Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 16

Strana 4 z 84 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 44 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Ne 19 február 2023 - 16:05

Paty Pillow, tak to bolo asi tou dietou 🙂 Ja nechcem drzat nejake diety, stravujem sa tak, ze da sa, nie je to zle. Nemala by som z toho priberat. Ale na vine moze byt aj Venlaflaxin alebo oboje. Este beriem Tritico ale z toho asi nepriberam.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 450
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Tuto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Ne 19 február 2023 - 16:20

@Catherin4 Někomu aripiprazol způsobuje, že je mu z jídla zle a chudne. A někdo z něj zase přibírá.
Viz https://www.ordinace.cz/diskuse/3173 .
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 737
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Tuto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Po 20 február 2023 - 8:50

@catherin mne vôbec nesadol, od začiatku nechutenstvo a silné depresívne stavy, tak mi ho po 10 týždňoch vysadila. Akože hlasy som mala počas jeho užívania hocikedy, keď prišiel silnejší atak aripiprazol zlyhal.

Inak včerajšia cesta bola des a hrôza, cestovali sme starým vozňom, ktorému sa nevysúval ten kovový schodík, takže medzi dverami a nástupiskom bolo dobrých 40 cm nič a to som prvý krát išla s chodiacim synom a on má stres z netradičných schodov, tak nastupovalo sa nám v pohode, lebo vlak prišiel 30 minút pred odchodom, takže som vložila kufor a potom malého, ale z vystupovania som mala paniku, som ho chcela nechať v rýchliku, že sa mi za tie dve minútky nepodarí aj s ním vystúpiť, alebo spadne medzi vlak a nástupisko. Ale pri dverách čakala moja teta, tak mi pomohla a išla s nami domov, neviem č i by som malého cestou niekde nenechala. Tak hlásim, že od večera som na liekoch, bohužiaľ.
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 357
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

Sweetheart, Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Saladin Po 20 február 2023 - 9:55

Zdravím. Už sa cítim lepšie, ale bez antibiotík to nešlo. Teda cítim sa katastrofálne - kýcham, smrkám, soplím, bolí ma celé telo, potím sa (furt mením tričká a shortky).. ale toto je už fáza, keď je zlepšenie na obzore.

Tak ale môžem si za to hlavne sám - frajerujem a s tričkom prášim deky.. keď vonku mrzne No, I cannot accept.. A ja som to doviedol nedávno do dokonalosti, keď som pozeral, čo sa deje vonku v tričku - síce iba 3 minútky, ale zrejme aj to stačilo. Ale zima mi nebola.. Alebo som to chytil v nemocnici, kam som sa išiel opýtať na termín - vraj je tentoraz chrípková plandémia a lekári to nezvládajú..

Btw. keď som sa pravideľne saunoval, tak som nebol chorý roky.. A ešte k tomu som aj schudol tukové zásoby Very Happy.. Držte sa..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 524
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

regina, kimi2028, Patty_Pillow, Mous and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Po 20 február 2023 - 12:04

Je pondělí a je mi stále dobře, i když jsem doma sama. Pokrok! Smile
Jen jsem se teda probudila unavená, protože jsem spala jen necelých 8 hodin, což je na mě málo, když vstávám brzy. Takže jsem se na všechno vykašlala, jen jsem vyprovodila syna do školy, nasnídala se, naplnila pračku a šla si na 2 hodiny zdřímnout. Smile
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 737
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Tuto, kimi2028, Juraj, Sweetheart, Mous, Catherin4 and Jaro123444 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Jaro123444 Po 20 február 2023 - 14:07

Ahojte kamaráti, kamarátky Wink . Dnes som najskôr cítil zas taký hrozný stres v sebe a teraz som taký viacej nabudený ako inokedy. Najradšej by som bol keby to mám stále, potom ma zas chytí depka. Už som rozmýšľal aj, či nemôžem mať mánio depresiu. Tento týždeň by som mohol v škole zvládnuť, mám len zajtra a v stredu. Trošku som si upravil rozvrh aby som mal v pondelok voľno. Uvidíme ako to pôjde, ale nedávam tomu už veľké šance na dokončenie. Už len pozerám na dátum stále kedy bude 28.2 a pôjdem k doktorke na kontrolu, už by mala konečne mať aj výsledky z psychologického po niekoľkých mesiacoch. Chcem sa s ňou porozprávať čo s tým ďalej, ako to zlepšiť aby som bol schopný študovať a a pracovať. Do nemocnice by som aj šiel napriek strachu z nej ak by tam bol nejaký program, mohol mať mobil a návštevy.
Inak doma nič poriadne nerobím, chodím každý deň na prechádzky so psíkom. To je jediná moja taká rutina. K inému sa neviem dokopať , asi som zlenivel ale zas ak mi nie je dobre nemám chuť niečo robiť.
Prajem pekný pondelok priatelia, držte sa Wink
Jaro123444
Jaro123444
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 355
Reputácia Reputácia : 7
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 22

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (75mg), Solian (200mg)

Juraj, Sweetheart and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Sweetheart Po 20 február 2023 - 17:30

Jaro a co si robil na tych psychologickych testoch vsetko? Ze ci si to iste robil, co ja.
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 554
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Tuto and Jaro123444 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Po 20 február 2023 - 17:42

Ahojte moji mili. Tak musim vam oznamit, ze dnes som bola po dlhej dobe na bicykli. Povodne som chcela ist na turu, ale nevychystala som sa dostatocne skoro, tak som bola na hodku a pol na bicykel. Mam z toho radost, lebo minuly rok som nebola ani raz a je to znak toho, ze sa moj stav zlepsuje. Majte sa pekne.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 450
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Tuto, Sweetheart, Mous, Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Jaro123444 Po 20 február 2023 - 17:48

@Sweetheart tie obrázky a kreslil tentoraz, dávnejšie som robil toho viacej, neviem čo presne sa tým zisťuje, to už vedia len psychológovia a psychiatri.
@Kate to je super, nech ti to vydrží tak čo najdlhšie. Už konečne ide jar pomaly ale isto a bude sa bývať viacej vonku, lepšie počasie a bude ideálne na bicykle
Jaro123444
Jaro123444
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 355
Reputácia Reputácia : 7
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 22

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (75mg), Solian (200mg)

Tuto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Po 20 február 2023 - 17:54

Ty obrázky Very Happy se jmenují Rorschachův test.

"Rorschachův test obsahuje pouze deset karet. Nejedná se tedy o libovolné skvrny. Zpočátku Rorschach vytvořil mnoho inkoustových skvrn, které nechal otestovat na mnoha lidech, a z nich vybral pouhých deset takových, které v lidech vyvolávaly nejvíce reakcí a nejvíce podněcovaly jejich fantazii."

https://cs.wikipedia.org/wiki/Rorschach%C5%AFv_test
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 737
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Tuto, Mous and Jaro123444 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Jaro123444 Po 20 február 2023 - 18:28

Ďakujem Motylek, nevedelo mi to prísť na rozum Smile
Jaro123444
Jaro123444
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 355
Reputácia Reputácia : 7
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 22

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (75mg), Solian (200mg)

Tuto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Ut 21 február 2023 - 9:30

Ahojte, tak ja oficiálne vchádzam do ataku Sad včerajšok bol extrémne náročný, striedanie rôznych emócií bez podnetov, halucinácie, klasický hlasy a vidiny a objavil sa mi nový typ halucinácie a to čuchové, akože celé zle, bola som aj na pohotovosti ale odvolali ma na iné okresy, kde majú psychiatrické oddelenia, tak mi moja Dr. Okamžite navýšila lieky, oproti pôvodnému plánu. Do piatku musím vydržať.
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 357
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

Tuto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 4 z 84 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 44 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore