Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

F20.3 Nediferencovaná schizofrénia ,postschyzofrénna depresia

Goto down

  • Zaslať odpoveď

F20.3 Nediferencovaná schizofrénia ,postschyzofrénna depresia Empty F20.3 Nediferencovaná schizofrénia ,postschyzofrénna depresia

Odoslať  joinoro Pi 19 jún 2020 - 18:59

Dobrý deň...
Mám 23 rokov a od 18tich rokov som psychiatrický pacient liečený medikamentmi a 5x hospitalizovaní na psychiatrii.
Problémy mám od 14tich rokov
Moja diagnóza : F203 Nediferencovaná schizofrénia -Postschizofrénna depresia
Som dlhší čas bez prímu , neschopný sa zamestnať a tak som aa pustil do riešenia invalidného dochodku
Mám odpracovaných cca 10 mesiacov
Chcem sa spýtať je tu niekto s touto alebo podobnou diagnózou ktorý takisto riešil dôchodok ?
Moje otázky ; koľko môže byt minimálny dochodk na tuto diagnózu ?
;Kolko sa približne dopláca dochodkové poistenie v eur za 1 mesiac ?

;počul som o tom , že štát doplatí obdobie 3 roky od vzniku invalidity. Čo je na tom pravda ? Mám počítať cca 150priblizne euro x 12mesiacov x 3 roky? Prosím o pomoc. Vopred veĺmi pekne ďakujem.
Teraz ešte nanovo skúmam. A začínam sa obávať o to , či mi bude vlastne invalidita priznaná. Za každú odpoveď vopred ďakujem a prajem všetkým veľa zdravia
joinoro
joinoro
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 1
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 19.06.2020

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

F20.3 Nediferencovaná schizofrénia ,postschyzofrénna depresia Empty Re: F20.3 Nediferencovaná schizofrénia ,postschyzofrénna depresia

Odoslať  Janko Ne 21 jún 2020 - 11:22

Neviem ako ty, ale pre teba to asi bude horšie, lebo ja som mal to šťastie, že som chodil na konzervu a bol som braný do istého veku ako študent a nemusel som odrobiť nič, podla mňa ale môžem sa aj mýliť, musíš mať asi 2 roky odpracované neviem.
Ja mám mániodepresívnu psychózu + schizoidnú poruchu osobnosti + epilepsiu + OCD + hypertenziu I - II stupňa, divím sa aj niektorí lekári so mnou že mám len 50 percent, lekárka mi povedala, že v skutočnosti mám len bipolárku, ale že mi musela napísať schizoafektívnu poruchu, lebo by som nemal nárok na niektoré lieky. Ked bipolárka je už riadné peklo, neviem a nechcem nikdy zažiť to, čo zažíva schizofrenik.

_________________
Alle meine Noten bringen mich nicht aus den Nöten, und ich schreibe Noten überhaupt nur aus Nöten.
Janko
Janko
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 16
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 17.06.2020

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Bipolárna afektívna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Na to, že som mladý 10 druhov liekov

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore