Duchovné cvičenia

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Duchovné cvičenia - Stránka 2 Empty Re: Duchovné cvičenia

Odoslať  Hulk za Ut 9 apríl 2019 - 9:47

Najlepšie je tieto sugestívne cvičenia nahrať a prehrávať v audionahravkach.
Najlepším nástrojom ke tablet alebo smartfón s naztrojom handseat - sluchadlom k mobilu.

Nahrávky je dobré urobiť s pozadím hudby, ako relaxačná či meditativna hudba ako aj zvuky prirody.

Sám mám niekoľko nahrávok, a aj som ich vyskúšal, no poviem vám je to lepšie ako čítať text z papiera či hlavy.

Raz Budha prechádzal dedinou, kde všetci naňho nadávali a kričali.
Budha si vykračoval ďalej, kde jeden z dedinčanov k nemu priskočil a spýtal sa ho, či mieni s tým niečo robiť?
Budha odpovedal "Ja nereagujem! Užívam si prítomný okamih!"
Dovoľ mi teraz, aby som pokračoval v ceste do druhej dediny, kde ma vrelo vítajú.
Hulk
Hulk
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 92
Reputácia Reputácia : 16
Dátum registrácie : 18.02.2019

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Duchovné cvičenia - Stránka 2 Empty Diagnostika z části tela

Odoslať  Hulk za Ne 19 máj 2019 - 18:38

Hovory s orgánmi a telem

1. Čo alebo kdo mi v tejto činnosti bráni

2. Co mi chceš říci ?
3. Proč je to tak, jak to právě teď je ?
4. Jak ti mohu pomoci ?
5. Co je třeba udělat ?
6. Jaká je cesta k uzdravení ?
7. Které jsou další kroky které mám udělat ?

Při bolestech si zkuste představit obdobné tlačítko pro ladění, jaké u
je dálkového televizního ovladače, a tímto tlačítkem si nastavte bolest na
„potichu".

Zdravie (liečba, poznanie,rozvoj,zdokoľovanie a vzdelanie)

Ak máme nejaký problém, zlozvyk treba si odpovedať na tíchto sedem otazok!
Napr. ak si vymenuje veškeré zdravie ako duševne zdravie... pracovné zdravie... atď..
Môže tieto hovory s orgánmi a telom pomôcť.

Momentálne sa držím v stravovacom zdraví, schudol som -7 kg, som vitálnější, silnější, spokojenější jak na dusi i v tele...

Hlavne nezabudnúť zahrnúť do odpovedí "robiť zaznamy a štatistiky, nepolaviť v nich, editovať a zálohovať ich"

https://drive.google.com/file/d/176mbEtnykH2LA5LDBbS8MZ2xONbjIlNF/view?usp=drivesdk

Raz Budha prechádzal dedinou, kde všetci naňho nadávali a kričali.
Budha si vykračoval ďalej, kde jeden z dedinčanov k nemu priskočil a spýtal sa ho, či mieni s tým niečo robiť?
Budha odpovedal "Ja nereagujem! Užívam si prítomný okamih!"
Dovoľ mi teraz, aby som pokračoval v ceste do druhej dediny, kde ma vrelo vítajú.
Hulk
Hulk
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 92
Reputácia Reputácia : 16
Dátum registrácie : 18.02.2019

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.