Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 16

Strana 24 z 84 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 54 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  kimi2028 Pi 17 marec 2023 - 16:17

Ja nie som vôbec zručný a od parkonsinoveho syndromu išlo to ešte viac dolu vodou. Mňa baví to. Stále sa dozvedie človek niečo nové tam a to je fantastické. Dnes sme mali namiesto ručných prác časť prednášku o depresiu. Len sánka dole pred pánom psychológom... Tak robí už dlho, hoci je ešte stále veľmi mladý. Very Happy S ľuďmi je skvelé byť hlavne s tými rozumnejšími, ktorí dosť poradia a tak... Páči sa mi, že môžeme si vymieňať poznatky aj sa zabaviť. Hoci o chorobe nerád rozprávam osobne. Ide to dobre. Len dúfam, že ma majú aspoň trochu radi...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2230
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Hvezdicka and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Juraj Pi 17 marec 2023 - 16:43

Ja som si pred niekoľkými rokmi kupoval čiapky (dve, každú v inom eshope) a keď mi prišli, tak obidve vyzerali úplne inak a oveľa horšie ako na fotkách. Vtedy som si povedal že oblečenie cez internet už nikdy. Inak jasné že nakupovanie cez internet je dobrá vec, nakupujem takto napríklad modelárske farby, alebo dnes mi prišla tryska na airbrush, lebo stará sa mi rozpadla. Len oblečenie kupovať, to už viac nie.
Juraj
Juraj
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 615
Reputácia Reputácia : 171
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Mous likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Pi 17 marec 2023 - 17:05

@Juraj Nevím, jak u vás, ale v ČR e-shopy nabízejí vrácení zboží do 14 dnů od převzetí bez udání důvodu. Když zboží nevypadá jako na fotce, je to imho dostatečný důvod k vrácení. Ale to se mi zatím stalo asi jen jednou.
Že pořád kupuju zimní tepláky místo letních, je tak trochu moje chyba a chyba v komunikaci se synem a jsem vlastně ráda, že mám tu možnost zboží vrátit (i když to tak v mém předchozím příspěvku moc nevypadalo Smile ), protože kdybych ji neměla, tak těch zimních tepláků nemáme doma 6, ale asi 20. Laughing
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 798
Reputácia Reputácia : 63
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Juraj Pi 17 marec 2023 - 17:36

Dá sa to aj u nás.
Juraj
Juraj
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 615
Reputácia Reputácia : 171
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Pi 17 marec 2023 - 17:42

To je myslím ze zákona.
Ono je někdy lepší koupit oblečení na netu a občas ho vrátit (když na to má člověk čas), než běhat s otráveným děckem/puberťákem po obchodech plných davů lidí. Ty davy mi dělají zle. A otrávený potomek taky. Smile
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 798
Reputácia Reputácia : 63
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Mous likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Juraj Pi 17 marec 2023 - 17:49

Davy ľudí ani mne nerobia dobre. Keď som žil v Bratislave a bol som nútený tam ísť niečo kupovať, alebo niečo vybavovať, niekam do centra (kde bolo vždy obrovské množstvo ľudí) tak ma to veľmi vyčerpávalo.
Juraj
Juraj
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 615
Reputácia Reputácia : 171
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Pi 17 marec 2023 - 18:03

@Juraj Ono ani není třeba chodit do centra velkého města, stačí do obchodního centra na sídlišti na okraji města odpoledne nebo o víkendu. Když už tam musím, tak chodím raději ve všední dny dopoledne.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 798
Reputácia Reputácia : 63
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Juraj and Patty_Pillow like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow So 18 marec 2023 - 8:15

Ahojte, lieky po skoro mesiaci začínajú účinkovať Smile všetko sa náhle zmiernilo, ako stále je zle, ale je mi lepšie, pociťujem pozitívnu zmenu.
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 444
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

Hvezdicka, Katuska, Saladin, Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Saladin So 18 marec 2023 - 8:41

Ahojte. Mám sa dobre, ale je to dané aj tým, že chodím spať skôr a tak som ráno čerstvý vyspatý.. Zistil som, že mám už len jednu pilulu, tak musím v pondelok k doktorke (uvidím, či ma zoberie bez objednania).. Včera som bol na návšteve u mamy - hádajte, čo ma najviac potešilo?? yorkšír Smile.. Je už slepý, rozozná iba pohyb a hluchý. A tak sa rozbehol (dôchodca) do kuchyne, lebo tam vždy pijem prvú kávu.. A keď zistil, že som v izbe, tak zase utekal späť a keď ma uvidel, vrtel chvostíkom - vyslovene ma potešilo, že sa na mňa aspoň niekto teší Smile.. NA začiatku je vždy doterný ako komáre v lete - chce hladkať a hladkať.. Ale potom sa ho už nesmiem dotknúť, to chce zase žrať.. Má(me) proste svoje zaužívané rituály..

Inak u nás je už občas slnečno - jar je pred dverami, jupí - čo ma privádza k tradičnému "mal by som".. Mal by som cvičiť Smile. Pekný víkend..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 616
Reputácia Reputácia : 58
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Hvezdicka, Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek So 18 marec 2023 - 12:18

@Patty_Pillow A plánuješ jít do toho Pezinku, nebo myslíš, že to zvládneš ambulantně?
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 798
Reputácia Reputácia : 63
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Jaro123444 likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow So 18 marec 2023 - 12:30

@motylek ja to doma nedám, by som len ležala a premýšľala nad schizo a v nemocnici by som mala program a donútia ma jesť 4 krát denne, lebo naposledy som mala včera sushi dve rolky malé a inak ani včera ani dnes nič iné
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 444
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow So 18 marec 2023 - 12:32

Ešte vám ukážem moju lásku najväčšiu Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 24 Img_2010Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 24 Img_2010
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 444
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

Hvezdicka, Catherin4, Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 24 z 84 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 54 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore