Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 17

Strana 55 z 83 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 69 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  dzuli08 Št 7 december 2023 - 17:03

Ahojte zdravím všetkých spolubojovníkov,
hlásim teraz pre zmenu v tejto téme, že už mi je lepšie, ako bolo. Dokonca v pondelok sa chystám opäť do práce. Už zostávajú len dva týždne a bude oficiálne dovolenka - niektorí to volajú prázdniny. To už musím nejako dať.... Máme mať aj také niečo ako večierok tak uvidím, či naň pôjdem. Ale patrilo by sa mi kúsok socializovať. Prakticky nikam nechodím. Musím už ísť aspoň na vianočné trhy pozrieť. Chceli sme ísť aj s kamoškou, ale ktovie či sa zosynchronizujeme nejako.
Tak ešte príjemný večer majte. Pa

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 558
Reputácia Reputácia : 447
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 37

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Catherin4, Jaro123444, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  janka,janka Št 7 december 2023 - 17:46

Tak motýlek, to si mala dosť práce, takto po chorobe uz aj zehliť, prať, je to náročné, prajem všetko dobré, si šikovná, dobre to dopadne, najlepsie keby to bolo do noveho roku. kiss
Dzulie na vecierok choď, oblečieš si aspon pekné šaty, nech sa potešia druhí aka si pekná, a aj si zatancujes, prajem este vela sil tieto dva týždne, zvladas to perfektne a tesim sa, ze mas uz svoj byt. ahoj a veľa zdravia vsetkým. heart
Pozdravujem vsetkych, zvlast myslím na Patty, držte sa. community together
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

Matej, dzuli08, Jaro123444, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Patty_Pillow Št 7 december 2023 - 19:02

Ahojte, tak ja už mám výsledky a sú zlé, v januári preto pôjdem na operáciu s krčkom maternice, zatiaľ som sa k tomu postavila neutrálne, ale uvidíme, ako sa to zmení, keď budem v januári riešiť predoperačné vyšetrenie. Majte sa tu krásne. Chodím tu pomenej, tak nestíham niekedy čítať všetko čo pridáte, ale som rada za toto fórum, kde mám spoluparťákov.
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 444
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

Sweetheart likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Pi 8 december 2023 - 18:48

Patty, strasne ti drzim palce, bude to v pohode. Patty, ak mozem ta poprosit, daj vediet. Mam ta rad a dufam, ze bude vsetko v pohode. Drz sa, moja. Ja som v Esplanade, zas... 😂 Inak vcera som rano napisal prispevok, ale som ho radsej vymazal, aby som nedostal zas ban... Ale mne to neda nenapisat, ja som hyril do rana s kamaratom a rano mi vyvolavali z Budy, sak som nedvihal. Potom som okolo 10 rano zavolal naspat a agresivna bola ta z personalneho, mrchava, este som jej hovoril, ze pridem zajtra, ze u kamarata pijem. Vyhruzky, ze ona bojovala, aby som nemal dvojmesacnu vypovednu dobu a ze sme boli dohodnuty na osmu rano. Ze musim dnes prist, ze ona si to potrebuje uzavret, ze oni budu mat vianocny vecierok na druhy den. Ako hadam to tu mozem napisat, napity jak rula som prisiel do Budy 😂 a ja som jej aj povedal, ze som napity. Toto v Bude tak lahko nezaziju 😂 ale na vratnici sa ma tiez vypytoval a ja som mu povedal, ze som napity a on zacal vypravat, ze my mladi si nic nevazime a nevim co dalej vypraval, som odisiel 😂 hadam nevadi, ze som toto napisal? Hadam nedostanem ban. Ale mne to smiesne prislo, som teatralny bol v Bude 😂 ale hovorila mi uctovnicka, jak som podpisal papiere, ze mozem ist zase za kamaratom 😂 sak som aj isiel. Este bola parbicka dalej. Ani neviem, co som jej podpisal 😂 Ukazala mi, kde mam dat podpis, tam som podpisal. Jaj a este mi hovorila, ze vam by nevadila ani ta absencia. To som im navrhol hned, nech mi daju aj absenciu, ze ja uz nepridem... Mne sa nechcelo toto s nimi riesit prave, tychto tristo papierov, len uctovnicka povedala, ze s tym by mala vela papierovaciek, ze uzavreme to dohodou o skonceni pracovneho pomeru. Sak v pohode, ja Bude problemy robit nebudem, len mne sa toto nechcelo riesit s nimi 😀 ale tristo telefonatov som mal z Budy 😂 ale sak uzavreli sme to. Ale toto v Bude asi nezazili 😂
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

motylek likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Pi 8 december 2023 - 19:24

Inak absencia v praci je vtedy, ked nepridete do prace dva alebo tri razy. Neviem presne podla zakona jak to je, neviem kolko dni je to presne. Ale vtedy vam moze dat zamestnavatel okamzitu vypoved. Ale v Bude nechceli, ze ukoncime to Dohodou o skonceni pracovneho pomeru.
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  EnaXnaY Pi 8 december 2023 - 22:13

Mám sa relatívne super, mánia v plnom prúde Wink

Kúpil SOM doménu https://www.kreslic.sk/ pre diagramy Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 55 Diagram Wink

A ešte doménu https://www.vykriky.sk/ pre výkriky do tmy (môj malý facebook) Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 55 Vykriky Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 55 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1222
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Matej and janka,janka like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Pi 8 december 2023 - 22:16

A co s tym potom robis? Pises blogy na to? Enaxnay? Ze?
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  EnaXnaY Pi 8 december 2023 - 22:19

Sweetheart napísal:A co s tym potom robis? Pises blogy na to? Enaxnay? Ze?

Všeličo možné programujem na tie weby Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 55 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1222
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Matej and Sweetheart like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Pi 8 december 2023 - 22:27

Ty si strasne inteligentny, ja by som to nevedel napisat. By som piate na deviate popisal. Super si
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  EnaXnaY Pi 8 december 2023 - 22:29

Sweetheart napísal:Ty si strasne inteligentny, ja by som to nevedel napisat. By som piate na deviate popisal. Super si

No jo, no, venujem sa tomu od malička, tak nejaké výsledky sú, vďaka za pochvalu Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 55 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1222
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Matej and Sweetheart like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart So 9 december 2023 - 19:48

Inak, ste my tu nadavali za alkohol, ale som nad tym rozmyslal. Podla mna, som neni alkoholik. Mne prepne nalady a vystreli ma, ze musim ist spravit volaco "crazy" 😀 nemoze to byt skor toto, ze mam nieco bipolar v sebe? Lebo ja neslopem cez den, by som sa dovracal, fuuuuj. To rano, keby mi volakto vino da pod nos, ho s tym poslem do ... Ked mam stavy, ze doma umieram, nepijem. Ale mna vystreli na dalsi den a potom je parbicka 😂 ale nemoze to byt aj z tohto, ze ma prepina, tie nalady? Lebo, ja si alkoholik nepridem, az tak. Mna prepne, som horlivy a idem slopat potom. Mna aj ztrase kolko razy, ze pijem volaco. Ako mam aj predispozicie byt alkoholik, co rodicia slopu. Ale nevim. Neviem, ci to tu ma niekto? Ale ked zacne "parbicka" to je uplne, to taxikom vino idem kupovat, som pod obraz Bozi, jak sa hovori. Neviem, ci to moze byt aj tymi naladami? Ja neslopem, ked mam stavy. Ale neviem, ci je to alkolizmus? Ja neviem 😀 ale rano, keby mi volakto vino naleje, sa dogrcam. Neviem, furt si nepridem taky alkoholik, ako ked zacnem slopat, to je zazitok 😂 ale zas alkoholici furt slopu, nie? Mna chytia stavy a idem pit. Ale ja si nepridem volaky ozran, ze by som bol furt naliaty. A dalsia vec, ze mam kamaratov, co piju, mi naleju poobede, to je asi tazko toto odmietnut, uz ma povzbudzuju, nech si hrknem 😀Ale pytam sa, ja si zas ozran nepridem, ze by som vsetko zanedbaval a slopal. Ani to nerobim. Ci som alkoholik a len si to obhajujem? 😀 Ja neviem uz fakt, co si myslet. Ako som zvedavy na nazore, ale mne vino chuti, ale zas neslopem, ked mam nieco dolezite. Ci co som alkoholik a len sa obhajujem? Neviem fakt uz
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  motylek So 9 december 2023 - 21:40

@Sweetheart Abych ti pořád neříkala, že jsi alkoholik, když pořádně neznám definici, tak jsem si ji vygooglovala:

1. Za závislého se považuje člověk, který během posledních šesti měsíců vykazuje alespoň tři z následujících znaků: craving (neodolatelná touha se napít), snížená sebekontrola, odvykací stav, zvyšování tolerance, zanedbávání jiných zájmů a pokračování v pití přes negativní důsledky.

2. Obecně lze o alkoholismu hovořit tehdy, pokud dosáhne závislost na alkoholu takového stupně, že škodí buď jedinci, společnosti nebo oběma.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 798
Reputácia Reputácia : 62
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Lucas likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 55 z 83 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 69 ... 83  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore