Diagnoza

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Diagnoza - Stránka 2 Empty Re: Diagnoza

Odoslať  Neti za Pi 17 január 2020 - 23:30

Iacobus, nie každý príspevok na tomto fóre je o tebe. A medzi tým, čo si mi napísal v lete (inak btw. útočil si na mňa ty, tak mi to nepodsúvaj) a tým, čo som napísal v tomto vlákne, je signifikantný rozdiel.

Cesta bez pravdy je blúdenie v tme a pravda bez cesty je lacné teoretizovanie. Kvalitný život má obsahovať obidve zložky - pravdu, ktorú vyznávam, na ceste realizujem, aby som ju mohol spoznať. Caelum certe patet, ibimus illi.
Diagnoza - Stránka 2 Mimons13
Neti
Neti
Mimon
Mimon

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 68
Dátum registrácie : 09.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Kuiperov pás

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: mám
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: poctivo zobem

Návrat hore Goto down

Diagnoza - Stránka 2 Empty Re: Diagnoza

Odoslať  Neti za So 18 január 2020 - 8:25

@Iacobus napísal:Vy sa ma snažíte skúšať, či si pamätám, čo som vám napísal?
Nie, komunikoval som s relouth.
@Iacobus napísal:Je to moja veta.
Neexistuje nič také ako "tvoja/jeho/jej/ich veta".
@Iacobus napísal:Klamete, ak to tvrdíte vážne.
Áno, tvrdím to vážne. Rozdiel je v kontexte, ale nejdem sa púšťať do vysvetľovania. Bolo by to zbytočné.
@Iacobus napísal:Nepoďakovali ste, ale ste na mňa začali útočiť.
Celé leto si útočil na mňa aj s Oriaxom. Potvrdil to viac krát Matej.
@Iacobus napísal:Mám vám to pripomínať?
Myslel som, že je to už za nami.
@Iacobus napísal:Dobre
Položíš mi otázku a odpovieš si na ňu sám. Vidím, že si vystačíš úplne sám. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
@Iacobus napísal:Označili ste ma za chronického manipulátora, ofenzívneho agresora, sociopata a psychopata.
Ujasnime si právny rámec. Vyjadril som svoj slobodný názor, že vykazuješ viaceré symptómy schizoidnej psychopatie. Toť vsjo. Nikde netvrdím, že si psychopat. Že si manipulátor si (mi/nám) potvrdil sám, citujem "Som presvedčený použiť všetky svoje manipulátorské praktiky, aby mi to áčko dala." Detto narcizmus, citujem "Nemôžem žiť s pocitom, že nie som dosť dobrý. Narzicmus. Veď vieš." + "Aj ja verím, ze som boh." A čo sa týka ofenzívnej agresivity, veď ty si sa chvastal, že by si rád dobodal ženu v obchode.
@Iacobus napísal:Nevidím dôvod, prečo to zasa otvárate.
Nič neotváram, poraď sa o tom s niekym, že je to tak. Ja na tieto hry nemám čas ani náladu ani zbytočnú energiu. Zdar.

Cesta bez pravdy je blúdenie v tme a pravda bez cesty je lacné teoretizovanie. Kvalitný život má obsahovať obidve zložky - pravdu, ktorú vyznávam, na ceste realizujem, aby som ju mohol spoznať. Caelum certe patet, ibimus illi.
Diagnoza - Stránka 2 Mimons13
Neti
Neti
Mimon
Mimon

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 68
Dátum registrácie : 09.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Kuiperov pás

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: mám
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: poctivo zobem