Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Psychoza ci nie?

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Psychoza ci nie? - Stránka 2 Empty Re: Psychoza ci nie?

Odoslať  Sweetheart So 14 august 2021 - 17:23

V pohode 😁 a super teda, ved tak by to malo byt 😋
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 552
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Psychoza ci nie? - Stránka 2 Empty Re: Psychoza ci nie?

Odoslať  Sweetheart So 14 august 2021 - 17:36

Inak, ak by niekto chcel pokecat, tak nech mi napise aj sukromnu spravu 😀 lebo asi to odradza takto verejne, tak kludne. Uz sem nebudem litanie vypisovat,este ma bloknu 😂😂😂 ale dik za odpovede 😋 No a budem to riesit, v mojom pripade... Len na jednej strane sa bojim a neriesil som taketo veci par rokov, neni som zvyknuty na to. Len asi budem musiet, len aj cas nemam na to behat po doktoroch 😂 Ale co uz, nejak to zladim dokopy. A este k tym tabletkam mi neda sa nevyjadrit 😀 ja urcite nemam nic proti tomu, co navrhnu odbornici. Ja som neni odbornik... Len v mojom pripade,ked vyslovene nemusim, nedam si ani od horucky, aj zub ked ma bolel, som cakal az na hranicu bolesti 😂😀 Len ja doktorom celkovo nechcem chodit, tak za to, to som myslel tak na seba. A som aj zaockovany na koronu teraz. Ale sak diky za odpovede 😀 a keby niekto chce, alebo sa bude nudit, nech napise 😂😂😂
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 552
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Iacobus likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Psychoza ci nie? - Stránka 2 Empty Re: Psychoza ci nie?

Odoslať  Sweetheart So 14 august 2021 - 18:11

A este, to som ja real na tejto foto. Tak napiste, ak sa niekto bude nudit. Poslem dokaz foto kludne 😀 To som ja tu 😀 len popisat, kde si dnes ,co si robil a tak 😀 baby aj chalani 😋 sukromnu spravu. Som vonku, hlava jak rozmetana 😂 ale v dobrom. Uz nepisem, lebo ma bloknu 😂 ale ozvite sa kludne, podebatime co jako bolo 😂 pozitivne. Dik. Cau 😀😋
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 552
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Psychoza ci nie? - Stránka 2 Empty Re: Psychoza ci nie?

Odoslať  Sweetheart Ut 14 september 2021 - 19:25

Ahojte,napisem sem co nove.Minuly tyzden som sa konecne rozhodol,ze by som sa poriesil.Lebo sa mi stala jedna vec.No psychologicka,co som volal,ma vypoklonkovala,ze ona robi len psychoterapie,ale aj tak bola oduta v telefone,by sa mi nechcelo na jej zduty ksicht kukat 😂 Len mam taky problem,ze som od jednej osoby dostal nazor,ze s mojou psychiatrickou historiou, by to bola dobrovolna-nedobrovolna hospitalizacia.Ide o to,ze ja potrebujem len ambulatnu liecbu,hlavne si nejaky mesiac hospitalizacie nemozem dovolit ani kvoli praci.Tak neviem co teraz mam spravit.Minuly tyzden dom si volal zachranku na ulicu,taka hanba,som myslel,ze som otraveny,ale zachranari mi povedali,ze to mam psychicke,pichli mi magnezium v zachranke a poslali domov.Zacalo mi byt najskor nejak divne,potom ma zacalo brutalne triast,som si sadol vonku na chodnik,som zacinal stracat vedomie a nemohol som dychat.To bola inak brutalna hanba😀okolo obeda na ulici,plno ludi.
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 552
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Psychoza ci nie? - Stránka 2 Empty Re: Psychoza ci nie?

Odoslať  relouth St 22 september 2021 - 19:49

Sweetheart napísal:A ved rychle cykly ako pri bipolarke je vlastne hranicna porucha, ci aj to sa este odlisuje, kto sa v tom ma vyznat, tristo diagnoz laughing Aspon ja som bol v tom doteraz, ze to tak je laughing vlastne tie otazky co som sa pytal ma hlavne zaujimali, kvoli tomu, ze co mam cakat, su len tri moznosti, bud mi jedneho pekneho dna prepne, alebo to zostane rovnake, alebo same zmizne laughing Ale diky ved za odpovede laughing Ja som psychiatrovi potom uz nechodil, vzdy som to sam nejak rozchodil. Neviem co si mam mysliet o tom vsetkom uz laughing Alebo som si mechanicky nieco poskodil v hlave mozno alebo mam naozaj nador v hlave. Alebo su aj druhi takyto isti,len sa nikto neprizna laughing
HPO mam a je to uplne nieco ine ako bipolarna porchucha. Pri hpo sa ti nalady menia imupzivne, ako reakcia na podnety co zazivas. Pri bipolare to chodi ako chce a striedaju sa ti len mania a depresia..a tie stavy trvaju ovela dlhsie. Kludne mozes byt manicky par dni, tyzdnov..otom zas pad do depresie ..a tak dokola

Podla mojho nazoru schizofreniu nemas, pretoze to by si si nic zvlastne neuvedomoval. HPO sa k psychozam dost priblizuje, hlavne roztriestenym myslenim v krize. Bludy ani halucinacie tam nie su.
relouth
relouth
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 195
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 10.01.2020
Bydlisko Bydlisko : Banská Bystrica

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Psychoza ci nie? - Stránka 2 Empty Re: Psychoza ci nie?

Odoslať  Sweetheart Št 23 september 2021 - 17:06

jaj aha,diky. Chapem ten rozdiel uz Very Happy No a ja som sa zacal pytat ludi, ci sa im stavaju tiez take veci, co som si predtym nevsimal na sebe,ako myslim tak, ze som nad tym nerozmyslal, lebo sa mi to proste stava. To som sa zacal zamyslat, ze co robia druhi a co robim ja, ked sa mi zextremnili nalady a teda vacsinou ani nepochopili dobre, ze co sa pytam Very Happy Teraz som si spomenul napriklad,ze ked som si umyval ruky minule, tak jak keby som len v hlave pozorovatel a neumyvam si ich ja, alebo druhy raz som bol taky maly v hlave, jak vedomie keby sa mi zmensilo do maleho bodu a telo mi pripadalo velke. Alebo som si myslel, ze som robot, taky naprogramovany emociami bez vedomia. A nalady sa mi menia bez priciny, to som si zas spomenul, ze som bol v bazene na kupalisku a bolo mi dobre a zrazu som dostal naladu na plakanie, taku depku silnu v bazene, ale to mi preslo asi za pol hodinu, som sa bol schovat na zachod,nech necumia na mna Very Happy a ked mam otravu, tak to mi pride skutocne vtedy, len mne to prejde tak do hodiny asi a to mam aj fyzicke priznaky, uz som aj hladal trubice vonku, ze kadial na mna pustali plyn, ale nic som nikdy nenasiel Very Happy a sak mozno zistim uz coskoro, ci mam dokazenu hlavu mechanicky alebo co, lebo mam doma vyhrozene, ze ma zavezu psychiatrovi, ked budem vystrajat a bonzoval na mna kamarat, ma vyhodil a zavrel v noci v tricku a slipoch na balkon a som z toho dostal uzkost a som sa tam pochcal laughing tak som si chodil po balkone a susil slipy na sebe a pustal som si pesnicky a Mel C zo Spice Girls Very Happy a potom zas z vedla balkonu nadavali na mna Very Happy a nabonzoval na mna vsetko, tak mam zakaz vystrajat laughing jaj a este sa mi zbystril sluch, pocujem ako suchaju auta kolesami po ceste, alebo v celom obchode strngocu kosiky a mi to kolko razy vadi,lebo sa tie zvuky miesaju a to aj z dialky pocujem, doslova vsetko. Boze, zase vypisujem kilometrove spravy Very Happy
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 552
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Psychoza ci nie? - Stránka 2 Empty Re: Psychoza ci nie?

Odoslať  Sweetheart So 25 september 2021 - 5:18

Som v posteli a nevydrzim tu 😪😪😪 uz som aj zral a trase ma. Mam horuce telo zvnutra. Ide to od stredu tela a sala to do koze. Ani oci nemozem zavret, lebo ma palia. Fuj co teraz
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 552
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Psychoza ci nie? - Stránka 2 Empty Re: Psychoza ci nie?

Odoslať  relouth So 25 september 2021 - 8:47

Je nacase navstivit psychiatra.
relouth
relouth
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 195
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 10.01.2020
Bydlisko Bydlisko : Banská Bystrica

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

dzuli08 likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Psychoza ci nie? - Stránka 2 Empty Re: Psychoza ci nie?

Odoslať  Sweetheart Ne 26 september 2021 - 11:13

Ked mne je dnes zase dobre Very Happy no vcera to bolo katastrofa Very Happy a s tym zhorenym telom som isiel s kamaratom na kupalisko laughing a ma zacalo triast v restike a este aj na recepcii na kupku a dnes vobec nic od rana?! laughing ja tomu nerozumiem ozaj uz laughing Ale ved pojdem, uvidim jak budem stihat, ale najprv psychologicke asi, no este porozmyslam nad tym, ze co a ako Very Happy Ked ja mam paniku z hospitalizacie,len si na to spomeniem. Ale ved to som neni az taky, ze na hospitalizaciu laughing len mi je zle z hospitalizacie, len si na to spomeniem. Sak som tyzden na chirurgii nevedel vydrzat naposledy, ked som mal zlateho stafylokoka, v hnusnom pyzame jak obluda tam cele dni byt laughing Boze, som si tu urobil jaky osobny blog laughing sak keby to volakomu vadi, nech to vymazu Very Happy Ale dnes si spravim super den, zapnem si solarko a idem sa okupkat laughing Robim si od rana motivaciu, pozeram videoklipy na youtube, teraz Cooking with Paris Hilton, ako vari lasagne laughing To inak dobre motivuje, aspon mna teda, ked pozeram peknych ludi, sa snazim a potom aj ja taky som laughing Lebo rano v zrkadle som si povedal, jak som sa zbadal, ze: Fuuuuuj. Sak Paris ma namotivuje, jaka je bohova laughing A nenadavajte, ze sem litanie vypisujem laughing Cauko giving a hug
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 552
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Psychoza ci nie? - Stránka 2 Empty Re: Psychoza ci nie?

Odoslať  Sweetheart Po 27 september 2021 - 20:51

Moze aj psychologicka poslat na hospitalizaciu nedobrovolnu, nevie niekto? Dufam, ze nie Very Happy Mam z toho paniku strasnu, keby ma donutili k tomu. Uz ma zacinaju nutit doma do veci, co nechcem. Este aj magnezium forte, pritom som uzival normalne magnezium uz davno sam od seba laughing Ale ten princip, ako katastrofa, ja si chcem sam vybrat jaky chcem Very Happy A to som este nepovedal, ze rano cestujem prec laughing Mna z toho trasenia boli krk vzdycky aj krize, no na to asi nic neni, ibuprofen, co spravim ine. Dneska inak fajin den, som postihal robotu a bud som sa citil rozblaznene alebo normalne, ale ma nechytali depresie, aspon si teraz nespominam, ale asi nie dneska, vcera som mal vykyvy laughing a este volaco musim urobit vlastne do roboty, lebo zajtra cestujem a uz bude koniec dna laughing
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 552
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Psychoza ci nie? - Stránka 2 Empty Re: Psychoza ci nie?

Odoslať  Iacobus Po 27 september 2021 - 21:46

Nemyslím si, že by ťa psychologička poslala do nemocnice. Môže ti len odporučiť vyhľadať psychiatra.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Psychoza ci nie? - Stránka 2 Empty Re: Psychoza ci nie?

Odoslať  Sweetheart Po 4 október 2021 - 18:01

Mna tu nemaju radi ludia. Uz sem teda nebudem pisat. Sorry, som chcel len pokecat. Ak som nieco napisal, ze som niekoho urazil alebo co,tak sorry. Sak nech to vymazu. Ja som zvyknuty sa vysporiadavat sam so sebou, len niekedy ma to chytilo, ze som chcel popisat, tak sorry
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 552
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

vrana likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore