Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Moje aktivity

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moje aktivity Empty Moje aktivity

Odoslať  Dušan Pi 8 január 2021 - 17:06

Piatkové poobedné tréningy v (seba)zdokonalování sa fyzičkou

Ahoj
Tento týždeň Som rozbehol prvú pohybovú seriu, alebo presnejšie fytičku v bojovom umení, tanca, šípok a posilňovne.

Prvé dve ma milo prekvapili, ale na začiatku tohto tréningu Som musel (pre)kusávať drevo, potom to išlo ako po masle. Dalo mi to dosť na (seba)hodnotení a obohatil Som tak psychohygienu, terapiu a know-how.

Tá tretia činnosť, aktivita bola taká aká bola, venujem sa jej už niekoľko rokov a keď vidím aké sú výsledky, Som z toho (de)motivovaný. Keď mám ísť pychať, tak sa musím (na)kopnúť ináč šípky (ne)hávam na terči.

Čo sa týka tej štvrtej, tak Som ju ako vždy (od)flákol a zahodil. Dnešok hodnotím z pohľadu prvých dvoch činností za úspešný štart v nových návykoch, aktivitách, či (seba)zdokolovania sa. Uvidím, ako dlho mi tento optimizmus, pozitivizmus, realizmus, vydrží.

Niekoľko ročné šípky a šachy sú tak povediac ako kvapaka na konci rampúcha. Stačí len doňho fúknuť a šípky so šachami sú (od)ložené na dobu (ne)určitú. Je to spôsobené tým, že niet výsledkov. Ostal Som zakotvený, ohraničený v bludnom kruhu, z ktorého akosy nevidím ďalej.

Chce to len pevnú vôľu, tvrdý tréning a motiváciu, či úspešnú víziu v postup vpred.

Želám a prajem vám veľa športových zážitkov a úspechov.

S pozdracom Dušan.

https://dusanfajnor.blogspot.com/2021/01/piatkove-poobedne-treningy-v.html
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moje aktivity Empty Konkrétny (seba)rozvoj inteligencie a (seba)zdokonalovanie tela

Odoslať  Dušan Ne 25 apríl 2021 - 13:24

Konkrétny (seba)rozvoj inteligencie a (seba)zdokonalovanie tela

Momentálne fičím na tomto (seba)rozvoji a (seba)zdokonalovaní sa. Napĺnanie programu, režimu dňa prebieha v pokojných a usmievavých vodách. Dni sa lejú ako zo skaly. Pred (ne)dávnom Som načal hodiny bojového umenia a tanca.
Milo ma prekvapil tento záujem o tieto aktivity. Naordinoval Som si ich na hodinu/deň. Avšak sú aj také chvíle, že hodiny (ne)robím aj týždeň. Nie vždy je veľká chuť do týchto činností. Najviac ma teší, že prechádzky sa stali bežnou rutinou.

Trošku ma mrzí spoločnosť, ktorá sa zredukovala na minimum a aj to kvoli korone, či fianaciám. Šípky Som (ne)držal snáď rok a šachy, tam hrám len korenšpodenčný šach. Čo sa týka bežných rutín, tak snažím sa zapájať aj do týchto bežných činností. Je to dobré na (psycho)hygienu.

Ináč sa snažím byť (ne)ustále niečim zamestnaný, t.z. že nelehním ("(ne)umieram za živa s ovládačom od telky v ruke"), ale snažím sa robiť aj (ne)jaký užitočný pohyb. Tak napr. máme tu záhradu a altánok, tam to treba udržiavať a starať sa o to.

Chodievam na pravidelné menšie nákupy pešo a stretávam veľa ľudí, ktorých Som dosť dlho (ne)videl. Čo sa týka rodinnej spoločnosti tak sa stretávame buď na oslavách alebo na návštevách.

Želám a prajem vám veľa voľného času na seba a pre svoje telo. S pozdravom:

Dušan

https://dusanfajnor.blogspot.com/2021/04/konkretny-sebarozvoj-inteligencie.html
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moje aktivity Empty Re: Moje aktivity

Odoslať  vrana Ne 28 november 2021 - 20:58

Jelikož v poslednej dobe zaznamenávam úpadok aktivity tela môjho, chcem urobiť kompromis Win/Win s dušou mojou, ktorá hltá jednu vedomosť za druhou. A tak telo moje vytláča von z aktivít.

Moje aktivity Xrecor11

Moje aktivity Xrecor10
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore