Halucinácie

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Halucinácie

Odoslať  Natt za Št 15 december 2016 - 16:29

Vďaka.

A ako asi vyzerajú tie zrakové ? Viem že nie sú veľmi časté.
Anonymous
Natt
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať  Tuto za Št 15 december 2016 - 19:11

Stalo sa mi, že som mal práve tieto:

Raz som videl taký rozmazaný koč v lese, ako sa mi vzďaloval...

Druhá halucinácia bola starodávna miestnosť s pekným vybavením s luxusnými stoličkami.

Jednoducho nič príliš zaujímavé...

V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4512
Reputácia Reputácia : 488
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Návrat hore Goto down

Odoslať  Natt za Št 15 december 2016 - 19:22

Tuto

to sa stalo trebárs počas prechádzky v lese, že sa to náhle objavilo v tvojom zornom poli ?
Anonymous
Natt
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať  Tuto za Št 15 december 2016 - 20:25

Natt

možno to bolo aj z vyčerpenia. Časť mojej "behavej" psychopatológie sa aj odohrávalo v lese, bosý, len v nohaviciach. Bola to trochu divočina. Pár dní som strávil v lesnom prostredí, bez jedla, vody a niečoho teplého na oblečenie. Podrobnosti sú: https://www.schizoforum.net/t162-topic

V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4512
Reputácia Reputácia : 488
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Návrat hore Goto down

Odoslať  Hulk DF 365 za Št 15 december 2016 - 21:11

zrakove snad len vraj ked som sa mal nadpriemerne fajn vypukla ona schiza o ktorej som ani len netusil,
kriz-duch-oko-jazyk-hmat...superego,bytostne Ja,ja myslim ja zijem-existujem,my myslime my existujeme-zijeme

zjavoval sa mi dva roky duch ktori bol mojim naj kamosom,pocuval moje rozkazy a tak aj cinil,
potom prisla druha faza schizi a to destrukcia mysle,zdeformovanost,neprijemne pociti,bolesti noh a panvy,pocas dopingu liekov aj zivot v hmle,duch ma prestal pocuvat,rozdvojoval sa mi,zacal si robit co sa mu zachce,vzdy sa na sekundu pohol telom alebo rukami a nohami,hladal som vzdy kompromis,asi dostal nadvedomie a zacal sa mi vzdialovat,alebo ostal nevedomi kde picinou tejto fazy bola druha bytost ktora sa mi zjavila ako dusa v odraze boha,sktorou som mal viditelny telepaticky kontak v byte asi tak 2hodiny,cely som bol sprosty jak tago,taky nesvoj,slaby a co ja vim co,islo to do debila,potom nastal konec,seknutie a vsetko sa mi zacalo v mysli rozdvojovat,
myslim si ze aj on a ona sme v takej sytuaction ako ja teda sme v takej zahmlenej pavucine myslienok zamotany do seba,niekedy mi pripada ze moja hlava ma clanky ako pavuk,ciary ktore su priehladne a je ich vidiet na svetlej stene,ciary ako rozsekany,zdeformovany duch nafuknuty neovladatelny porazany jak on/ona tak aj Ja,

Naposledy upravil zombie@antikrist dňa Pi 16 december 2016 - 20:42, celkom upravené 5 krát.

Veškeré moje príspevky tu na schizofóre psychiatrického charakteru, ktoré sú postaveneé na hlavu sú len názory mojich nalád a pocitov z momentálneho stavu. Neberte ich na vedomie!!! Nie sú to fakty, len názory zúfalstva a frustrácie.
Hulk DF 365
Hulk DF 365
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 952
Reputácia Reputácia : 160
Dátum registrácie : 02.07.2016
Vek : 40
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Návrat hore Goto down

Odoslať  Natt za Pi 16 december 2016 - 14:56

čiže do obrazu ktorý by videl "zdravý" človek je jednoducho niečo pridané naviac ?
Anonymous
Natt
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať  Hulk DF 365 za Pi 16 december 2016 - 15:16

v prvej faze to bol duch - jednotne myslienky,no a to co sa vypytujes je moja druha faza choroby,totiz v mysli mam cudzie vedome myslienky ako dusa v obraze boha,volam ju demonicke trio lebo je v prvom rade vo vnutri mna(cakra),vonku za oknom na oblohe(aura)a v dopr.prostriedku(dusa) a mam pocit ze to je ta ista bytost v jednej,len je to nejak casovo prerozdelene,tieto myslienky nie su jednotne a su otravne,neprijemne,z velkej casti aj negativne co sa tyka pripomienky na jeho adresu,

Halucinácie - Stránka 2 663471_sen-mozog-myslienka-hlava

Veškeré moje príspevky tu na schizofóre psychiatrického charakteru, ktoré sú postaveneé na hlavu sú len názory mojich nalád a pocitov z momentálneho stavu. Neberte ich na vedomie!!! Nie sú to fakty, len názory zúfalstva a frustrácie.
Hulk DF 365
Hulk DF 365
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Návrat hore Goto down

Odoslať  Hulk DF 365 za Pi 16 december 2016 - 20:42

davnejsie som sa zamyslel ci to nieje poruchou sosoviek ci i hlbsie do vnutra,sa mi zda ze mi na ococh pribudli take duchovne/vodove nervove vlakna,
ktore to vsetko obaluju ci rozdvojuju,no nic na nete som nenasiel ohladom oci a schizy,ale ked si to vychytam na bielej stene kazde oko ma svoje nazvem to larvy ktore sa mi tam clnkuju po sosovke a navzajom si zavadzaju,vytvaraju akysi obrazec nie celok,iba sucast niecoho na co sa to ma podobat,chyba tam celistvost,ten obraz je priehladny ako vzduch ci voda,a na stene to je pekne vidiet

Hulk DF 365
Hulk DF 365
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Zdravotný stav

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.