky chorých

Odoslať  Euro Ut 18 september 2012 - 9:35

Nie som žiadne úchylné prasa. Kludne mi bloknite, čo chcete. Išlo mi skutočne o to, čo som napísal, teda zoznámiť sa s babou, ktorá má takisto psych. problémy. Čo je na tom? Preto som sem napísal, lebo mi to vôbec nepripadalo zvrhlé a žial takáto zoznamka na internete neexistuje. To je všetko.
Euro
Euro
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 5
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 15.03.2012

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zoznamka pre psychicky chorých Empty Re: Zoznamka pre psychicky chorých

Odoslať  Tuto Ut 18 september 2012 - 12:51

Euro,
keď píšeš "psychická choroba" je mi to dosť divné. Myslíš tým toxikomániu, poruchy prijímania potravy, schizofrénne ochorenia, bipolárku, depresiu, psychopatiu... ? Aj malá zmena v diagnóze znamená rozdiel v príznakoch.

Ak si chceš prostredníctvom fóra niekoho dajmetomu nájsť, tak napíš o sebe, načo som Ťa žiadal. Príde mi zvláštne a podozrivé, že o sebe tu nedáš ani riadok a čohosi sa dožaduješ.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zoznamka pre psychicky chorých Empty Re: Zoznamka pre psychicky chorých

Odoslať  Euro Ut 18 september 2012 - 18:06

Myslel som to všeobecne ako akékoľvek psychické problémy, lebo si myslím, že taký človek ma pochopí skôr. O mne by som chcel písať resp. komunikovať už s danou osobou. Ale keď je táto moja téma neprijatelná, tak ju kludne odstráňte. Nechcem robiť problémy.
Euro
Euro
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 5
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 15.03.2012

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zoznamka pre psychicky chorých Empty Re: Zoznamka pre psychicky chorých

Odoslať  Tuto Ut 18 september 2012 - 19:03

No, zasa nápad to zase nie je zlý. Problém vidím v špecifikovaní. U niektorých diagnóz by to išlo, avšak sú diagnózy u ktorých môžu vzniknúť v párovaní veľmi nepríjemné dôsledky.

Chronická depresia pár: dlhodobo riziko dvojitej sebevraždy
Poruchy prímu pár: smrť vyhladovaním
Toxikománia pár: požívanie drog, alkoholu ... po čase bezdomovectvo, intoxikácia
...

..................................

Najlepšie vychádzajú práve liečené psychózy, kedy sú akútne stavy epizodické, práve tu je možnosť párovania a vzájomnej dlhodobej podpory. Čiastočne je otázna katatonická schizofrénia, na ostatné sa dá nazerať, že je dlhodobé párovanie možné, vrátane bipolárnej psychózy.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zoznamka pre psychicky chorých Empty Re: Zoznamka pre psychicky chorých

Odoslať  Sirius Ut 18 september 2012 - 20:06

trochu od temy, ale stretol sa tu uz niekto s katatonickou schizo? mne pride akoby to bolo v poslednom case dost raritne a este som nestretol niekoho kto by to spominal. tiez som necital ziadnu kauzistiku kde by bola diagnostikovana. ja si myslim ze som mal stav podobny katatonickej, len som to nespomenul a po nastaveni liecby a odozneni akutnej fazy, resp. po elektrosokoch to uz neprislo.
Kazdopadne ten pocit samotny bol velmi neprijemny, ale na druhej strane zaujimavy a po jeho odozneni mi prislo akoby sa moje akutne priznaky zmiernili - tzn, som v presvedceni ze pri inom systeme intenzivnej liecby by sa s takymto stavom dalo pracovat v prospech pacienta. Na to tu vsak samozrejme nie je nastavena kultura ani prostredie.

_________________
Falun Gong je starodávna čínska metóda, slúžiaca na zušľachťovanie mysle, tela a ducha. Zastavme prenasledovanie Falun Gongu v Číne. Podpíšte internetovú petíciu na falungong.sk
Sirius
Sirius
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 70
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 14.08.2011
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : BA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore