knihy na stiahnutie

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

knihy na stiahnutie - Stránka 3 Empty Re: knihy na stiahnutie

Odoslať  Hulk za Ut 16 apríl 2019 - 12:07

Raz Budha prechádzal dedinou, kde všetci naňho nadávali a kričali.
Budha si vykračoval ďalej, kde jeden z dedinčanov k nemu priskočil a spýtal sa ho, či mieni s tým niečo robiť?
Budha odpovedal "Ja nereagujem! Užívam si prítomný okamih!"
Dovoľ mi teraz, aby som pokračoval v ceste do druhej dediny, kde ma vrelo vítajú.
Hulk
Hulk
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 66
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 18.02.2019

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

knihy na stiahnutie - Stránka 3 Empty Re: knihy na stiahnutie

Odoslať  Hulk Today at 10:40

Raz Budha prechádzal dedinou, kde všetci naňho nadávali a kričali.
Budha si vykračoval ďalej, kde jeden z dedinčanov k nemu priskočil a spýtal sa ho, či mieni s tým niečo robiť?
Budha odpovedal "Ja nereagujem! Užívam si prítomný okamih!"
Dovoľ mi teraz, aby som pokračoval v ceste do druhej dediny, kde ma vrelo vítajú.
Hulk
Hulk
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 66
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 18.02.2019

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.