Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Haloperidol

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Haloperidol - Stránka 2 Empty Re: Haloperidol

Odoslať  slnecnica Pi 14 január 2011 - 20:09

ano, to su scientologicke sektarske hovadiny. keby ludia pri kritizovani pozerali najprv na seba...
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Haloperidol - Stránka 2 Empty Re: Haloperidol

Odoslať  frances farmer Pi 14 január 2011 - 20:29

ten liek som bral vyše pol-roka a ako som tu už uviedol, bolo to to najhoršie, čo sa mi mohlo stať.
frances farmer
frances farmer
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 260
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 12.01.2011
Vek : 31

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Haloperidol - Stránka 2 Empty Re: Haloperidol

Odoslať  slnecnica Pi 14 január 2011 - 21:08

dobre ale tvrdenie ze psychiatri chcu niekoho "trestat" sa predsa neda brat vazne. ludia co stoja za takymi vyrokmi zneuzivaju fakt ze tieto lieky maju neprijemne vedlajsie ucinky. je to stary liek. mnohe lieky sa uz nepouzivaju, ked vymyslia nieco lepsie tak sa mozno nebude pouzivat ani haloperidol..a predsa nikto ludi nenuti brat ho, tak o akom treste tento vyrok hovori? su to sektarske bludy.. (a podla mojho skromneho nazoru veci vymenovane su aj symptomaticke. ale nie kazdy ezoterik je psychotik a ak nie je tak ho lieky tej ezoteriky nezbavia, takze o com to cele je..)
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Haloperidol - Stránka 2 Empty Re: Haloperidol

Odoslať  jaromir Po 13 jún 2011 - 11:17

4 Matej Skalik: Cavko, mozem sa ta opytat kolko kvapiek Haloperdiolu si bral na tvoj problem s nutkanim dotykanim sa tvare?? Zaujimalo by ma ci moze pomoct uz velmi nizka davka haloperidolu kvapiek. Napr 3-3-3. Dakujem za odpoved.
Anonymous
jaromir
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Haloperidol - Stránka 2 Empty Re: Haloperidol

Odoslať  Matej So 18 jún 2011 - 9:50

Ahoj jaromir it is perfect

Neviem veru, koľko kvapiek, lebo ja som bral tabletky haloperidolu. Ale dobrá správa je, že som bral naozaj nízku dávku, nie takú typickú pre psychózy, ale maličkú. Takže ak spomínaš, či by to vyriešila malá dávka, tak je to velice možné. Držím palce.

Čaf.

cool

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Haloperidol - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Haloperidol - Stránka 2 Empty Re: Haloperidol

Odoslať  ivetoth Ut 27 september 2011 - 20:19

Ahoj vsetci, velmi sa chcem s vami podelit o nico co sa mi dnes stalo, som nadchnuta...neviem ci tomu verite ale bola som u vestkyni. Ta mi povedala ze mam vysadit vsetky lieky a ze budem mat syna!!! Moja otazka na vas je ci mozem s haloperidol dekanoat injekciami ostat tehotnaaaa???? ostatne lieky ako zyprexa a depakine chrono som sa rozhodla vysadit. Dakujem za vasu odpooved a som stastna ze vas mam ze som toto forum obajvila!Drzim vam palce a silu aby sa vam darilo co najdlhsie!!!!
ivetoth
ivetoth
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 16
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 25.08.2011
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : KOMARNO

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Haloperidol - Stránka 2 Empty Re: Haloperidol

Odoslať  Tuto Ut 27 september 2011 - 23:15

Ach ivetoth,

ak sa chystáš uveriť skrachovanej existencii s ledva dokončenou ZŠ, ktorá si naseba vie zarobiť čiste len sugestívnym pôsobením a klamaním ľudí, tak prosím. Dotyčná "veštkyňa" má iste veľké vedomosti z oboru psychiatrie, keď Ti s takou istotou kázala vysadiť medikamenty.

Tuhľa pri baráku mi kopú Rumuni kábel pre Internet, pôjdem sa ich opýtať aký je ich názor na Amisulprid 400mg, a či si ho nemám vymeniť za vitamín E, alebo sirup od kašľu. Myslím, že sú možno lepšie kvalifikovaní ako tá šarlatánka.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Haloperidol - Stránka 2 Empty Re: Haloperidol

Odoslať  Matej St 28 september 2011 - 19:09

ivetoth napísal: neviem ci tomu verite ale bola som u vestkyni. Ta mi povedala ze mam vysadit vsetky lieky a ze budem mat syna!!! (...) ostatne lieky ako zyprexa a depakine chrono som sa rozhodla vysadit.

Ale ivetoth, ako môže taká bystrá žena uveriť nejakej "veštkyni"? Je evidentné, že by si veľmi chcela mať dieťa, a možno práve to strhlo Tvoje city, takže si dala prednosť emóciám, ktoré Ti doslova podsunula tá "veštkyňa". Ale Ty si žena, si človek, a preto zapájaj do svojich rozhodnutí nielen emócie, ale aj rozum, rácio. Nemôžeš na jej vykladanie, na jej veštecký názor staviť stabilitu celého svojho krehkého zdravia a vrhnúť sa svojvoľne si vysadzovať lieky. Naozaj neblázni. Ovládni svoje pocity a svoju túžbu mať syna, nech Ti táto túžba a takisto nejaká šarlatánka neovplyvňujú život v negatívnom smere. Veď si uvedom, kto rozumný by odporúčal ísť proti odbornému lekárovi, s ktorým spolupracuješ na budovaní stability svojej psychiky? To odteraz nejaké kartárky alebo astrologičky, numerologičky a takíto ľudia sú profesionálni poradcovia, kompetentní vyjadriť sa k liečbe vážne chorých pacientov? Uznaj.

Takže žiadne vysádzanie. Nič nevysadzuj, pekne na najbližšej návšteve konzultuj svoje emócie s psychiatrom, a ak náhodou kdesi vnútri cítiš, že by Ťa vysmial, smelo sa samej seba opýtaj, prečo by to urobil, a či to vysmiatie nie je oprávnené. Verím, že taká bystrá žena ako Ty ľahko nájde sama v sebe odpoveď na rozsúdenie, čo je kompetentné vedenie a čo naopak nebezpečné zahrávanie sa s emóciami a túžbami druhých ľudí, obzvlásť duševne menej kompenzovaných ako sme my.

Držím palce.

community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Haloperidol - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Haloperidol - Stránka 2 Empty Re: Haloperidol

Odoslať  ivetoth Št 8 november 2012 - 11:24

Chcela by som sa spytat ci moze byt haloperidol injekcie ako udrziavacia davka pri F.25.dakujem.
ivetoth
ivetoth
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 16
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 25.08.2011
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : KOMARNO

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Haloperidol - Stránka 2 Empty Re: Haloperidol

Odoslať  ivetoth Št 8 november 2012 - 17:01

Dakujem Matej, predstav si mam uz dvojmesacneho krasneho zdraveho syna, ktory v brusku vyrastol len cisto na haloperidolovych injekciach.:-) dufam ze ma tie injekcie nadalej udrzia. som velmi stastna a prosim, skuste ma pochopit...dakujem.
ivetoth
ivetoth
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 16
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 25.08.2011
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : KOMARNO

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Haloperidol - Stránka 2 Empty Re: Haloperidol

Odoslať  Tuto Ne 18 november 2012 - 9:57

Len k téme: V súčasnosti nepoznám pre seba lepší liek ako je haloperidol. Jeho možné negatívnu reputáciu pripisujem zle určenej diagnóze u jednotlivca a tým aj otázniky spojené s užívaním. Ja ho však pochvaľujem a to výrazne. Nemá na mňa žiadne tlmivé účinky, práveže ma príjemne uvoľní a cítim sa dobre. Po užití 1-2 tabliet a 20 minútach sa cítim zregenerovaný a odpočinutý. Fakt chválim, len keby tie ostatné medikamenty neboli...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Haloperidol - Stránka 2 Empty Re: Haloperidol

Odoslať  frances farmer St 21 november 2012 - 19:32

ahoj Tuto

ja ako som tu už neraz bol býval písal mám z haloperidolom len zle skúsenosti. dokonca som jeden čas tvrdil, že by ho mali zakázať. určite však ide o individuálnu reakciu organizmu u každého inú, príp. u niektorých ľudí spoločnú - buď dobrú. alebo negatívnu. ja som ten druhý prípad, haloperidol mi vôbec nepomohol, naopak robil mi veľmi zle. to ma priviedlo k tomu, že som tento liek zavrhol. môj pocit iba umocnilo, keď mi moja amb. dr. povedala, že ona už nemá žiadneho pacienta na haloperidole a iných starých AP.
frances farmer
frances farmer
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 260
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 12.01.2011
Vek : 31

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore