Antipsychotika a chuť na dievčatá

Goto down

Antipsychotika a chuť na dievčatá Empty Antipsychotika a chuť na dievčatá

Odoslať  kimi2028 za Po 1 júl 2019 - 8:07

Dobrý deň, po užívaní aripiprazolu bádam jednu zmenu. Musím skontrolovať skoro každé krajšie dievča od nôh až po zadok, že ako vyzerá. Hovorím si dal by som si povedať alebo nedal. Veľmi sa mi to moje správanie nepáči, ale čo už narobím. Vždy som hodnotil ženy podľa toho, čo majú v hlave. Tá zmena mi neprekáža. Môže tá zmena byť liekmi, či mi zase pokleslo IQ? laughing
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 823
Reputácia Reputácia : 228
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Xeplion (depot), Akineton

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Antipsychotika a chuť na dievčatá Empty Re: Antipsychotika a chuť na dievčatá

Odoslať  Felix2000 za St 3 júl 2019 - 12:27

Ahoj,

NO mne prave ze tie "zobajdla" moc nepomahaju. Stranim sa dievcatam, mam pocit ako keby som sa ich bal.
Cital som na odbornich forach ze trpim takzvanou gynofobiou. Chorobny strach so zien odborne sa to vola.
Minule mali kamosi party na byte, boli tam aj dievcat a ja som namiesto toho aby som nadviazal vztah prepinal telku a sledoval telenovelu.Potom som sa postavil a bez pozdravu odisiel domov...
Proste som gynofob , no co uz it is perfect

Felix2000
Felix2000
Felix2000
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 38
Reputácia Reputácia : 5
Dátum registrácie : 20.09.2017
Bydlisko Bydlisko : Kosice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F22, F22.5 , socialna agarofobia, bipolarna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kvetiapin, Triticoo, Apaurin ( podla potreby), neurol, Zoloft

Návrat hore Goto down

Odoslať  kimi2028 za Pi 5 júl 2019 - 9:15

Ahoj, podľa mňa nie si gynofób len si sa nenaučil kecať s holkami. Niekedy sa stačí len trochu prihovoriť a ide to. Mám podobné problémy, keďže som silným introvertom. Od kedy som chorý tak som aj ešte viac uzavretejší do seba. Možno je to aj tým, že musím držať tajomstvo. To že čo mi je tak vie skutočne minimum ľudí. Aj preto fajn dievčatá sa hľadajú ťažšie. Momentálne chcel by som si nájsť nejakú dobrú kamarátku, s ktorou by som mohol ísť občas von.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 823
Reputácia Reputácia : 228
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Xeplion (depot), Akineton

Návrat hore Goto down

Odoslať  Felix2000 za Po 8 júl 2019 - 12:10

AHoj,ako mas v niecom pravdu ale ked ja som tak prikovany k tim telenovelam ze konec.

Teraz zacalo ist v telke nezelana nevesta a som s toho hotovy. Obhryzam si nechty atk, skrabem sa a tep mam vysoky.

Cely den sa neviem dockat ako zapnem ten skvely serial o 21.25...Neberte to ako reklamu Wink

Felix2000
Felix2000
Felix2000
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 38
Reputácia Reputácia : 5
Dátum registrácie : 20.09.2017
Bydlisko Bydlisko : Kosice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F22, F22.5 , socialna agarofobia, bipolarna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kvetiapin, Triticoo, Apaurin ( podla potreby), neurol, Zoloft

Návrat hore Goto down

Odoslať  Spiderman za Po 8 júl 2019 - 12:20

Ja sa pridám k félixovi, ja som jeden čas pozeral seriál "až raz budeš moja", aspoň si myslim, že sa takto volal,
nuž čo povedať, môja jedina telenovela. To človek nad ničím nerozmýšlal cele dni, len nad pokračovaním deja.

A na túto temu, už som vo veku, kde ani chuťe na dievčatá ma neovládajú.
Pribral som do takej velkosti, že by som snád potreboval ne jedno dievča, ale rovno tri.

Ale je tu možnosť "keby", keď sa budem sám sebe páčiť. Do vtedy držím celibát, asi od decembra minulého roku.

Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 164
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.