Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moje aktivity

Goto down

• Zaslať odpoveď

Moje aktivity Empty Moje aktivity

Odoslať  Dušan Pi 8 január 2021 - 17:06

Piatkové poobedné tréningy v (seba)zdokonalování sa fyzičkou

Ahoj
Tento týždeň Som rozbehol prvú pohybovú seriu, alebo presnejšie fytičku v bojovom umení, tanca, šípok a posilňovne.

Prvé dve ma milo prekvapili, ale na začiatku tohto tréningu Som musel (pre)kusávať drevo, potom to išlo ako po masle. Dalo mi to dosť na (seba)hodnotení a obohatil Som tak psychohygienu, terapiu a know-how.

Tá tretia činnosť, aktivita bola taká aká bola, venujem sa jej už niekoľko rokov a keď vidím aké sú výsledky, Som z toho (de)motivovaný. Keď mám ísť pychať, tak sa musím (na)kopnúť ináč šípky (ne)hávam na terči.

Čo sa týka tej štvrtej, tak Som ju ako vždy (od)flákol a zahodil. Dnešok hodnotím z pohľadu prvých dvoch činností za úspešný štart v nových návykoch, aktivitách, či (seba)zdokolovania sa. Uvidím, ako dlho mi tento optimizmus, pozitivizmus, realizmus, vydrží.

Niekoľko ročné šípky a šachy sú tak povediac ako kvapaka na konci rampúcha. Stačí len doňho fúknuť a šípky so šachami sú (od)ložené na dobu (ne)určitú. Je to spôsobené tým, že niet výsledkov. Ostal Som zakotvený, ohraničený v bludnom kruhu, z ktorého akosy nevidím ďalej.

Chce to len pevnú vôľu, tvrdý tréning a motiváciu, či úspešnú víziu v postup vpred.

Želám a prajem vám veľa športových zážitkov a úspechov.

S pozdracom Dušan.

https://dusanfajnor.blogspot.com/2021/01/piatkove-poobedne-treningy-v.html
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1501
Reputácia Reputácia : 295
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: