Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Systém vzdelávania

Goto down

• Zaslať odpoveď

Systém vzdelávania Empty Systém vzdelávania

Odoslať  Dušan za Št 1 október 2020 - 17:49

Slovensko
Tel. č. +421335505034
Mob. č. +421940 898 806

Blog: dusanfajnor.blogspot.com
Facebook: www.facebook.com/dusan.fajnor
Twitter: twitter.com/fajnor_dusan
Mail:
dusan.fajnor@gmail.com
dusan.fajnor@hotmail.com
dusan.fajnor@outlook.com
dusan.fajnor@azet.sk
Forum:
www.schizoforum.net/u216
www.dzio.sk/lipka/user/Du%C5%A1an
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1316
Reputácia Reputácia : 259
Dátum registrácie : 02.07.2016
Vek : 41
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, F51.8 - Iná neorganická porucha spánku (insomnia), Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza, Extrémná obezita
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Zobrazit informácie o autorovi https://dusanfajnor.blogspot.com/

dzuli08 and kimi2028 like this post

Návrat hore Goto down

• Zaslať odpoveď

Systém vzdelávania Empty Re: Systém vzdelávania

Odoslať  dzuli08 za Št 1 október 2020 - 18:39

Dušan, držím palce, pekne to máš naplánované a rozvrhnuté.....toto ja neviem veľmi ....plánovať si činnosti, robím všetko nejak za chodu pochodu, či podľa situácie. Všimla som si, že tam máš aj angličtinu Smile tak prajem veľa zdaru, nech sa na teba lepí čo najviac Wink

Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 291
Reputácia Reputácia : 175
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 33

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Zobrazit informácie o autorovi

Matej and Dušan like this post

Návrat hore Goto down

• Zaslať odpoveď

Odoslať  kimi2028 za Št 1 október 2020 - 18:57

Keby som bol vzdelávateľný, tak tiež by som sa dal na niečo také Smile Neviem, či by ma to bavilo, keďže nič sa na mňa nelepí. very unhappy Mám problém sa naučiť elementárne veci, ale možno popozerám nejaké vzdelávacie videá. Hrozne zle sa mi dlhšie číta.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1123
Reputácia Reputácia : 369
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Xeplion (depot), Akineton

Návrat hore Goto down

• Zaslať odpoveď

Odoslať  Dušan za Št 1 október 2020 - 21:53

@dzuli08

Ďakujem za reakciu. Od vtedy čo Som sa dal na to, mi tam furt niečo nesedí, ale to je normálne. Plány a ciele sa nedajú len tak naplniť. Niečo v nás nefunguje, snáď nespokojnosť.

Preto aj môj tkvz. Time manažment - obdobia voľného času neustále prerábam, tak ako aj toto.

Zistil Som, že neustálou zmenou, či úpravou plánov a cieľov dochádza tkvz. Synergii (dohode Win/Win)

Takto dosiahnu obe strany zisk, úžitok.

Spomenula si angličtinu, áno idem na to, len Som na začiatku. Uvidím ako sa s cudzími jazykmi budem popasovať.

Dočítal Som sa že cudzí jazyk sa dá naučiť behom jedného štvrť roka. Žiaľ mám naňho vyhradený čas iba 21 dní do roka s opakovaniami.

@kimi2028
Neviem či ťa mám porovnať so mnou, predstav si, mne trvalo 16 rokov, kým Som si z dôchodku, voľného času urobil rutinu. Veľkého šéfa ktorý to všetko riadi a ovláda. Veľkým Šéfom tu je práve denný program, režim, sú nim aj plány a ciele, sny a túžby, priania a želania, prosby a nápady ako aj prikazy.

Funguje to tak, ako to mám momentálne nastavené. Čiže nenajde sa ani jedna chvilka, že by Som nerobil nič. Vždy niečo robím. Po zväčša ide o sedenie v kresle alebo za počítačom. Samozrejme je tu aj pohyb ako prechádzky, či šípkový trening. Ale robím aj zriedka bežné rutiny v domacnosti, záhrade a altánku. Ale zriedka kedy.

Ďakujem Vám za podporu, mám Vás rád a želám a prajem veľa voľného času pre seba.

Slovensko
Tel. č. +421335505034
Mob. č. +421940 898 806

Mail:
dusan.fajnor@gmail.com
dusan.fajnor@hotmail.com
dusan.fajnor@outlook.com
dusan.fajnor@azet.sk
Forum:
www.schizoforum.net/u216
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, F51.8 - Iná neorganická porucha spánku (insomnia), Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza, Extrémná obezita
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Matej and kimi2028 like this post

Návrat hore Goto down

• Zaslať odpoveď

Odoslať  kimi2028 za Pi 2 október 2020 - 11:23

Ahoj, tak ja počítač nepovažujem za aktivitu. Very Happy Za počítačom som celý deň. Píšem články alebo pozerám šachy. Budem musieť prehodnotiť môj denný režim, keďže ani na prechádzky už nebudem chodiť. V rúšku neláka ma prechádzať sa 2 hodiny denne ako kedysi za nromálnych čias. Bude to chcieť niečo naplánovať, ale začať nejako s rozumom. Povedzme 2 hodiny doobeda a 2 hodiny poobede niečo, ale neviem vôbec, že čo... Tak uvidíme, že čo vymyslím.... V súčasnosti stávam o 5:00-6:00 a niet veľmi, čo robiť.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1123
Reputácia Reputácia : 369
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Xeplion (depot), Akineton

Návrat hore Goto down

• Zaslať odpoveď

Odoslať  Dušan za Pi 16 október 2020 - 17:33

Ahoj

Tak stalo sa to, čo sa deje neustále. eGo chce neustále viac a viac, chce viac vedomostí, viacej vieri... Je neustále nespokojné... Tak vznikol tento kompromis v podobe systému vzdelávania pod označením "L"

Som zvedavý do kedy ma bude tento plán držať. Tá predstava, že držať sa ho po dobu jedného roka, to by aj býka "nasralo". Ale však, toto isté Som robil so svojim programom, režimom dňa. Ktorý vďaka bohu šlape ako má, non stop bez zmeny, už niekoľko mesiacov.

Teraz si idem ešte zostaviť tri kostry vzdelávania... , aby Som mal prehľad o audionahrávkách, o rozpracovaných "našprtnutých" štúdiach a o tom čo mám zopakované.

https://dusanfajnor.blogspot.com/2020/10/system-vzdelavania-l.html

Systém vzdelávania Systzo13

Slovensko
Tel. č. +421335505034
Mob. č. +421940 898 806

Mail:
dusan.fajnor@gmail.com
dusan.fajnor@hotmail.com
dusan.fajnor@outlook.com
dusan.fajnor@azet.sk
Forum:
www.schizoforum.net/u216
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Zdravotný stav

Matej likes this post

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: