Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Kompletný zoznam liekov ktoré ste užívali a aj užívate

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kompletný zoznam liekov ktoré ste užívali a aj užívate Empty Kompletný zoznam liekov ktoré ste užívali a aj užívate

Odoslať  Dušan Po 25 júl 2016 - 10:54

aaahoj,
chcem otvorit tuto temu na diskusiu o liekoch ktore ste brali a beriete,

zacnem sebov:
zacinal som pred 14-rokmi:
-rispedal-tabletky a neskorej a injekcia,antipsychotikum
-zeldox-tabletky,antipsychotikum
-seroqel-tabletky,antipsychotikum
-kvetiapin-kventiax-cisordinol-depakine-tabletky,antipsychotikum-nalady
-stinox-tabletky-pokojny spanok
-atovartastin-znizovanie cholesterolu v krvy cloveka,tabletky
-indap-znizovanie krvneho tlaku v tele,tabletky
-prenesa-znizovanie kvneho tkau v tele a znizenie rizik so srdcovo-cievnymy chorobami,tabletky
-bisocard-znizuje krvny tlak v tele,tabletky
-L-Tyroxin berlinska chemia-hormon ktori dodava stitnej zlazy dostatok jeho mozstva,tabletky
-Siofor-odkrvnenie cukru zo zil a tepien v tele,tabletky


no na prve dva co povedat,citil som sa pri nich ako zombie No, I cannot accept ´´lahnuta ozivla mrtvola v posteli´´s ovladacom na telku,psychoza bola utlmena ,nuz nie uplne,venoval som sa myslienkam ktore som skladal do kopy a nikam neviedli,skor sa rozvetvovali, very unhappy neskorej som ich zacal oznacovat DH-divne haluze to jest nieco ako brzda-retarder najme pri rozhovore s niekym a najme pri pocuvani,na rozhovor treba min.dvoch ludi a ono mi tam skace tretia ´´osoba-bytost´´ktoru som v minulosti stvoril a vyvolal,je to podobna definicia ako pri tomto,telepatia je prenos myslienok z jednej osoby na druhu,alebo by som to zadefinoval takto:informacia je prenos myslienok z jedneho neuronu(nervova bunka)do druhej kde ten prenos je chem.latka neurotransmiter,no a tu pri rozhovore mi plava ona bytost ktora tam nema co robit a zasahuje do tejto informacii,ja som potom na sekundu mimo,vedla a musim prepat na spatne otacanie rozhovoru aby som nan popripad.reagoval,
v sucasnosti beriem kvetiapin akord s postupnym uvolnovanim spolu s cisordinolom a depakinom-nalada,som s nima spokojny,ziadne psychozy a DH,pomohla mi pred rokom a pol moja mama s tabletom ,kori mi kupila a v nom som si zriadil maly kanclik do ktoreho som vsetko zaznamenaval a tym padom sa mi vsakze ulavilo,citim sa viac nez zdravý,so srdcom uz nemavam take problemi ako napr.pichanie v nom ked som si lahol spat a aj vymizli ostatne pichania v organoch a to vdaka mojej druhej diete a zdravej vyzivy,schudol som 20 kg a pokracujem dalej,
kvoli timto liekom som viac ako 70%neschopni prace,co jest neovladat steoje ktore by ohrozovali zivot a s tym je spojena moja finacna stranka zivota,nemozem si dovolit zenu,sex,deti,rodinu,dom,auto...jednoducho to neutiahnem a som v pasci,uz dlho teda vobec som este nebol vo vztahu s osobou opac,pohlavia,som hetero a neviem priam povedat co jest onen akt s.e.x.,


Naposledy upravil fajny dňa Po 25 júl 2016 - 21:19, celkom upravené 2 krát.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kompletný zoznam liekov ktoré ste užívali a aj užívate Empty Re: Kompletný zoznam liekov ktoré ste užívali a aj užívate

Odoslať  Tuto Po 25 júl 2016 - 19:37

Ahoj fajny,
priznám sa, že z hlavy ani neviem, čo som všetko bral. Najdlhšie od 17-ich užívam Lithium, ktorého množstvo sa menilo. Momentálne beriem okrem napísaného pod avatarom aj tri lieky na tlak. Do určitej miery si už pripadám ako nejaká "skúšobňa" na psychiatrické lieky. Najhoršie priamo z liekov mi robil Quentiapin, Zyprexa a Haloperidol bez Akinetonu. Z tejto trojice bola pre mňa najhoršia Zyprexa, z ktorej som dostával prudké kŕče do celého tela počas pobytu v nemocnici. Vlastne som sa občas mohol pohybovať v bolestiach len akýmsi plazením...

Tému si založil zaujímavú, teším sa na ďalšie príspevky.T.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kompletný zoznam liekov ktoré ste užívali a aj užívate Empty Re: Kompletný zoznam liekov ktoré ste užívali a aj užívate

Odoslať  joozef Ut 16 august 2016 - 18:39

litium, seroquel, zyprexa, haloperidol, asentra, lamotrigin,invega
joozef
joozef
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 10
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 16.08.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektívna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: invega

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore