Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

knihy na stiahnutie

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

knihy na stiahnutie - Stránka 4 Empty Nová aktualizácia Google Disku - august 2021

Odoslať  vrana So 21 august 2021 - 10:37

Nová aktualizácia Google Disku - august 2021

(e)Knihy:
.

(audio)Knihy:
.


Naposledy upravil Matej dňa So 21 august 2021 - 10:45, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : autorské práva)
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

knihy na stiahnutie - Stránka 4 Empty Re: knihy na stiahnutie

Odoslať  Matej So 21 august 2021 - 10:53

Ahoj @Dušan.

Žiaľ, musel som Ti tie linky odstrániť, nakoľko podľa pravidiel webmasterov, ktorí nám zastrešujú toto fórum, nemôžeme poskytovať neautorizovaný prístup na diela chránené autorskými právami. Slovo "neautorizovaný" v tomto konkrétnom prípade znamená, že by sme k ich plnému obsahu dostali prístup zdarma bez adekvátnej protihodnoty, ktorú si majiteľ autorských práv nárokuje. Sú istotne haldy fór a stránok, kde sa také linky uvádzať dajú - neviem, ako to ony obchádzajú (možno na to iba kašlú). Ale ja sa, žiaľ, musím riadiť pravidlami tých, pod ktorých službu toto fórum patrí. Mohli by nám to tu totiž aj zrušiť v tom horšom prípade. sad and unhappy

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

knihy na stiahnutie - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk

vrana likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

knihy na stiahnutie - Stránka 4 Empty Re: knihy na stiahnutie

Odoslať  vrana So 21 august 2021 - 11:21

V prípade záujmu o zdieľanie kníh v google disku mi píšte do súkromnej správy
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

knihy na stiahnutie - Stránka 4 Empty Návod ako si postahovať (e)Knihy a (audio)knihy

Odoslať  vrana Po 27 september 2021 - 10:24

Návod ako si postahovať (e)Knihy a (audio)knihy

V prvom rade si je potrebné zostaviť čas na túto aktivitu. Spočiatku sa vám bude chcieť prekročiť čas a pohltiť tak toho kvantum, ale nie je to za potreba. Na deň si tak vystavte hodinu, hodinu a pol/deň. Následne si najdite stránku s kníhkupectvom, v ktorom je strom kníh. Tento strom má rozne kategórie.

Vyberete si kategóriu s knihami a okopírujete názov knihy, či autora a vyhladáte ho v internetovom úložisku. Je to celé zdarma, ale rýchle sťahovanie stojí peniaz. Ja si dobíjam kredit na 40GB, čo mi vystačí spočiatku na dva mesiace, neskorej aj na pol roka. Cez pracovný týždeň tak stahujem (e)knihy a cez víkendy (audio)knihy, aby sa mi tak nemínal kredit mesačne.

Ďalej ak máte vytvorený priečinok, kam sťahujete svoje knihy, je dobré si najprv tam vytvoriť ten strom, čo ponúkajú niektoré kníhkupectvá. Za každým, ak nájdete knihu v internetovom úložisku, si najprv skopírujte strom kníhkupectva a ak ho nebudete mať v priečinku, tak si ho tam najrýchlejšie len prilepíte a doň nahráte knihu.

Ako si uložiť stránku s knihami knihkupectva na ďalšie prehľadávanie s pokračovaním na druhý deň? Google Chrome má hore na lište v pravo prázdnu hviezdičku. Ak ju vyplnite, vyskočí vám oKno, kam chete stránku uložiť. Stránka sa vám tak uloží do panela záložiek, v ktorom máte vytvorené priečinky s odkazmi na stránky. Skratka na zobrazenie panela záložiek je tak ctrl+shift+b

Ak máte externý HDD, je dobré si ho zosynchronizovat s internetovým úložiskom. Ja si platím dve úložiská jeden 1TB a druhý 2TB. Pomocou týchto internetových úložisiek si knihy môžete zobraziť jak na desktope, tak aj mobile, či tablete, nech ste kdekoľvek.
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

knihy na stiahnutie - Stránka 4 Empty Re: knihy na stiahnutie

Odoslať  vrana Po 27 september 2021 - 22:19

Ahoj

Tak Som si konečne urobil čas a zosumarizoval Som to najpodstatnejšie v priečinkoch na externom HDD. Analyzoval Som tak (e)Knihy a (audio)Knihy, teda terapiu hovoreným slovom. Vyšlo mi toto viď na obrázkoch dole:

Mám stiahnutých po dobu troch rokov následovné:
(e)Knihy:
cca. 18 300.pdf
cca. 7 500.doc
+ostatné
celkom dokopy mám tak vo svojej MMK = 103 000 (e)kníh rôznom formáte, keď odpočítam haluze, vyjde mi cca 60 000 (e)Knih

Terapia hovoreným slovom:
cca. 4 200.mp3
celkom dokopy v MMK = 4500 (audio)kníh

Jelikož synchronizujem tieto priečinky (pred)nedávnom, je ich zbytočné s vami zdieľať, nakoľko sa mi už po tretí krát ich podarilo s cloudu vymazať.

Akonáhle bude Disk Google zosynchronizovaný s mojim HDD, sa ja ozvem.

knihy na stiahnutie - Stránka 4 Audiok10

knihy na stiahnutie - Stránka 4 Eknihy11
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Juraj likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

knihy na stiahnutie - Stránka 4 Empty Jadro Budhistickej meditácie

Odoslať  vrana Ut 26 október 2021 - 21:14

Dobrá kniha na praktikovanie kontemplacii a meditácii. V knihe sú zozberane rozpravy od Vznešeného a jeho následníkov.

Rozpravy učia v náuku satipathána, čo znamená (správne (u)vedomovanie so správnym chápaním). Budha učí, kto bude tieto praktiky správne realizovať, dosiahne náuky satipathány.To znamená, že táto náuka (u)zdravuje, (o)čistuje, (o)slobodzuje a lieči myseľ a telo.

Satipathána obsahuje tieto hlavné zložky:
1. Štyri vznešené pravdy
2. Patero skupin lipnutia
3. Sedem článkou osvietenia
4. Vznešená osmiedelna cesta

Nazov knihy a okaz:
Thera - Jadro Budhistickej meditácie
https://drive.google.com/file/d/1ZHW-yzHcqEQGHd0bZ_xczNd-YI-qOS9p/view?usp=drivesdk
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

knihy na stiahnutie - Stránka 4 Empty Re: knihy na stiahnutie

Odoslať  regina St 3 máj 2023 - 15:45

prave vyšla tato kniha o schizofrenii a da sa listovať alebo aj stiahnuť.Je vsak urcena hlavne ludom . opatrovateľom človeka so schizofreniou:

https://schizofrenia.com/verejnost/kniha?fbclid=IwAR3pPw8nSyBOgTA5yjmyqGVowwlYONN2tNfBk2nuGxWJonoA8_OvzxNTl6I
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 643
Reputácia Reputácia : 291
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

knihy na stiahnutie - Stránka 4 Empty Re: knihy na stiahnutie

Odoslať  Dušan Fajnor Ne 23 júl 2023 - 15:28

vrana napísal:Ahoj

Mám stiahnutých po dobu troch rokov následovné:
(e)Knihy:
cca. 18 300.pdf
cca. 7 500.doc
+ostatné
celkom dokopy mám tak vo svojej MMK = 103 000 (e)kníh rôznom formáte, keď odpočítam haluze, vyjde mi cca 60 000 (e)Knih

Terapia hovoreným slovom:
cca. 4 200.mp3
celkom dokopy v MMK = 4500 (audio)kníh

knihy na stiahnutie - Stránka 4 Audiok10

knihy na stiahnutie - Stránka 4 Eknihy11

Ak má niekdo záujem, pošlem svoj link na cloud onedrive

_________________
Byť pravou prirodzenosťou, večne všade prítomným "ja", vedomím v čistom stave pred stotožnením sa s formou.
Byť uvedomelím, priestorom v ktorom existujú myšlienky, keď si ten priestor uvedomí sám seba.

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1, Hulk DF 365 2, fajny, antifajny, Dušan, vrana, rebelVrana, SergantDF365

Do/súčasný profil:
https://docs.google.com/document/d/1LSxGj2rPNKIS4-ubSPKUmQn-5NmINwdGXqpMj6gxOFk/edit?usp=sharing

Certifikáty:
https://docs.google.com/document/d/1qAwQTl-z8nRQuz1qOVbELUxXfeqKPRGQgtAkOKKXY9E/edit?usp=sharing
Dušan Fajnor
Dušan Fajnor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 148
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.05.2023
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná schizofrénia; F51.8 - Insomnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Mous likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

knihy na stiahnutie - Stránka 4 Empty Re: knihy na stiahnutie

Odoslať  kimi2028 Ne 23 júl 2023 - 15:37

ahoj skús mi poslať link...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

knihy na stiahnutie - Stránka 4 Empty Re: knihy na stiahnutie

Odoslať  Dušan Fajnor Ne 23 júl 2023 - 16:29

Máš v súkromnej správe

_________________
Byť pravou prirodzenosťou, večne všade prítomným "ja", vedomím v čistom stave pred stotožnením sa s formou.
Byť uvedomelím, priestorom v ktorom existujú myšlienky, keď si ten priestor uvedomí sám seba.

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1, Hulk DF 365 2, fajny, antifajny, Dušan, vrana, rebelVrana, SergantDF365

Do/súčasný profil:
https://docs.google.com/document/d/1LSxGj2rPNKIS4-ubSPKUmQn-5NmINwdGXqpMj6gxOFk/edit?usp=sharing

Certifikáty:
https://docs.google.com/document/d/1qAwQTl-z8nRQuz1qOVbELUxXfeqKPRGQgtAkOKKXY9E/edit?usp=sharing
Dušan Fajnor
Dušan Fajnor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 148
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.05.2023
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná schizofrénia; F51.8 - Insomnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

knihy na stiahnutie - Stránka 4 Empty Re: knihy na stiahnutie

Odoslať  Dušan Fajnor Ne 23 júl 2023 - 16:53

C. G.Jung Výbor z díla VI -IX

Ahoj

Zháňam tieto knihy:

• C.G. Jung - Výbor z díla VI. Představy spásy v alchymii
• C.G. Jung - Výbor z díla VII. (Symbol a libido)
• C.G. Jung - Výbor z díla VIII. (Hrdina a archetyp matky)
• C.G. Jung - Výbor z díla IX. (Člověk a kultura)

Najlepšie by boli v elektronickej podobe. Ak máte tieto eKinhy, pošli te mi link na ich stiahnutie. Ak nie a máte čisto knihy, nemohli by ste ich oskenovať? Za sken by som zaplatil. U nás v knižnici ich tuším majú a aj som ich čítal, žial nemal som na skan peniaze, ktoré ani teraz nemám, snáď v budúcnu. Do knižnice sa chystám hneď ako dočítam všetkých pät výborov z díla I - V. Snáď do dvtedy sa peniaze najdu.

https://dusanfajnor.blog.pravda.sk/2023/07/23/c-g-jung-vybor-z-dila-vi-ix/

_________________
Byť pravou prirodzenosťou, večne všade prítomným "ja", vedomím v čistom stave pred stotožnením sa s formou.
Byť uvedomelím, priestorom v ktorom existujú myšlienky, keď si ten priestor uvedomí sám seba.

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1, Hulk DF 365 2, fajny, antifajny, Dušan, vrana, rebelVrana, SergantDF365

Do/súčasný profil:
https://docs.google.com/document/d/1LSxGj2rPNKIS4-ubSPKUmQn-5NmINwdGXqpMj6gxOFk/edit?usp=sharing

Certifikáty:
https://docs.google.com/document/d/1qAwQTl-z8nRQuz1qOVbELUxXfeqKPRGQgtAkOKKXY9E/edit?usp=sharing
Dušan Fajnor
Dušan Fajnor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 148
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.05.2023
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná schizofrénia; F51.8 - Insomnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

knihy na stiahnutie - Stránka 4 Empty Dá sa to nájsť aj inde ako na ulozto

Odoslať  Milan So 16 december 2023 - 9:37

Dajú sa tie šachové knihy nájsť aj inde, keďže ulozto skončilo?
Milan
Milan
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 1
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 16.12.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore