Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pre mateja

Goto down

• Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Pre mateja  Empty Pre mateja

Odoslať  azurit za Št 5 jún 2014 - 14:28

Mohla by som Sa s tebou nejako skontaktovat ?
azurit
azurit
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 2
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 03.06.2014

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

• Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Pre mateja  Empty Re: Pre mateja

Odoslať  Matej za Pi 6 jún 2014 - 11:13

Môžeme si písať cez súkromné správy. Alebo tu na fóre.

Žiaľ, na osobné stretnutia sa necítim. Teda niekedy sa tomu vyhnúť nedá, lebo ma niekedy ľudia nájdu, ale nerád zoči-voči preberám veci, ktoré rozoberám tu na fóre. Fórum je taká moja trinásta komnata, ktorú oddeľujem od života tam vonku.

Pre mateja  Sun11
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 4748
Reputácia Reputácia : 659
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (600 mg), Spitomin (10 mg)

Zobrazit informácie o autorovi https://schizo.sk

Návrat hore Goto down

Odoslať  azurit za Pi 6 jún 2014 - 18:03

Ahoj, uplne ta chapem a samozrejme to akceptujem. Rada by som cez sukromnu spravu, Len neviem ako ?

Tato stranka je jedna fantasticka vec ! Velmi pekne ti dakujem za Jej zalozenie. Pisala som prispevok a nakoniec Sa mi akosi vymazal Sad
azurit
azurit
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 2
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 03.06.2014

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Odoslať  Matej za So 14 jún 2014 - 18:24

A odkiaľ si, azurit?  Arrow 

Ďakujem za pochvalu. Som veľmi rád, že po 5 rokoch má fórum stále svojich prispievajúcich a pravidelne sa vracajúcich návštevníkov.

Súkromné správy sa píšu hore. Tam, keď si prihlásená, tak tam máš položku hore pod vrchným obrázkom "Súkromné správy". Tam normálne zadáš, komu správu posielaš a tiež zadáš predmet správy a text správy, a to klasicky akokeby si zakladala nejakú tému tu na verejnom fóre.

Aby sa Ti nestávalo, že sa Ti vymaže príspevok, tak rob to ako ja - vždy si po jeho napísaní celý jeho text označ, klikni pravým na myši na to a daj Kopírovať. Až následne príspevok odošli. V prípade, že by zlyhalo odosielanie, tak budeš môcť bez námahy ten príspevok vložiť späť do nového príspevkového okienka a tam už je pravdepodobnosť, že sa naozaj odošle, vysoká. A pritom Tvoj text nezmizol a nestratil sa.

So srdečným pozdravom
Matej
 it is perfect 

Pre mateja  Sun11
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Zdravotný stav
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (600 mg), Spitomin (10 mg)

Návrat hore Goto down

Odoslať  Matej za Št 3 november 2016 - 7:20

skúška

Pre mateja  Sun11
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Zdravotný stav

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: