Práve som vstal

Strana 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Goto down

Práve som vstal - Stránka 11 Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  Hulk DF 365 2 za St 29 máj 2019 - 3:32

Dobré ránko Sloensko!!!

Neustále budenie a prehadzovanie sa v posteli v posledných minutách ma dohnalo k tomu, že už budem hore.

Dobré ráno
S pozdravom Hulk

Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 176
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Odoslať  Hulk DF 365 2 za Pi 28 jún 2019 - 14:07

Ahoj

Mrzí ma jedna vec, že ráno a celé doobedie som niečo ako zombie, prekliate lieky!

Vstávam okolo 6:30hod a furt ma to hádže do postele! Unavený som, oči na pol otvorené. Vysedávam so zatvorenými očami dúfajúc, že sa preberem a ono nič! Len posteľ a poriadne si ponaťahovať kosti.

Potom v posteli si hovorím ako je mi dobre, že nemusím byť hneď z rána hore!

Ranný rituál, či citanie správ zahadzujem, jedineho čoho sa chytám je dvojhodinová práca za počítačom, ale i tam ma to hádže do postele.

Potom keď sa najem zase prezmenu mám obed a relax.

Celý čerstvý, vitality a plný energie som okolo obeda, vydržím do večierky a o polnoci zaspávam.

Budem muset s doktorkou o tichto liekoch a zombie rána prediskutovať.

Pamätám, keď som nútené chodil do roboty, a tak celé doobedie som trpel!!
Chodievali sme na pol ôsmu i to mi dalo, čo zabrat, aby som sa vytrepal do roboty.
Niekedy som chodil aj na desiatu hodinu, či vôbec. Majster ma preklínal po dobrom.

Robota bola ťažká, v kuse som mal mokré tričko. Vydržal som tam dva roky + prace na dohodu cca. + 3 roky.

Je obdivuhodné, že som vôbec pracoval. Nuž musel som, nakoľko som platil účty a vôbec všetko.

Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 176
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Návrat hore Goto down

Odoslať  kimi2028 za Pi 28 jún 2019 - 19:09

Ahoj @hulk, tak 6 hodín spánku je ti asi málo. Je otázne, koľko by si mal spať. Mne nepostačuje ani 8-10 hodín spánku. Viac spať už nechcem, chcem si ten deň aj užiť trochu a považujem to za prípustnú mieru. Tak už od rána si plánujem aktivity a snažím sa väčšinu robiť doobedu, aby som sa naštartoval do dňa, aby mi doobedie rýchlejšie ubehlo. Zombie ako vyšité, ale som hrdina, pretože nejdem do postele.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 875
Reputácia Reputácia : 248
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Xeplion (depot), Akineton

Návrat hore Goto down