Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Nový "LIKE" systém

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Ste za vypnutie reputačného systému "zelených palčekov"?

Nový "LIKE" systém - Stránka 2 Vote_lcap13%Nový "LIKE" systém - Stránka 2 Vote_rcap 13% 
[ 1 ]
Nový "LIKE" systém - Stránka 2 Vote_lcap75%Nový "LIKE" systém - Stránka 2 Vote_rcap 75% 
[ 6 ]
Nový "LIKE" systém - Stránka 2 Vote_lcap12%Nový "LIKE" systém - Stránka 2 Vote_rcap 12% 
[ 1 ]
 
Celkom hlasov : 8
Back
 
 
  • Zaslať odpoveď

Nový "LIKE" systém - Stránka 2 Empty Re: Nový "LIKE" systém

Odoslať  Matej So 11 júl 2020 - 12:26

Neti napísal:Matej, tlačítko je suppa (a som jeho verný používateľ). Netrafil si síce font, ale to je maličkosť. Well done...

Vďaka. Pretty good

---

Priatelia, len ešte dodám, že ododnes funguje tlačidlo "Like" aj na mobilnej verzii fóra. Vizuálne som ho nastavil síce už zopár dní dozadu, ale nereagovalo na kliknutie. Už som zistil, kde som spravil chybu, takže už aj ono funguje a môžete lajkovať (ak ste prihlásení) aj na mobilnej verzii Schizofóra. Očko

community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Nový "LIKE" systém - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Nový "LIKE" systém - Stránka 2 Empty Re: Nový "LIKE" systém

Odoslať  Dušan So 18 júl 2020 - 16:33

Ahoj

Dalobi sa nové LIKE zahrnúť do profilu príspevku? Aby bolo vidieť, kto koľko LIKE má? Súhlasíte s týmto forumáci?
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Nový "LIKE" systém - Stránka 2 Empty Re: Nový "LIKE" systém

Odoslať  Matej Ne 19 júl 2020 - 6:40

Ahoj @Dušan a vlastne všetci. winking

Žiaľ, v súčasnosti sa počítanie lajkov nedá - na počítanie takéhoto niečoho vlastne slúži ten systémik "Reputácie", teda tých zelených palčekov vpravo hore každého príspevku. Tam, keď človek anonymne dá zelený palček, tak sa pripočíta bod do reputácie daného pisateľa, pričom ich celkový počet je zobrazený v profile, resp. aj tu vedľa príspevku pod avatarom. To najnovšie lajkovanie, tak ako vyšlo z rúk webmasterov, nemá v sebe počítanie lajkov implementované. Pravdepodobne by som zmenu musel kódovo zastrešiť ja sám a dalo by sa to, ale žiaľ, mrzí ma to, no nestačia mi na to zatiaľ vedomosti.

Takže v súčasnosti fungujeme na tých dvoch systémikoch súbežne, aj neanonymné lajkovanie pod príspevkom, ktoré sa neščítava, aj anonymné "lajkovanie" resp. palčekovanie hore vpravo, ktoré sa v podobe "reputácie" sčítava.

V tejto súvislosti mi napadá, že podľa výsledkov ankety v tejto téme sa väčšina hlasujúcich vyjadrila za zachovanie "reputácie". Takže som za to ponechať ju funkčnú a forumák si môže vybrať, či olajkuje anonymne (a pripočíta pisateľovi bodík), alebo verejne neanonymne (kde sa nič nepočíta). Alebo, ako som si všimol za posledný týždeň tendenciu viacerých členov, forumák olajkuje príspevok naraz obidvomi spôsobmi. Aj tak sa dá. Very Happy Aj ja som tak niekedy už učinil. Smile

Vitaj

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Nový "LIKE" systém - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore