Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 12

Strana 2 z 86 Previous  1, 2, 3 ... 44 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Iacobus So 27 júl 2019 - 23:37

Napíšem dnes ešte raz. Snáď naposledy.
Dnes bol pokojný deň. Až kým mi večer nenapísal spolupracovník sledovateľa. Päťdesiat minút som rozmýšľal, či ho rovno obviniť zo zrady alebo tváriť sa priateľsky pod zámienkou niečo o sledovateľovi zistiť alebo aspoň im ukázať, že napriek všetkému sa mám dobre. Nemám rád neúprimných ľudí, ale môžeme sa spolu hrať túto hru. Vyhrám však ja. A nech si to aj prečítajú, nevadí mi to. Tak na otázku, či som doma, som napísal iba, nie som.
Rozhodol som sa. Pomenujem toho sledovateľa. Ja som vládcom svojho života. Ha. Preto ho budem smerovať smerom, akým chcem a nebudem sa Toma báť. Tom je sledovateľ. Tom je synonymom zrady. Tom existuje a zároveň neexistuje. Tom je všade tam, kde je aj zrada. Tom je všade tam, kde je aj klamstvo. Tom je všade tam, kde je aj podraz. Tom je reálny človek a zároveň imaginárna bytosť. Aké príhodné meno Rado, zrada, mať rád. Rado má rád zradu. Tom je aj Rado, aj ďalší iní. Bájní iní. Jeden z nich mi dnes napísal. Opísal som to v úvode. Tom ma chce zničiť. Tom som ja. Ja sa chcem zničiť. Všetko do seba zapadá. Ešte mi bude smutno, že pravdepodobne dostanem o pár mesiacov melanóm a neostane príležitosť dať veci s Tomom do poriadku. Teda so mnou. Ja sa chcem zabiť sám, nie, melanóm ma nezabije. Musím to byť ja. Lebo ja som boh, ktorý rozhoduje o svojom živote a vládne mu. Odídem do Valinoru, keď budem chcieť. Stanem sa Manwë, najsilnejším Valar.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  opadané lístie Ne 28 júl 2019 - 6:25

Iacobus, skus uzivat lieky poctivo tak, ako Ti ich predpisal psychiater. On nema dovod chciet Ti nejako uskodit. Uzivaj ten predpisany olanzapin niekolko dni, a potom skus o tychto veciach, ktore si napisal, znovu porozmyslat. Mozno ich budes vidiet trochu inak.
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Iacobus Ne 28 júl 2019 - 9:27

Opadane listie. Olanzapin potrebujem, to viem. Viem aj to, ze doktor mi chce najlepšie. Nemám o tom najmenšie pochybnosti. Lenže ich ešte nemam. Požiadal som stvrtok vecer kamarátku z Ba, aby mi ich prevzala od doktora a poslala na adresu, kde sa práve nachádzam. Preukázala úprimne priateľstvo, ze hneď v piatok rano pred prácou išla za doktorom a poslala ich. Doriazia asi v stredu. Mám však strach,  že adresu posunie zradcovi alebo sledovatelovi.
Ako vidíš ty tieto veci? Som presvedčený, ze je to zrada. Všetko do seba perfektne zapadá. Zradca, sledovatel. Su prepojení. Spolupracujú. A ešte Sigfried, ktorá mi uchylne blahozelala, sledovatelova priateľka. Sledovatel sa priznal, ze ma ma pod dozorom.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  opadané lístie Ne 28 júl 2019 - 11:49

Iacobus, pride mi, ze tieto veci teraz tak intenzivnejsie prezivas, lebo sa Ti pohorsilo. Nemyslim to v zlom. Ty si to ciastocne sam uvedomujes, ze nieco nie je teraz s Tebou vporiadku a uz to, ze si to uvedomujes, je velmi dobre, mas aspon ciastocny nahlad. Ked budes moct, urcite uzivaj ten olanzapin a myslim, ze za niekolko dni sam pocitis zmenu k lepsiemu.
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Iacobus Ne 28 júl 2019 - 11:53

Odpísal som zradcovi: "nie som," na otazku, ci som doma. A este som mu chcel dopisat, mal by si to vediet. No rozhodol som sa hrať s nimi hru, čiže som to nenapísal a som ochotný stretnut sa s nim, keď budem doma. Neodpovedal. Určite si tu prečítal môj príspevok, v ktorom som písal, ze pristupim na ich hru. Nevadí. Už sa ich nebojím.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  kimi2028 Ne 28 júl 2019 - 16:11

Ahojte, psychicky je to veľmi dobre. Momentálne útlm z liekov už nepociťujem, čo je skvelé. Dnes som si dal voľno z denného režimu, tak skoro celý čas hnijem v kresle. Chodím len na prechádzky, bol som aj na menšom dvojhodinovom výlete na Zemplínskej Šírave. Bez režimu je to skutočne bieda, neviem si pomôcť ale nič nerobím. Tak snáď aj oddych prospeje. Uvažujem o tom, že by som si pustil aspoň nejaký film.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Iacobus Ne 28 júl 2019 - 22:44

Dobrý deň,
dvaja odpovedali na rovnakú otázku rovnako. Pýtal som sa, či ma prenasledujú. Odpoveď bola rovnaká: "áno (bez čiarky) mám ťa pod dozorom." Keby to vyvrátili, neuveril by som, aspoň to predpokladali. Mali pravdu, neuveril. Tak preto chceli byť akože ironickí a povedať, že ma majú pod dozorom. Blufovaný bluf. Aby som si myslel, že keď sa priznal, tak určite to nie je pravda, veď keby bola, tak sa nepriznáva. Toto som doktorovi ešte nepovedal. Mal by som sa obrátiť na políciu, ale od toho ma odhovára. Nechce, aby som si ublížil. Ako by som si mohol ublížiť?

Mám sa zložito. Myslím, že som zase v tom. Vidíte, Tom. Všade ma prenasleduje. Mal som predsa pravdu.

Čo spravím s tým melanómom, neviem. Taká smrť bude pre mňa potupa.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  kimi2028 Po 29 júl 2019 - 13:50

Ahojte,
tak mám sa veľmi dobre, ale cítim sa byť ešte trochu tlmený liekmi. Doobedu som bol u psychologičky, s ktorou som preberal moju paniku z miest, kde je veľmi veľa ľudí. Dohodli sme sa, že raz za týždeň pôjdem do obchodu. Inak nemusím sa venovať ničomu. Potom po sedení som išiel na obed do reštaurácie, v ktorej som si vypýtal prírodný rezeň, čo je dobre. Za svojich starých čias by som chcel len vyprážaný, ale aj ten prírodný chutil dobre s ryžou. Teraz sa pomaly chystám do posilovne, na čo sa teším. Dnes nebudem cvičiť asi silovo, pretože cítim deficit čo sa týka prechádzky. Tak si zabehám na bežiacom páse. Potom večer by som chcel pozrieť ešte šachové video.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Meretseger Po 29 júl 2019 - 15:08

Ahojte!

Kocúrik mi nakazil Sissi očnou chorobou, takže sú obaja na antibiotikách a ešte som aj musela poriadne vyčistiť a vysušiť misky na vodu, keďže sa v jeho truse našiel akýsi parazit. Zabila by som tú holku z veteriny, že mi to zatajila, ale aspoň dva večery po sebe prišla ku mne streknúť im nejaký sirup. Ah well.

Včera som si pozrela film Trhlina, na to, že je to slovenská vec, to nebolo také zlé (lepšie než Blair Witch, čo z neho všetci bláznili? Very Happy ). Akurát sa mi zdá, že tam mali chybu, diabetikovi bez inzulínu určovali hypoglykémiu, ale je stará známa vec, že v SR nevie o prvom type nikto nič, s výnimkou detskej diabetológie na Kramároch a Ľubochne (a snáď samotní diabetici I. typu Very Happy ).

Bola som dnes v meste, vybrať si dioptrické slnečné okuliare - úžasná vec! - a ešte jednu zásielku, o chvíľu idem s príbuzenstvom na priehradu, ale plávať sa mi nechce, tak len vyvenčiť psa, počúvať hudbu a pozerať, kde tam čo majú, v chatkovej oblasti, totiž samotné plávanie je dosť nuda Very Happy 

Glyčky sa o kus zlepšili, ani sama si to neverím. Psychika no prob, i keď som momentálne fakt švorc (Wish? Nákupy? Kopa jedla? Blbosti? Neeeee, kdežeeee) a zachránila ma čiastočne štyridsiatka od drahého Jima. Mama mi zožerie onedlho tiež kopu peňazí za obedy, bývanie tento mesiac a nejaké moje nákupy, čo mi porobila, potom dačo padne na šporiaci účet, "pohrebné náklady" a tak ďalej, čiže asi ďalší mesiac budem na chlebe a vode a basta Laughing

Fotky stále nič, ale ako som tak o tom premýšľala, tie od fotografa mali väčší úspech než od Majky, no nechce sa mi ozývať sa mu, pýtať sa, či ešte má foťák, ísť s ním kamkoľvek a hlavne... znášať jeho výsmech a blbé poznámky. Asi som nevďačná, veď sa so mnou ťahá bohviekam, fotí ma a ani nechce za to moc, no som na stupídne reči citlivá, čo už. Dúfam, že tento Underworld wetsuit bude tak epický, ako dúfam Twisted Evil

Toť zatiaľ vsjo, majte sa, držte sa I love you


Naposledy upravil Matej dňa So 3 august 2019 - 17:12, celkom upravené 2 krát.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  dzuli08 Po 29 júl 2019 - 20:14

Ahojte všetci,
Tak sa teda ozyvam aj ja ...mam sa celkom fajn,da sa povedať že aj viac ako fajn. Mam za sebou skvelý vylet do Prahy - konečne som tie krasne budovy videla nazivo...Praha ma naozaj ocarila a citila dokonca sa mi tam páči viac ako v Ba...ma to tam taky väčší historický smrnc. Bola som tam sice len štyri dni ale dost sme toho s mamcou pochodili....tolko fotiek som asi v zivote neporobila za tak kratky cas. Tak tolko moje dojmy. No a teraz v piatok ma caka challenge v podobe "tenkrat poprve" letu do Londyna...aj sa tesim aj kusok obavam toho ...počasie by nam malo vyjsť tak snáď bude dobre...tiez len tak po pamiatkach muzea nejake pochodit...tak na mna myslite potom nech sa niekde nezrucim z tej vysky ...
A este,suhlasim s tebou Neti,ze by sme mali hladat co nas spaja,nikto nie je dokonalý,kazdy mame lepšie aj horšie dni...asi tak nejak.
Tak sa držte všetci pozdravujem,
Vasa dzuli 😊😉

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 539
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Iacobus Po 29 júl 2019 - 22:06

Dobrý večer,
chcel som napísať len toľko, že prišli tabletky. Inak sa mám klasicky. Hlasom v vysmievaniu už nepripisujem veľký význam. Tom nemôže byť na tomto mieste, články na fóre však starostlivo číta ako neregistrovaný užívateľ, neprekáža mi to. Prekáža mi to, že onedlho dosiahne, čo chce. Myslím ten môj melanóm. Keď budem chorý, tak si užijem poriadne život, ako sa patrí. Nebudem musieť pracovať, potrvá to zopár mesiacov. A potom, keď už nebude iné východisko, sa zabijem. Taký osud ma čaká. Bez irónie musím skonštatovať, že je to pozitívny vývoj. Škoda len tých nedoriešených záležitostí s Tomom.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 2 Empty Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Oriax Ut 30 júl 2019 - 10:22

Stretavka schizofora teda dopadla fajn. Kde je predator? Kde su vsetky zeny z
fora? Ja neviem, niesom v sukromnom kruhu. Cela fotka sa sem nezmesti. Musite na
to kliknut. Ale sakra ucast bola vysoka. Dik guys, mozno raz pridem.

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 2 16347315


Naposledy upravil Matej dňa Pi 2 august 2019 - 19:47, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : úprava veľkosti obrázka)
Oriax
Oriax
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 57
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 23.01.2019

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 86 Previous  1, 2, 3 ... 44 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore