Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Na zamyslenie

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Na zamyslenie - Stránka 3 Empty Re: Na zamyslenie

Odoslať  vrana Št 6 január 2022 - 20:31

Šanca na nový začiatok

Želanie - lístok s objednávkou
Poštová schránka - spalenisko želaní
Zásielkový obchodný dom - život

Rituál - spálenie, posielanie lístkov želaní, objednávok na adresu život, tancovanie a spievanie "dobre, že už to mám! dobre že už to mám! "

Materiálne želanie sa dá kúpiť peniazmi, vymieňanie peňazí za tovar
Ideové želanie sa nedá kúpiť peniazmi, vymieňanie radostí a viery za splnenie želania

Rozum pochybuje, srdce nie
Myseľ pochybuje, intuícia nie

Sugescia - "dobre, že už to mám! dobre že už to mám! "

Citát z biblie :
Verte, že všetko, o čo v modlitbe proste, ste už dostali, budete mať!

Budete mať znamená, splní sa pod podmienkou, že v to veríš srdcom nie rozumom.

Želať srdcom znamená pre blaho seba a blaho druhých.
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

kimi2028 and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Na zamyslenie - Stránka 3 Empty Čo majú spoločné Budha a Ježiš Kristus?

Odoslať  vrana St 9 február 2022 - 18:23

Čo majú spoločné Budha a Ježiš Kristus?

Obaja boli inkarnovaný na zem, aby obaja dospeli k (o)svieteniu...
Aby obaja učili svojich stúpencov, laikov, žiakov... k pravému poznaniu.
Obaja pochádzajú z neba, Nirvány, teda duchovného posmrtného života, pred/medzi/po životoch.

Čo (ne)majú spoločné?

Budha učil Dharmu (u)čenie, ako sa (o)slobodiť od (u)trpenia. Ježiš učil svojich poslucháčov, k ich úprimnej túžbe oboznámiť sa s pravým Bohom (Jehovom).

Budha znamená jedna, jednotná myseľ ((ne)myseľ), božská myseľ, či myseľ Boha a tou nieje nič iné ako "ticho" . Bohom tu je nikto a nič. Žiadna osobnosť, žiadne "ja". Je len individualita (o)slobodená od vlastnej osobnosti (faloše, pretvárky, fasády). Pravou podstatou "nie ja) je tu nikto a nič, nie ja, nie Som, či i Som. Pravou prirodzenosťou kto Som, je tu" neviem".

Ježiš Kristus znamená trojica (trinity) v jednom (otec, syn a duch Svätý) , predstavuje smrť a utrpenie, alebo predstavuje jeho uctievanie, či predstavuje duchovného tvora, ako kráľa, ktorý všetkým panuje. Ježiš Kristus sa odvoláva na Boha, Jehovu, svojho otca na nebi. Boh je tu duchovná osobnosť, nad prirodzená bytosť, Stvoriteľ všetkého, Hospodin.

(Ne)dá mi to, ale kresťanský Boh sa mi skorej javí ako falošný Boh, panbičkar, Hospodin, bytosť ako osobnosť, kresťanských veriacich, ktorí svojimi modlitbami a prosbami ho (ne)zmyselne a do (ne) konečna (o)travujú. Niet čudo prečo tento kresťanský boh je ticho a ich modlitby a prosby si (ne)vypočuté a popri tom sa im aj (ne)zjavuje.

Tento falošný Boh u mňa reprezentuje dualitu ja a Som. (Pre)javené bytostné "ja", (super)eGo.

Stretli sa raz múdri bohovia aby pomohli prastarej múdrej sile (Boh, zdroj, poznanie... ), sa ukryť pred ľuďmi, ktorí by túto múdrosť mohli zneužiť. Jeden navrhol, aby tu silu ukryli v lese, avšak tam by ju ľudia našli, druhý múdrejší navrhol horu, avšak aj tam by ju ľudia našli, a tak najmúdrejší z nich im povedal "ukryme túto prastarú múdru silu do tela človeka, tam ju určite hľadať (ne)budú". A tak sa aj stalo.

Budha

• Indický šľachtic Sidhárta Gautama, 5. storočie pred Kristom
• Ako 29 ročný odišiel z paláca ako bezdomovec
• Hľadanie odpovedí na otázky
• Putovanie za duchovnými učiteľmi
• Nastúpenie na cestu samoty
• Usadenie sa na dlhší čas v lese sám o samote, pre (seba)pochopenie

• Usadenie sa pod stromom Bodhi
○ Pred polnocou
§ Poznanie, že človek sa neustále (znovu)zrodzuje
○ Krátko po polnoci
§ Poznanie, že človek má zlú a dobrú karmu a podla nej sa s ňou (znovu)zrodzuje
○ Krátko pred ránom
§ Poznanie, že toto je jeho prvé a posledné (znovu)zrodenie
§ Prekonanie strachu, bolesti, (u)trpenia, prebudenie...
○ Strávenie sedem ďalších dní (o)slobodenia a (o)svietenia... pri strome Bodhi pre potešenie

• Dospenie k svojmu učeniu "Dharme" keď mal 35. rokov

○ Kolobeh života a smrti
○ Karma a (znovu)zrodenie
○ Štyri vznešené pravdy
§ (U)trpenie
§ Vznik a vývoj (u)trpenia
§ Potlačenie (u)trpenia
§ Cesta vedúca k odstráneniu (u)trpenia

• Odchod do Nirvány
○ So zotrvaním na zemi, alebo
○ V duchovnom posmrtnom živote pred/medzi/po živote
• Cestovanie po krajine a odpovedanie na duchovné otázky jeho stúpencov i laikov



Ježiš Kristus

• Prvá etapa života Ježiša Krista
○ Duchovný posmrtný život pred/medzi/po životoch - Nirvána
§ Pomazaný svätým duchom
§ Inakrovanie na zem ako boží vyvolený
§ Jednosplodený prvorodý boží syn
§ Trojica, trinity, otec (Jehova), syn, duch Svätý

• Druhá etapa života Ježiša Krista
○ Pobyt na zemi
§ Ako 12. ročný sa vedel pýtať a odpovedať na duchovné otázky v Jeruzaleme
§ Vyrastal v nazarete a vyučil sa tam tesárskemu remeslu
§ V 30. rokoch sa nechal pokrstiť Jánom
§ Tri a polročné putovanie po krajine, kde oznamoval dobré posolstvo o Božom kráľovstve
§ Podával dôkazy, že ho poslal Boh, robil mnohé zázraky, ktoré presahovali ľudské schopnosti
§ Pomáhal chudobným a utláčaným
§ Bol sucitný
§ Pomocou božieho svätého ducha súcitne ozdravoval chorých a trpiacich
§ Učil svojich poslucháčov, k ich úprimnej túžbe oboznámiť sa s pravým Bohom (Jehovom)

• Tretia etapa života Ježiša Krista
○ Smrť na kríži, keď mál 33,5 roka
○ Vzkriesenie po troch dňoch Jehovom svojho syna na duchovnú bytosť
○ Zjavenie sa niekoľko stovkám ľudí
○ Ježiš ako trpiaci vydaný na smrť ? Alebo ako ucievaná bytosť? Či ako duchovný tvor, panujuci kráľ?
○ Ježiš Kristus božím synom

avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Na zamyslenie - Stránka 3 Empty Re: Na zamyslenie

Odoslať  vrana St 16 február 2022 - 17:24

Na (za)myslenie 31 - Múdrosť versus Vedomosť

Môžem povedať, že človek si múdrosť získa zo dňa na deň, kdež to vedomosť z roka na rok. Je ľahké si ziskať múdrosti a odskúšať ich na vlastnej koži, nech ste kdekoľvek, napriek tomu, ako si zášróbovať do búdky vedomosti, keď ste na ne sám o samote a (ne)máte ako takú možnosť ich zaviesť do praxe.

Pod múdrosť by Som zaviedol poznanie, pravdu, zmysel života, (pre)javené bytostné "ja", (psycho)lógia a duševno, (ne)prejavené bytostné "nie ja", (filo)zofia a duchovno.

Pod vedomosti by Som zaradil obdobie človeka v školskom veku plus poprípadné rekvalifikácie. Človek je tak na štúdium konkrétneho vzdelania a povolania po celý jeho život predurčený.

Človek sa má tak celý život vzdelávať, získavať vedomosti a múdrosti.

Otázka znie prečo? Dosť často Som čítal od ľudí, ktorý so sebou, po duševnej, mentálnej stránke (ne)robia nič! Sťažujú sa, že im stárne mozog, že sa už v 30-ke cítia byť starcami.

Ale, je tu východisko, ako ostať večne mladým (ne)stárnucim duchom a to aj v dôchodkovom veku. Treba veľa čítať, (ne)lehniť pri telke s ovládačom v ruke, či (ne)čumiet do displeja na mobile, na tablete, či na počítači. Mať ako taký pohyb, min. hodinové prechádzky, bycikel, či beh..., bežné potreby a činnosti...

Ak si človek získa dostatok múdrosti, tak jeho život je potom "Mozartova hra", ktorá (ne)pozná (u)trpenie. A ak si človek získa ešte aj ďalšie vedomosti, tak jeho život je potom stará, klasická tímová básnička.

(Ne)dá sa všetká vedomosť sveta požrat za jeden tento život! Preto človek vyhľadáva vplyvné kontakty, konexie, aby vytvorili jeden fungujúci tím na danú oblasť. Jeden ovláda tamtú činnosť, druhý tamtú...

Je normálne a bežné, že človek sa po škole rekvalifikuje na inú oblasť, akú doposiaľ má. Je to tým, že sa chce v živote posunúť ďalej. Preto by sme sa mali nad sebou zamyslieť, čoho v živote chceme dosiahnuť.

Cieľom žitia a Bytia je tak (seba)rozvoj, (seba)zdokonaľovanie sa. Cieľom je žiť, existovať a rásť, jak po duševnej, tak i po duchovnej stránke, nie umierať za živa, nič (ne)robením.

Človek a svet, aký by mal byť!!!

Človek na tejto zemi by mal byť vyrovnaný. To je ten, kto sa neprikláňa ani extrovertzii a ani introvertzii, ani západu a ani východu. Je to vedec a zároveň mystik.

Človek by mal byť človekom, dokonale ľudským v jednote. A z tejto jednoty by malo povstať zdravie.

Západ trpí, východ trpí. Západ trápia neustále problémy, utrpenia, trápenia, bolesti. Východ pre zmenu chudoba a hlad.

Ľudia zo západu sú chudobní vnútorne a ľudia z východu z vonkajšku. Chudoba je zlá. Nezáleží na tom či je z vonkajšku alebo z vnútra. Nemala by byť vôbec.

Človek by mal byť bohatý navonok i zvnútra. Obojo zároveň. Človek by mal byť všestranne bohatý.

Mojou predstavou je svet, ktorý nieje ani extrovetrny a ani introvetrny, ani vonkajší a ani vnútorný, nieje ani západný a ani východný, ale je v rovnováhe, v jednote.

"oSHo"

vrana
streda 16. feb. 22. 17:11hod

avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Matej and kimi2028 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Na zamyslenie - Stránka 3 Empty Re: Na zamyslenie

Odoslať  kimi2028 St 16 február 2022 - 18:22

Ahoj Duško, bohužiaľ môj prípad akože niečo by som aj robil, ale v súčasnosti nič nedokážem. Starne mi ten mozog a snažím sa, ale chýba motivácia, pevná vôľa, či koncentrácia a takto idú vecí ťažšie. Dopozerám olympiádu našich hokejistov a potom sa teším na budúci týždeň, kedy by som mal začať opäť so šachmi a všeobecným prehľadom.... Chcel by som si stiahnuť partie z internetu, čo som hral a analyzovať ich...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

vrana likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Na zamyslenie - Stránka 3 Empty Re: Na zamyslenie

Odoslať  vrana Ne 20 február 2022 - 18:02

Rozdíl mezi duší a vědomím:

Začněme s počátkem všech časů a všeho prostoru, s dobou před miliardami let.

Na začátku bylo nic - všemocný potenciál pro všechno, který se nijak
neprojevoval. Tento potenciál, tato čistá, nezjevná existence, si uvědomí sama sebe. A právě toto je začátek - uvědomělý duch, forma přijímající vědomí. Tento sebe-vědomý duch si stvořil první ztělesnění, první formu, energetické pole - takzvanou duši.

Jak mnozí říkají, duše je „deníkem" ducha. Stejně jako existuje pouze jediné vědomí, existuje rovněž jen jediná duše - „světová duše" nebo chcete-li „nadduše", která pojímá celý vesmír. Žádná částečka jedinečného vědomí se z něho nikdy neodloučí, jen vstupuje do (zdánlivé) individuality a bere si s sebou na cestu také kousek této duše.

Ta se teď stává „její" duší a věrně zaznamenává společnou cestu a vývoj. Zpočátku je jako energie vysoce jemná, srovnatelná s tím, co chápeme jako SVĚTLO. Později se rozprostře do pole, stává se pomalejší, chladnější, přebírá novou podobu a ztělesňuje se do nových forem.

A náhle vybuchne svět částeček, který známe jako vesmír: nastává velký třesk. Duše našeho vesmíru tancuje ve stále nových tvarech, které postupně získávají zřetelnější tvář probouzející se duše (duší). Při hledání sebe sama a při sebe poznávání zplodí energie duše také biologický život. Vtěluje se do nových forem života, aby získala stále více vědomí.

Tak vzniká individuální duše, která se reinkarnuje do různých podob života a plní úlohy v různých životech. Je jedinečnou částí „světové duše", jež obsahuje jedinečné záznamy. Je to však vědoucí duch, kdo tyto záznamy provádí (existuje forma energetických stop).

Proto je velice zřejmý rozdíl mezi vědomím, duší a duchem. Vědomí je něco, co musí mít kdokoliv. Je to tudíž duch, kdo je nebo má vědomí a určitým způsobem i duši a kdo vstupuje do podoby duše.

Duch a duše jsou dvě části celku s odlišnými funkcemi. Ale ten, kdo tu žije, kdo jde svou cestou, to je duch. Možná vám pomůže toto obrazné vyjádření. Představte si ducha, který se oblékl do prvních šatů, do prvního „pláště". To je duše. Uvědomělý duch přijímá s duší svůj první tvar.

Tepperwein - SEBELÉČBA aneb JAK AKTIVOVAT VLASTNÍ LÉČIVÉ SÍLY. Zdraví díky správnému myšlení
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Na zamyslenie - Stránka 3 Empty Re: Na zamyslenie

Odoslať  vrana Ne 20 február 2022 - 19:23

Počiatok a koniec:

Na začiatku a na konci bolo nič. Čistá ničota a prázdnota jeden bod... v (ne)priestore. Týmto bodom boli bod, stred, centrum, zdroj. Zdrojom tu bola jemná, krehká, energetická energia, sila, pole...

Akonáhle si tento bod (energia) začal (seba)uvedomovať stal sa "duchom v (bez)časovom pritomnom oKamihu". Stal sa (seba)uvedomujúcim.

Tento (seba)uvedomujúci duch si stvoril prvé stelesnenie, formu, energiu, teda dušu "v duchovnom posmrtnom živote pred/medzi/po životoch, v Nirváne", cez ktorú sa (pre)javoval, reagoval a jednal. Stvoril tak domov duší, priestor s viac ako dvoma bodmi. Duša sa tak stala mysliteľom.

Postupom času ako duša slábla na vedomí a rástla na myslení, došlo k veľkému tresku. Došlo k stretnutiu dvoch protikladov, došlo k stretnutiu hmoty a (anti)hmoty, došlo ku konfliktu mysle a vedomia. Z (ne)priestora sa stal priestor s miliardami duši inkarnujúc sa na zem, aby nabrali viacej vedomia.

Keď duše nahromadili to, čo potrebovali, sa začali za pomoci mŕtveho hrubého tela človeka vraciať späť domov. Začali naberať na vedomí stým, že myslenie začalo (u)padať. Duch sa tak stal ničiteľom a celý domov duší tak povediac ľahol popolom. Došlo k stretnutiu dvoch protikladov, došlo k stretnutiu hmoty a (anti)hmoty, došlo ku konfliktu mysle a vedomia. Z priestora sa stal (ne)priestor z jedným bodom...

A tak si tento bod (energia) začal znovu (seba)uvedomovať, stal sa opäť "duchom v (bez)časovom pritomnom oKamihu". Stal sa opäť (seba)uvedomujúcim.... A básnička o stvorení tak pokračuje, možno už v inom scenári.
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Na zamyslenie - Stránka 3 Empty Re: Na zamyslenie

Odoslať  vrana Po 21 február 2022 - 19:47

Tepperwein radí ako sa (u)zdraviť z choroby. Stačí si len (u)vedomiť samého seba, kto Som!
To znamená, že príznaky choroby má len telo a orgán..., nie duch, duša, či naša pravá podstata "nie ja", alebo naša pravá prirodzenosť. Liečiteľom je tu potom naša liečivá sila z (pod)vedomia. Ako myslíme, ako (u)važujeme, ako jednáme, tak sme potom zdraví.
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Na zamyslenie - Stránka 3 Empty Re: Na zamyslenie

Odoslať  vrana Pi 25 február 2022 - 18:54

Milovat znamená dávat, a to všechno. Láska k sobě samému je mostem
ke skutečnému štěstí. Milovat jiného člověka znamená přivést ho k sobě
samému, vést ho k životu, podporovat jeho růst, pomáhat mu nalézat sebe
samého a být sám sebou
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

rasto and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Na zamyslenie - Stránka 3 Empty Re: Na zamyslenie

Odoslať  vrana St 2 marec 2022 - 19:53

Ak hľadáš tie najlepšie odpovede na tvoje otázky, treba to aj trénovať aspoň 10 min. denne

Hľadanie najlepšej odpovede
• (U)kotvím sa vo svojom strede
• Položím si otázku s preciťovanim každej myšlienky v tíchto oblastiach
○ Ľavá a pravá hemisfera
○ Ľavé a pravé pľúca
○ Srdce, žalúdok, bránica, brucho
○ Čakry a aury
○ (Ne)konečný priestor a (ne)priestor, vesmír
• Príchod najlepšej odpovede nájdeš tam, kde sa cítiš najlepšie

Intuícia
• Medzi (vý)dychom a (ná)dychom
• Položiť si otázku
• Dlhý výdych
• Príchod odpovede
• Krátky nádych
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Na zamyslenie - Stránka 3 Empty Re: Na zamyslenie

Odoslať  vrana Št 3 marec 2022 - 9:59

Na zamyslenie 33

Ahoj

Včera Som zistil, že nie sme dvaja, ale traja. Hlava - duša, telo - duch a (ne)telo - "nie ja" - jemné krehké energetické (ne)telo

Splynutím sa tu rozumie, ani ten, tá, to, a ani ten, tá, to, ale splynutie oboch zároveň v jedno (ne)telo, v jedno vedomie, v jednu myseľ, v jednu percepciu, v jedno jednanie... Splynutie všetkých jemných krehkých energetických tiel v jedno (ne)telo...




avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Na zamyslenie - Stránka 3 Empty Re: Na zamyslenie

Odoslať  vrana Ne 26 jún 2022 - 14:33

Tak tento mesiac to vypadá na druhú 36-ku bdenia. Prvá bola o tom, že Som musel celú noc prerábať videá z nahratých hier a dnes sa mi jednoducho nechcelo späť.

Pamätám si, že počas úradovania Insomnie Som prebdel sedem dní bez spánku. Ale, ako sa veci u doktora pohli, tak sa mi aj prisnilo, a bol Som opäť fit.

Niekto považuje za zlaté čísla tri šestky, ja sa držím piatich magických sedmičiek.

Človek vydrží sedem týždňov bez jedla!
Človek vydrží sedem dní bez vody a spánku!
Človek vydrží sedem minút bez kyslíka !
Človek vydrží sedem sekúnd v prítomnom oKamihu!
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Matej and Juraj like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Na zamyslenie - Stránka 3 Empty Sila prítomného okamihu

Odoslať  vrana So 17 september 2022 - 11:05

• Nech ste kdekoľvek, buďte tam úplne!
• Duchovnú silu má iba ten, kto sa dokáže odovzdať. Odovzdanie vás vnútorne oslobodí od situácie, v ktorej sa nachádzate.
• Úplne prijmite svoju neaktivnost, lenivosť , či momentálnu pasivitu. Prejavte ju však naplno . Užívajte si ju. Buďte taký neaktívni a leniví, ako len dokážete. Ak sa do toho pustíte naplno a vedome, čoskoro to prekonáte. A možno aj neprekonate. V každom prípade sa však zbavíte vnútorného konfliktu, odporu a negatívnych emócií.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore