Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Konflikt člena/ov na schizofórume

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Konflikt člena/ov na schizofórume Empty Konflikt člena/ov na schizofórume

Odoslať  Dušan So 3 august 2019 - 13:31

Návod na predídeniu mazaného príspevku, či banána, a červeného boda.

Ak sa staneš, mysliac si na fóre terčom kritiky, stredobodom pozornosti, doporučujem ignorovať príspevok a neodpovedať naň. Sú to len prázdne slová, myšlienky.

Mimo fóra budeš nutkaný, lákajuc, lipnúc odpovedať naň. Nerobto!
Je to len parazit, parazitná myseľ, chorá myseľ, myseľ psychiatra, ktorá ťa obťažuje a navádza na to, aby si reagoval v podobe pár kritických, neslušných a obhajujúcich slov, myšlienok.

Je to ako stvojou manželkou, ktorá ťa skúša, láka, neustále testuje či jej poďlahneš, alebo či si stojíš za svojim slovom, návykom, pravidlom... Ak jej poďlahneš, ti priam zotne hlavu, na druhej strane je zase rada, že dosiahla svoje, a ti si sa pri nej odbavil, urobil si si dobre.

To znamená, byť ticho, robiť tichý odpis a radšej sa venovať zmysluplnejším veciam.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Konflikt člena/ov na schizofórume Empty Re: Konflikt člena/ov na schizofórume

Odoslať  kimi2028 So 3 august 2019 - 14:31

Najlepšie je konfliktom predchádzať, jednoducho zachovať chladnú hlavu a nenechať sa do niečoho zatiahnuť. Napokon budeš aj ty za toho zlého, keď sa do toho zamiešaš viď. tuto. Zapájať sa do konfliktov je pod moju úroveň a na takéto príspevky nemám záujem reagovať. Jednoducho beriem reakcie daného druhu za stratu času, pretože zaberú niekedy i hodiny a to ma veľmi nebaví. Radšej píšem k téme...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2230
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Konflikt člena/ov na schizofórume Empty Re: Konflikt člena/ov na schizofórume

Odoslať  Iacobus So 3 august 2019 - 14:45

Mate pravdu. Bola chyba nechat sa vtiahnuť do toho. Ale kto by nereagoval, ak vás označia za psychopata, sociopata a buduceho serioveho vraha? Nad niektorými názormi na mňa sa dokážem povzniesť, ale toto bolo už príliš.
A naozaj je mi ľúto Tuta, ktorý vlastne len vyjadril neutrálny postoj. Potom z toho vysiel, akoby bol do situácie zainteresovaný. Také čosi nemá obdobu.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Konflikt člena/ov na schizofórume Empty Re: Konflikt člena/ov na schizofórume

Odoslať  Dušan So 3 august 2019 - 16:20

Sám som si tým prešiel. Niekoľko členov, prevažne baby sa do mna obuli a ja reagoval.
Nazvali ma všelijako a ja som vymýšľal, ako sa z tejto situácie, konfliktu dostať.

Nakoniec som si povedal, že nebudem reagovať, ignorovať to! Že budem robiť tichý odpis! To znamená, že ich nechám v pomyslení čakajúc moju reakciu, nech fantarízujú.

Môžem za seba povedať, mne sa uľavilo a všetky tie parazitné scenáre v podobe imaginárnych mojich reakcii som s úsmevom v mysli prelistoval a nehal ich len pre seba.

A ešte jedna vec, odpustil som im! A som im za ich falošný prehnaný nazor vďačný. Pochopil som, že slová, myšlienky tu na fóre sú pri kritike iba falošné domienky.
Rád prijímam kritiku, aspoň viem, nad čím mám popracovať lepšie.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore