Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Sacharidy a energia

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Sacharidy a energia Empty Sacharidy a energia

Odoslať  Dušan Ne 4 august 2019 - 10:37

Ako viete z profilu, trpím Diabetes Melitus 2.typu, čo znamená cukrovka.
Pri prvom sedení u diabetológa, som bol vyšetrený a zároveň mi bola doporučená liečba, po mojom schválení o tabletky, namiesto inzulínu.
Doktor mi odporučil zdravé stravovanie vo výške 100€/mesačne. A doložil mi brožurku diabetika.

Pol roka som sa zdravo stravoval, kupoval a varil potraviny. Schudol som cca. -32kg.
Potom parazit v mojej mysli zauradoval a ja som sa hneď dostal na svoju max. váhu.

V súčasnosti neberiem ani tabletky Siofor 1000, a ani nemám na zdravé potraviny, nakoľko som na dôchodku a bez práce. Keď som mal potravinové finančné prostriedky, tak to šlo. Ale potreboval som nejako žiť a fungovať, tak som tie peniaze vo forme úverou investoval inam.

Cukor sa mi darí, prakticky od prvého sedenia mať pod kontrolou. Pijem nesladené kávy a minerálky, čo si myslím úplne stačí. Keď mám potrebu, chuť na sladké či slané, nieje problém, vybehnem do obchodu a dačo kúpim. Konzumujem asi tak raz do dvoch mesiacov. Ten cuker a sol až tak nevadí.

Už nechodím ani diabetologovi, veď načo, aby mi furt navrhoval bandáž žalúdka?
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore