Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

- 300mg kventiaxu a ďalšie lieky

Goto down

  • Zaslať odpoveď

- 300mg kventiaxu a ďalšie lieky Empty - 300mg kventiaxu a ďalšie lieky

Odoslať  Hulk DF 365 1 Pi 17 august 2018 - 2:05

Mrtvo


Naposledy upravil antifajny dňa St 3 október 2018 - 22:18, celkom upravené 2 krát.
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

- 300mg kventiaxu a ďalšie lieky Empty Re: - 300mg kventiaxu a ďalšie lieky

Odoslať  filipka So 18 august 2018 - 18:22

Odporúčam Ti ten Kventiax opäť nasadiť.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

- 300mg kventiaxu a ďalšie lieky Empty Re: - 300mg kventiaxu a ďalšie lieky

Odoslať  Hulk DF 365 1 So 18 august 2018 - 18:33

ten uz fici druhy tyzden
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

- 300mg kventiaxu a ďalšie lieky Empty Re: - 300mg kventiaxu a ďalšie lieky

Odoslať  Veroni So 18 august 2018 - 20:17

affraid

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

- 300mg kventiaxu a ďalšie lieky Empty Re: - 300mg kventiaxu a ďalšie lieky

Odoslať  Meretseger So 18 august 2018 - 20:21

Filipka to celé zhrnula jednou vetou. Ja sa tu len smejem nad "priezvyskom" a "tipom osobnosti" Laughing Podľa môjho skromného názoru Ti proste schizofrenicky šibe (alebo, nazvime to politicky správnejšie, si v nejakej... psychóze? ataku? neviem teraz, ako to voláte) a spamuješ tu s vecami, ktoré sú úplne mimo realitu. Hlavne, že si sa vyliečil zo schizofrénie, že.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

- 300mg kventiaxu a ďalšie lieky Empty Re: - 300mg kventiaxu a ďalšie lieky

Odoslať  Hulk DF 365 1 So 18 august 2018 - 22:08

kritika je mocna carodejka,ked niekto nieco nechape,tak je macher na kritiku,

moja dia
je velikasky blud sprevadzany manifestacnima haluzama,tak si sa prave a nielen ty dobre do mna obuli,

tento prispeok je prave o tom, co si kto o nom mysli,ma na to pravo reagovat,komentovat....

jednoducho povedane ,cele dni magorujem doma nonostop aj 30 hodin hore,dalsi den nonstop 20 hodin spanku,

Keby ste boli v mojej kozi,tak tiez na tomto ubohom svete v dome zo zahradou riesite taketo koniny,ono to nieje len pre moje dobro,
debil otravuje,dikluje,hlada,komentuje, a co je dolezite zhaluzuje vsetko,

nenavidim debilneho kojota,a ked tak ,debil bol ,aj je ,a zostane debilom,to mi nik nezobere.

mam takichto kojotin plne poznamky,a naco su dobre?
aspon na jeden den ci tyzden mam od celeho sveta pokoj,nik ma neotravuje,nehlada,nedikluje,nekomentuje a hlavne nezhaluzuje ma,z takíchto veci som vyrastol,bola doba ked som si myslel o sebe ze som debil kojot alias panic

z hlbokim zarmutkom vas pozdravujem aj tich nekritizujucich
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

- 300mg kventiaxu a ďalšie lieky Empty Pre meret

Odoslať  Hulk DF 365 1 So 18 august 2018 - 23:24

Meret daj si pozor na okoloiduceho,totiž možeš on zakopnut a ty spadneš do kaluže od blata ,kde ti nepomože ani svatena voda.

nechcem urazit,ale si do mna nejako nabrusena,priliž beres vazne kazdy prispevok,schiza sa neda pochopit ani z bocneho uhlu.Nech to znie ako chce je mi to sumafuk,o tichto veciach v reale drzim vsade hubu,tu na schizofore criepim len kusky,nie vsetko,to by bola moja sebevrazda,

http://natla.blog.cz/0907/rozcestnik-tomb-raider
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

- 300mg kventiaxu a ďalšie lieky Empty Re: - 300mg kventiaxu a ďalšie lieky

Odoslať  Hulk DF 365 1 St 3 október 2018 - 23:19

Ahoj,
Dlho som sem neprispel tak strucne!

Ale od apríla tohto roku som vysadil
+ Psychiatria - Kventiax s postupnim uvoľňovaním a to o dávku - 300mg/900mg,Depakine chrono 500mg a Stilnox 10mg,
Cisordinol 10mg a zbytek Kventiaxiu ponehal,
+ Endokrinologia - L- Thyroxin Berlin Chemia - 100mg - hormón na štítnu žľazu
+ Kardiológia - Indab,Prenesa,Bizocard - znižovanie krvného tlaku a liek na srdce
+ Diabetologia - Siofor 1000mg - liek na cukrovku + doktormi odobratý liek na cholesterol, ktorý robil galibu v tele

Obvodná ma už medzičasom stihla poslat na očné, pľúcne, srdcové,dokonca som bol aj na CT rezonancii,a Boh vie kde som komplet pretiltrovany.

Čiže do kopy mam užívať 8 + 2 liekof/denne,

Začnem najprv kventiaxom,po dvoch mesiacoch som ho musel nahodiť naspäť, nakoľko sa fórum ozýval tak aj moje správanie bolo psychoticke, niečo mi táto prvá skúsenosť s vysadenim liekof dala, a už asi viem čo aj vzala!

Koncom júna som nahodil kventiax naspäť,ale depakine a stilnox do dnes neuzivam,a ani spolu z nepsycho liekami.

Dosť sa ale čudujem, už od konca letných prázdnin, že ako si žijem, že si vychvalujem psychiku, že ma nikto nezatracuje, že nebojujem,,a ako spomínam keď mi fungoval program, teda týždenný režim,a bol som so sebof spokojný a aj svet, keď si liham do postele.

Od apríla som prestal chodiť na šípkovu ligu, skončila šachová ligová sezóna,prestal som chodiť pravidelne do klubu,na prechadzky - vychádzky,odmietol som gril i pozvania na pivo,odmietol stretko z pokecu,zlenivel som,prestal častejšie variť, upratovať,hygiena ako taká, záhrada katastrofa, žiadne kondičné cvyky,proste do ničoho sa mi nechce,a aj ten hlavovy sebarorozvoj je otravný,
Celé dni len lehnim a budim sa aj zo 5x/deň, či vysedavam a hrám android hry, keď nie toto tak fb,schizoforum,yotube,sem tam kondičný obchod, totálna izolovanost od sveta!

Keď urobím nejaký zaťažujúci pohyb ako napr.vstanie z postele ,sa zadychavam, keď si liham spať, bolí ma pri srdci, keď hltam jedlo sa strachujem o život,aby som sa nezadusil,, pretože hlatnie,hltan a žalúdok,zrejme im došla funkcia a tým pádom sú nadpriemerne opotrebované, mávam skoro každý deň/noc kyselinu, riešim to sodou bykarbonov,prestal som si variť a zdravo jesť...atd

Nuž a akú prevenciu či regeneráciu proti tomuto všetkému?
Asi ozaj tie lieky nahodit naspäť.
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

- 300mg kventiaxu a ďalšie lieky Empty Re: - 300mg kventiaxu a ďalšie lieky

Odoslať  Hulk DF 365 1 Št 4 október 2018 - 15:07

Ahoj

Už včera v noci,som pocítil akýsi návrat k dobrým časom, keď som bral všetkých tich 11liekof,dnes už berem full druhým dňom, nechcem to zakríknuť, ale tesim sa na comback,koniec koncov, bolo mi vtedy fajn,mal som pevny program, režim
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

- 300mg kventiaxu a ďalšie lieky Empty Re: - 300mg kventiaxu a ďalšie lieky

Odoslať  Matej Št 4 október 2018 - 18:30

antifajny napísal:Ahoj

Už včera v noci,som pocítil akýsi návrat k dobrým časom, keď som bral všetkých tich 11liekof,dnes už berem full druhým dňom, nechcem to zakríknuť, ale tesim sa na comback,koniec koncov, bolo mi vtedy fajn,mal som pevny program, režim

Palec hore. Super!

Ono je to kvázi-zaťažujúce a obťažujúce hltať toľko tabletiek a dávať si na všetky pozor, pripominajúc Ti ustavične nejaké zdravotné obmedzenie. Ale myslím si, že Ti sumárne všetky tie lieky, aj psycho, aj nepsycho, skôr pomáhajú, ako nepomáhajú. Sú určite dobré a kvalita Tvojho žitia a stavu Tvojho tela i mysle je s nimi oveľa perspektívnejšia a zdravšia, hoci sa to nemusí zdať. Držím palce, istotne ich prijímaj a sústreď sa skôr na tých niekoľko kľúčových zdravotných benefitov, na ktoré boli vymyslené. Všetko dobré, drž sa! giving a hug

matej
winking

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

- 300mg kventiaxu a ďalšie lieky Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore