Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Všeličo zo života

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Všeličo zo života Empty Všeličo zo života

Odoslať  Tuto Št 27 apríl 2017 - 0:48

Zajtra mám vybavovačky v krajskom meste, snáď to zvládnem k svojmu prospechu. Otca som poprosil o odvoz a on prikývol, tak som tejto pomoci veľmi rád. Osobne by som strašne bol rád vodičáku, ale uvedomujem si, že v stavoch, v ktorých som bol, by to bola asi sebevražda jazdiť. A tak...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Všeličo zo života Empty Re: Všeličo zo života

Odoslať  Matej Ne 9 december 2018 - 0:03

Možno si niektorí všimli, že na mojom novom avatare má panáčik briadku. A veru, už 12 dní som si tú danú oblasť neholil a mám tam už celkom peknú briadku. Ostatné časti tváre aj krk si holím naďalej každý deň. Pomerne veľa chĺpkov na tej briadke je bielych, šedivých. Neviem, či je to dobre, alebo zle. Každopádne kolegyne mi briadku zatiaľ všetky pochválili, všetky mi nezávisle od seba povedali, že mi to sluší. Aj dnes mi zástupkyňa šéfky povedala, že to vyzerá mužne... Smile Aj šéfka po návrate z peénky "žašla", resp. pochválila ju. Tak som rád, že ohlasy sú dobré. V mojej rodinke to asi nevnímajú zatiaľ úplne kladne, lebo v našej rodine sa všetci holia nahladko. Aj ja som bol vychovávaný v duchu "správny chlap každé ráno vstane a oholí sa". Pomerne veľa žien v mojom okolí považuje briadky, alebo brady za niečo mužné, čo na mužoch vítajú. Dlhé roky svojho života som bol pod vplyvom mamy, ktorá ma v holobrade podporovala, brady a briadky ani fúzy rada nemá. Teraz trochu skúšam experimentovať s imidžom, tak uvidím, ako dlho mi to vydrží. Musím sa to naučiť teraz udržiavať a upravovať. Nemám v tom žiadnu prax. Sám som sa pýtal kolegyne, že ako dlhé to mám mať. Dnes mi povedala, že takéto dvojtýždňové je akurát, v takejto dĺžke si to mám udržovať. Smile Už len zistiť, čo s tými hojne zastúpenými bielymi chĺpkami... akoby som šedivel, a to dosť. Very Happy

šedivý briadkač
matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Všeličo zo života Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore