Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psychoza ci nie?

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

• Zaslať odpoveď

Psychoza ci nie? - Stránka 2 Empty Re: Psychoza ci nie?

Odoslať  Sweetheart So 14 august 2021 - 17:23

V pohode 😁 a super teda, ved tak by to malo byt 😋
Sweetheart
Sweetheart
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 14
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

• Zaslať odpoveď

Odoslať  Sweetheart So 14 august 2021 - 17:36

Inak, ak by niekto chcel pokecat, tak nech mi napise aj sukromnu spravu 😀 lebo asi to odradza takto verejne, tak kludne. Uz sem nebudem litanie vypisovat,este ma bloknu 😂😂😂 ale dik za odpovede 😋 No a budem to riesit, v mojom pripade... Len na jednej strane sa bojim a neriesil som taketo veci par rokov, neni som zvyknuty na to. Len asi budem musiet, len aj cas nemam na to behat po doktoroch 😂 Ale co uz, nejak to zladim dokopy. A este k tym tabletkam mi neda sa nevyjadrit 😀 ja urcite nemam nic proti tomu, co navrhnu odbornici. Ja som neni odbornik... Len v mojom pripade,ked vyslovene nemusim, nedam si ani od horucky, aj zub ked ma bolel, som cakal az na hranicu bolesti 😂😀 Len ja doktorom celkovo nechcem chodit, tak za to, to som myslel tak na seba. A som aj zaockovany na koronu teraz. Ale sak diky za odpovede 😀 a keby niekto chce, alebo sa bude nudit, nech napise 😂😂😂
Sweetheart
Sweetheart
Nový člen
Nový člen

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:

Iacobus likes this post

Návrat hore Goto down

• Zaslať odpoveď

Odoslať  Sweetheart So 14 august 2021 - 18:11

A este, to som ja real na tejto foto. Tak napiste, ak sa niekto bude nudit. Poslem dokaz foto kludne 😀 To som ja tu 😀 len popisat, kde si dnes ,co si robil a tak 😀 baby aj chalani 😋 sukromnu spravu. Som vonku, hlava jak rozmetana 😂 ale v dobrom. Uz nepisem, lebo ma bloknu 😂 ale ozvite sa kludne, podebatime co jako bolo 😂 pozitivne. Dik. Cau 😀😋
Sweetheart
Sweetheart
Nový člen
Nový člen

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:

Návrat hore Goto down

• Zaslať odpoveď

Odoslať  Sweetheart Ut 14 september 2021 - 19:25

Ahojte,napisem sem co nove.Minuly tyzden som sa konecne rozhodol,ze by som sa poriesil.Lebo sa mi stala jedna vec.No psychologicka,co som volal,ma vypoklonkovala,ze ona robi len psychoterapie,ale aj tak bola oduta v telefone,by sa mi nechcelo na jej zduty ksicht kukat 😂 Len mam taky problem,ze som od jednej osoby dostal nazor,ze s mojou psychiatrickou historiou, by to bola dobrovolna-nedobrovolna hospitalizacia.Ide o to,ze ja potrebujem len ambulatnu liecbu,hlavne si nejaky mesiac hospitalizacie nemozem dovolit ani kvoli praci.Tak neviem co teraz mam spravit.Minuly tyzden dom si volal zachranku na ulicu,taka hanba,som myslel,ze som otraveny,ale zachranari mi povedali,ze to mam psychicke,pichli mi magnezium v zachranke a poslali domov.Zacalo mi byt najskor nejak divne,potom ma zacalo brutalne triast,som si sadol vonku na chodnik,som zacinal stracat vedomie a nemohol som dychat.To bola inak brutalna hanba😀okolo obeda na ulici,plno ludi.
Sweetheart
Sweetheart
Nový člen
Nový člen

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:

Návrat hore Goto down