Sacharidy a energia

Goto down

Sacharidy a energia Empty Sacharidy a energia

Odoslať  Hulk DF 365 za Ne 4 august 2019 - 10:37

Ako viete z profilu, trpím Diabetes Melitus 2.typu, čo znamená cukrovka.
Pri prvom sedení u diabetológa, som bol vyšetrený a zároveň mi bola doporučená liečba, po mojom schválení o tabletky, namiesto inzulínu.
Doktor mi odporučil zdravé stravovanie vo výške 100€/mesačne. A doložil mi brožurku diabetika.

Pol roka som sa zdravo stravoval, kupoval a varil potraviny. Schudol som cca. -32kg.
Potom parazit v mojej mysli zauradoval a ja som sa hneď dostal na svoju max. váhu.

V súčasnosti neberiem ani tabletky Siofor 1000, a ani nemám na zdravé potraviny, nakoľko som na dôchodku a bez práce. Keď som mal potravinové finančné prostriedky, tak to šlo. Ale potreboval som nejako žiť a fungovať, tak som tie peniaze vo forme úverou investoval inam.

Cukor sa mi darí, prakticky od prvého sedenia mať pod kontrolou. Pijem nesladené kávy a minerálky, čo si myslím úplne stačí. Keď mám potrebu, chuť na sladké či slané, nieje problém, vybehnem do obchodu a dačo kúpim. Konzumujem asi tak raz do dvoch mesiacov. Ten cuker a sol až tak nevadí.

Už nechodím ani diabetologovi, veď načo, aby mi furt navrhoval bandáž žalúdka?

V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 917
Reputácia Reputácia : 147
Dátum registrácie : 02.07.2016
Vek : 40
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.