Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

praca, studium, whatever

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

praca, studium, whatever - Stránka 4 Empty Re: praca, studium, whatever

Odoslať  tomas Pi 10 marec 2017 - 21:35

na tie vikendovky do peugeotu by som aj ja chcel, ale obavam sa, ze tam treba prist s kartou - a ak by bolo tak, tak ma urcite nevezmu. Ak by si mal info, ze vykonaju zdravotnu prehliadku aj bez zdravotnej karty, daj prosim vediet, Matej Wink


Naposledy upravil tomas dňa Pi 10 marec 2017 - 22:29, celkom upravené 1 krát.

_________________
Desím sa každého jedného kroku
na ktorý sa chystám.
Desím sa, že ma privedú
niekam, kam som chcela dôjsť.
tomas
tomas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 237
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.12.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

praca, studium, whatever - Stránka 4 Empty Re: praca, studium, whatever

Odoslať  Dušan Pi 10 marec 2017 - 22:00

ahojte,
keby som mohol tak by som siel aj ja,ale nechcem sa zbavit aktivit co mam cez vikend,takto b som len fakcil makal a nicomu sa nevenoval,len pasivne a to ja nechcem,u nas ponukaju moznost zarobku cez viken za taku istu sumu ako keby si robil cez tyzden pet dni
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

praca, studium, whatever - Stránka 4 Empty Re: praca, studium, whatever

Odoslať  Matej So 11 marec 2017 - 11:42

Oki, dám vedieť, či treba aj kartu. Smile Možno treba kartu, keď niečo zistí na prehliadke netypického, napr. tlak. V Samsungu som nemusel predložiť kartu hlavne preto, že prehliadka bola v poriadku s tým, že ohľadom psychiatrickej diagnózy som sa priznal vlastne dobrovoľne ja sám, keď sa ma pýtala, či beriem nejaké lieky... Tento raz som poučený a sám sa dobrovoľne priznávať nebudem.

Zatiaľ som však trochu sklamaný, že mi nevolali, nereagovali na môj záujem, takže neviem, či ma pozvú na pohovor a či ma vezmú. Budem však čakať 10 dní, tak ako píšu v automatizovanom maili, ktorý mi poslali. Tam píšu, že ak sa neozvú do 10 dní, tak je to neaktuálne.

Zostávam dúfať. Smile Ešte 9 dní čakania. it is perfect
matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

praca, studium, whatever - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

praca, studium, whatever - Stránka 4 Empty Re: praca, studium, whatever

Odoslať  tomas So 11 marec 2017 - 18:11

Matej, ja si myslim, ze agentura sa urcite ozve, ja ked som si naposledny daval do nejakych agentur, tak mi volali takmer z kazdej.

ehm, ja beriem este aj na tlak lieky, ale mam ho vdaka nim vcelku stabilizovany Smile

_________________
Desím sa každého jedného kroku
na ktorý sa chystám.
Desím sa, že ma privedú
niekam, kam som chcela dôjsť.
tomas
tomas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 237
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.12.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

praca, studium, whatever - Stránka 4 Empty Re: praca, studium, whatever

Odoslať  Matej Ut 23 máj 2017 - 17:24

V marci som podával životopis na víkendy do automobilky ako polovičný úväzok cez agentúru. Dnes sa mi prekvapivo ozvali a ešte prekvapivejšie som ich cudziemu číslu zdvihol telefón. Smile Celkom som hovor zvládol, hoci som bol dosť zaskočený a nevedel som narýchlo ich pozvanie na pohovor odmietnuť alebo prijať. Skrátka nebol som si istý, čo chcem. Našťastie pani bola vľúdna a dohodli sme sa, že jej môžem zavolať, ak budem mať znovu záujem. V tejto chvíli som celkom dosť naklonený, že do toho pôjdem, ale budem jej volať späť až v pondelok, jednak po štátniciach, a jednak po konzultácii so šéfkou, že či by mi bola ochotná dať 5 dní po sebe dovolenku, nakoľko zaškoľovací proces trvá kontinuálne 5-6 dní a až potom sú možné víkendovky na zmluvu. Ale teším sa, je možné, že to vyjde. Mám vidinu si takto polepšovať nejaký čas, kým splatím predpokladané pôžičky od rodičov, ktoré plánujem investovať do bytíku. Vďaka tomuto prilepšovaniu by som vedel splatiť dlh do 2 rokov, záleží koľko si požičiam. Možno bude stačiť len 1 rok, uvidím, koľko mi dá banka úver a koľko budem musieť naopak doplácať zo "svojich zdrojov" (rozumej: z požičania si od rodičov...). Embarassed

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

praca, studium, whatever - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

praca, studium, whatever - Stránka 4 Empty Re: praca, studium, whatever

Odoslať  Matej So 3 jún 2017 - 18:52

Cez týždeň som mal skôr pocity nejsť do toho nového úväzku. Dnes sa zase prikláňam, že by som sa o to uchádzal... Možno by som to zvládol... a možno nie. Neviem Každopádne môj prípadný pokus o zatelefonovanie do agentúry by som realizoval až po kúpení bytu, pretože teraz si nemôžem dovoliť ceztýždňovú tréningovku, musím byť totiž stále na telefóne kvôli banke a finančnému poradcovi. Telefón 1 Takže asi až v júli sa bude moje premýšľanie premieňať na nejaké kroky, ak vôbec. Smile

Cvik 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

praca, studium, whatever - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

praca, studium, whatever - Stránka 4 Empty Re: praca, studium, whatever

Odoslať  Matej Ut 20 jún 2017 - 21:52

Situácia sa trošku naklonila v môj prospech, takže ak by mi schválili pôvodný bankový návrh v ich centrále, tak by som nemusel sa trepať do ďalšieho úväzku, stačil by mi tento jeden hlavný cez týždeň. V tejto súvislosti mi napadá spomenúť, že som si minulý týždeň zrušil živnosť, bol som živnostníkom asi 10 mesiacov, zarobil som úžasnú guľatú tučnú nulu. laughing Našťastie tým, že to bolo popri riadnom zamestnaní, tak sa na mňa nevzťahovali rôzne povinnosti s odvodmi, takže som nemal ani žiadne výdavky. Ešte musím vrátiť kartičku DIČ daňovému úradu a zrušiť si biznis-účet v banke, ktorý bol, ako je rok dlhý, vôbec nepoužívaný. Embarassed Poplatok za vedenie účtu som mal ale na prvý rok odpustený, takže opäť žiadne náklady. Už som teda len rádový proletár. laughing Už len aby to vyšlo to s tou bankou... pale Záchod

rendeer

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

praca, studium, whatever - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

praca, studium, whatever - Stránka 4 Empty Re: praca, studium, whatever

Odoslať  Matej Ne 30 júl 2017 - 10:53

Včera som tak rozmýšľal, že by som v roku 2018 v septembri sa pokúsil zapísať na externú sedemročnú bakalársko-magisterskú informatiku do Nitry. Osobne sa neviem nejak učiť po kurzoch alebo nebodaj samoučsky, skôr by som to chcel ťahať formálne a dlhoročne, pomaly a postupne sa oboznamovať s problematikami. Formálne vzdelávanie mi je bližšie a dáva mi, mám pocit, viacej, než rýchlokurzové. Cieľom tohto vzdelávania by nebolo zmeniť prácu, hoci možno by k tomu časom naozaj došlo. Ale skôr len tak pre seba to robiť, pre vlastnú zvedavosť, pre rozvíjanie zručností a schopností, pre ľahšiu uplatniteľnosť na trhu práce v ďalších rokoch života, keby súčasné zamestnanie nejak časom zmenilo podmienky na nevyhovujúce. Čiastočne to myslím teda aj ako takú poistku do budúcna, ale skôr mi ide najmä o to obohatenie seba samého a o tie zručnosti, ktorým sa tam študenti učia. Študuje sa 7 rokov, čiže sa tam zmestí všetko plnohodnotne, čo majú päťročňáci na dennom. Školné je okolo 700-800 eur ročne, čiže to by bolo v súčasnej hypotéke trochu problém, ale ešte som nezanalyzoval všetky finančné možnosti a ťažko sa mi robí analýza teraz, keď ešte nemám zavŕšený rozbeh bytíku a dovybavenú zubárku. Múdrejší budem niekedy v januári, kedy sa tie finančné výdaje už nejako ustália a stereotypizujú.

Uvidím, mám zhruba rok na rozmýšľanie, prihlášku treba dať niekedy do konca apríla 2018, takže času fakt dosť. Ponechávam si to ako víziu, kam sa ďalej posúvať. typing

heart

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

praca, studium, whatever - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

praca, studium, whatever - Stránka 4 Empty Re: praca, studium, whatever

Odoslať  Matej Ne 18 február 2018 - 0:37

Ahoj kamoši.  Pretty good

Na papier som si dnes vypísal 11 oblastí, ktorým sa chcem venovať:

--- jedna oblasť je tvorená sama osebe zamestnaním
--- ostatné sú voľnočasové a ide o:
1) rodičia + bratia,
2) duchovný život,
3) cvičenie a pohyb,
4) filozofia,
5) domácnosť a stravovanie,
6) Schizo.Sk,
7) kurzy a formálne vzdelávanie,
8 ) jazyky (anglina, nemčina),
9) spánok,
10) pasívny relax + záujmové čítanie + schizofórum.

Ešte si to ťažko rozdeľujem, aby som mal na každú oblasť dosť času. Celkovo to vyzerá tak, že cez týždeň je hlavne práca, spánok, schizofórum, cvičenie, stravovanie. A potom cez víkedy sa dá aj ostatné, trebárs filozofia, jazyky a Schizo.Sk. Dosť ma mrzí, že práve na tieto tri veci sa mi ukazuje dlhodobo čas až cez víkend, a aj to nie zakaždým sa na to vtedy podujmem. Je to zapeklité... Rečník Brian Tracy vraví, že naplánovať si máme 60% dostupného času, 20% patrí vyrušeniam a nepredvídateľným veciam, 20% patrí relaxu. Čiže 24 hodín sa delí na dve fázy, a síce na 8 hodín spánku a 16 hodín dňa, práca je 10 hodín, 60% pracovného času je teda 6 hodín, ktoré treba mať naplánované, čo nie je problém až tak, lebo zväčša viem presne čo robiť celý čas (teda nie iba 6 hodín z 10, ale väčšinou mám plán na celých 10 hodín).

Potom mi zostáva 6 hodín voľného času, z toho 20% je 1 hodina 12 minút, ktoré sú relax. Ďalej 3 hodiny 36 minút tvorí 60% voľného času v pracovnom dni, ktoré by som si mal naplánovať. Zvyšných 20%, teda iná hodina a 12 minút je na nečakané podnety či udalosti alebo nečakané situácie, kvázi-vyrušenia. Z tohto kecania vyplýva sumárne, že mám k dispozícii asi 3 a pol hodiny denne cez týždeň na plánované aktivity.  Applause

Rozvrh pracovného dňa:
6:45-7:50 ranné vstávanie, príprava
7:50-18:00 práca
18:00-19:00 sprcha, večera, cvičenie (popri pádlovaní čítanie záujmovej literatúry)
19:00-19:30 čas pre prípadný sklz v dôsledku nečakaných podnetov
19:30-20:30 schizofórum alebo Schizo.Sk
20:30-21:00 len Schizo.Sk
21:00-22:00 filozofia v párny deň, jazyky v nepárny deň
22:00-22:30 čas pre prípadný sklz v dôsledku nečakaných podnetov
22:30-23:00 príprava na spánok, čítanie záujmovej literatúry
23:00-6:45 spánok

Rozvrh pracovného dňa, keď sa v práci zdržím: (malo by ísť maximálne o 3 až 4 dni v týždni, snažiť sa, aby to nebolo všetkých päť)
6:45-7:50 ranné vstávanie, príprava
7:50-20:00 práca
20:00-21:00 sprcha, večera, relax
21:00-22:00 Schizofórum, alebo Schizo.Sk, alebo filozofia, alebo jazyky (podľa chuti a nálady)
22:00-22:40 príprava na spánok, čítanie záujmovej literatúry
22:40-6:45 spánok

Rozvrh sobotného dňa:
8:30-12:30 základné úlohy v domácnosti: zametanie, vysávanie, čistenie kúpeľne, umývanie riadov, prach, dať prať a povešať opraté, odvážiť sa, zapisovanie účteniek
12:30-13:30 čas pre prípadný sklz v dôsledku nečakaných podnetov
13:30-15:00 schizofórum
15:00-15:45 cvičenie, popri pádlovaní čítanie záujmovej literatúry
15:45-16:00 čas pre prípadný sklz v dôsledku nečakaných podnetov
16:00-18:00 filozofia
18:00-19:00 jazyky
19:00-20:00 čas pre prípadný sklz v dôsledku nečakaných podnetov alebo v prípade potreby pasívneho relaxu
20:00-22:00 Schizo.Sk alebo filozofia alebo jazyky (podľa chuti a nápadov)
22:00-23:00 čítanie záujmovej literatúry + možno k tomu minirotoped
23:00-5:20 spánok

Rozvrh nedeľného dňa:
5:20-6:20 raňajky, príprava, hygiena
6:20-8:15 sv. omša
8:15-10:30 Schizofórum, pasívny relax, alebo dospávanie, alebo čítanie záujmovej literatúry
10:30-11:15 čas pre prípadný sklz v dôsledku nečakaných podnetov (alebo cvičenie popri čítaní)
11:15-13:15 návšteva rodičov, obedovanie
13:15-13:45 čas pre prípadný sklz v dôsledku nečakaných podnetov
14:00-16:00 filozofia
16:00-18:00 jazyky
18:00-19:00 čítanie záujmovej literatúry + cvičenie, prípadne čas pre sklz alebo čas pre pasívny relax
19:00-21:00 Schizo.Sk alebo Schizofórum
21:00-21:15 zvesenie prádla zo soboty, príprava tašky a vecí do práce
21:30-22:30 čas pre prípadný sklz v dôsledku nečakaných podnetov
22:30-6:45 spánok

Uvidíme, čo z toho bude. Cieľom jazykov je naučiť sa behom roka 2018 na úroveň B2 v angline a B1 v nemčine, a pripraviť sa na absolvovanie kurzov v roku 2019. Cieľom "opakovania si" filozofie je zvládnuť vec na kvalitnej úrovni a pripraviť sa na vlastnú kreatívnu tvorbu, vypracovať 3 samostatné vlastné kvázi-vedecké projekty (state) a postupne sa v druhej polke roka 2018 prihlásiť do rigorózneho konania. Cieľom rozvoja Schizo.Sk je podokončovať ciele v rámci podstránky "metaprojekt", dokončiť ten vizuál a kráčať v duchu nápadov, ktorých mám kopec v hlave, len je mi zaťažko si k tomu produktívne sadnúť, lebo stále sa nájde niečo iné na robote, alebo sa mi proste nechce.

V budúcnosti, asi na konci jari 2018, by som chcel začať študovať Excel. Dosť ho síce akože ovládam, ale tam je tóóľko funkcií, že to bez návodu alebo teda bez príslušnej učebnicovej knižky nemám ani možnosť sa dozvedieť, že sa tam také veci dajú robiť. Excel ovládať na profesionálnej úrovni je super vec. Ale to začnem zvažovať až niekedy v máji/júni, učebnicu mám už vyhliadnutú.

Zdá sa, že hoci ma láka ísť na ďalšie štúdium na VŠ, pravdepodobne v tento rok si ešte nepošlem prihlášku a skúsim sa orientovať takto, ako som načrtol v tomto príspevku. Dovoľuje mi to akási vízia, že predsa len nemusím stratiť rok, pretože minimálne sa môžem snažiť o rigorózne konanie.

Celkovo musím hľadať rovnovážny stav. Z výpočtov je jasné, že denne hodinu a dvanásť minút mám cez pracovný týždeň určenú len čisto na pasívny relax. Treba mi to dodržiavať a nesnažiť sa o stopercentnú produktivitu, lež iba 60%-tnú. A dni sú rôzne, niekedy je počasie pod psa, a nevládze človek nič naplánované robiť. Alebo sa zle vyspal, alebo mal negatívny stresujúci deň...

Uvidím.
Matej
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

praca, studium, whatever - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

praca, studium, whatever - Stránka 4 Empty Re: praca, studium, whatever

Odoslať  Matej Ne 25 február 2018 - 16:57

Ahojte.  Wink

Momentálne naplánovaný režim nedodržujem. Veľmi ma stresuje, ak musím ísť o piatej domov z práce, pretože moja "agenda" sa nedá podľa môjho názoru dobre stíhať, ak to robí človek len sedmičky, osmičky. Napoky si musím naťahovať pracovnú dobu cezčas za úmyslom znížiť časový stres a zahltenie povinnosťami. Lepšie vtedy kontrolujem svoju situáciu, podnety a mám z tej práce aj lepší subjektívny pocit. Takže určite nemôžem rátať s tým, že by som bol nejak úspešný s ukončením práce o 17:00. Možno niekedy, ale skôr pomenej, v menšine. Je to v mojom záujme a pre blaho psychiky, ako som si to priznal. Takže prioritou mi tak zostáva kvázi zamestnanie. Popritom realizujem:
- telefonáty s mamou 2-3krát do týždňa
- fyzická návšteva u rodičov v nedeľu, alebo v sobotu (teda raz do týždňa)
- spánok vtedy, keď sa mi chce spať... teda v niektorý večer skôr, v iný deň o nejaké 2-3 hodiny aj neskôr, neviem si zvyknúť na rutinné zaspávanie v jednakú dobu, dni sú rôzne a každý prináša rôzne situácie a potreby
- stále mi v kútiku duše zostáva túžba dať dokopy svoj duchovný život (praktizovanie viery)
- medzi týmito kvázi-prioritami mi figuruje ešte Schizo.Sk, ktoré veľmi túžim rozvíjať, včera som na ňom zopár desiatok minút večer opravoval preklepy
- fórum, odpočinok, domácnosť (nákupy/upratovanie), spravovanie financií, evidencia stravovania

Čo sa týka filozofie, jazykov, kurzov a rigorózneho konania - to je do značnej miery iba túžené, no nemôžem sa sústrediť na konkrétny plán kvôli vyššie spomínaným činnostiam, ktoré mi zaberajú azda všetok môj súčasný životný čas. Takže sa nedá hovoriť ako o reálnom cieli, je to vskutku asi iba túžba zatiaľ. Vidím to vo vzdialenom horizonte, ale neviem, kedy sa k tomu budem schopný podujať. Určite je naivné z mojej strany si myslieť, že si každý deň vyčlením polhodinku na tamto učenie, polhodinku na hento učenie. Moja myseľ nevie v súčasnosti cítiť takú namotivovanosť a flow, aby som sa do týchto činností hrnul a ešte si z nich urobil aj zvyk. Zdá sa, že ide o akúsi hypotetickú nadstavbu môjho súčasného žitia, ktorú ešte nedosahujem.

Chcem veriť, že postupne si tak rázne zvyknem na spomínané činnosti, ktoré mám teraz medzi spomínanými prioritami, že už ma to nebude nijak vyčerpávať a že teda budem schopný na seba naložiť ďalšiu perspektívu, napr. to rigorózne konanie alebo niečo s jazykom. No to je otázka budúcnosti, pričom mám pocit, že ide o horizont dosť vzdialený, možno aj 5 rokov dopredu.

matej
pale

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

praca, studium, whatever - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

praca, studium, whatever - Stránka 4 Empty Re: praca, studium, whatever

Odoslať  Dušan Ne 25 február 2018 - 21:59

ahoj @Matej,

s mojich skusenosti viem ,ze urobit si dobry plan hodny na niekolko tyzdnov ci mesiacov je fajn,ale zase na druhej strane je tu to,ze s mojich skusenosti je to o tom ze o svojich planoch do buducna prilis davam na javo jak na sietach tak aj na fore,a este tu je jedna vec,okolie po duchovnej stránke nestrpi sa opakovat denne,tyzdenne niekolko krat,
kolko krat som prepisoval denne ulohy na tyzden a vzdy vydrzali v poslednej dobe jeden,dva tyzdne,ty tu sice spominas tích par hodin na seba ale patri tam aj nic nerobenie(nechce sa mi) ako lenesie...atd...
ja sam mam problem nazvem to okolie,si mozte domysliet ake,ma nema rado a nema rado moje plany,treba vyvazovat nic nerobenie s planom a tajit to tak ze nebude tak povediac na ococh.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

praca, studium, whatever - Stránka 4 Empty Re: praca, studium, whatever

Odoslať  Matej Št 1 marec 2018 - 21:17

Ahoj @anti/fajny.

Nemám pocit, že by si sa do mňa obul, práveže si myslím, že si to napísal veľmi pekne, taktne a štylizoval si to svojím slovníkom priateľsky a nekonfrontačne. V tejto súvislosti Ti za Tvoj príspevok ďakujem. Tiež si myslím, že máš aj pravdu a nemusím veci a plány tak podrobne rozoberať. Ak mám potrebu sa s niečím prezentovať, tak by mi mohol skôr na to poslúžiť blog, ktorý je súčasťou stránky Schizo.Sk...

Ďakujem ešte raz za názor, považujem ho za prínosný, vďaka.

S priateľským pozdravom
Matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

praca, studium, whatever - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore