Cholesterol a soľ

Goto down

Cholesterol a soľ Empty Cholesterol a soľ

Odoslať  Hulk DF 365 za Ne 4 august 2019 - 10:53

Z profilu je vidieť že trpím aj extrémnou obezitou. Po prvej návšteve u diabetológa a kardiológa sa mi zprv darilo zdravo stravovať, po pol roku to padlo, jediné na čo si dávam pozor je tá soľ. Soliť nemusím, a keď varím, tak na miesto soli používam s mierou vegetu.
Stále jem všetko aj červené mäso, okrem zabíjačky.
Síce mám na ladničke pripnutý papier s informáciami zdravých potravín o magnetku, ale keď nie sú prachy, tak niesu.
V duchu nadávam na život s mamou, lebo tá je len samé, čo budeme dnes jesť?
Moje sebaovládanie sa v súčasnosti hýbe smerom k pozitivu. Niektoré dni, jedlá odmietam a pokúšam sa o pôst, ktorí by mal byť, s mojim požehnaním každý druhý deň.
Veď uznajte, chceli byste sa celý deň cítiť plno, sýto, že priam prasknete?
Zobral som si to aj zdruhej strany, a to, že treba byť hladný.

Takže cieľom do budúcna, pri tejto ekonomickej situácii je jesť každý druhý deň a max. tri krát/denne.

V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 917
Reputácia Reputácia : 147
Dátum registrácie : 02.07.2016
Vek : 40
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.