Ludsky kontakt

Zaslať odpoveď

Goto down

Ludsky kontakt Empty Ludsky kontakt

Odoslať  matus za Ut 26 február 2019 - 0:08

Ahojte! Je mi trochu trapne zhanat ludi cez internet ak mam povedat pravdu ale co sa da robit. Do spolocnosti proste nechodim lebo mam strach a velky stres z neznamych ludi. Ale slubil som svojmu psychoterapeutovi z Nitry ze sa budem viac socializovat. IQ mam sice podla mnohych testoch nadpriemerne ale EQ je biedne. Takze o tom to je.

Takze co resp. koho hladam. No co si budeme nahovarat. Najlepsie by bolo najst si tu priatelku comu vsak nedavam velke sance ale kto vie mozno sa nejaka ozve. Popripade sa nenahnevam ak by sa nasli kamarati alebo kamaratky na pisanie na facebooku.

Napisem aj nieco o sebe aby ste vedeli nieco o mojej osobnosti.

Som na plnom invalidnom dochodku momentalne bez prace. Mam 21 rokov no citim sa ako dedusko myslim s mojou ranenou dusou. Momentalne zijem vo Vranove nad Toplou ale planujem opat vycestovat do Bratislavy alebo Kosic pripadne kde ma cesta zavedie za pracou. Opat trapna a sukromna vec ale este som nezazil ziaden vztah takze v tomto som amater. Dovodom boli moje depresie a nechcel som druhu osobu stiahnut do depresie so mnou no a teraz ked uz to mam poriesene tak by som rad aj nejaky ten vztah zazil. Cely zivot som v podstate prezil za pocitacom takze preto mam nizke EQ. Trpim ponajnovsom hranicnou poruchou osobnosti no dokazem tu chorobu kontrolovat a som dost uvedomely ak to teda mozem o sebe objektivne tvrdit. Mam rad filozoficke, scifi, psychologicke debaty ale nebranim sa ani obcasnemu small talku ako sa hovori. Citim vo vnutri potrebu kontaktu s ludmi a to je taky paradox lebo ked som s nimi a nepoznam ich este dobre tak sa nedokazem uvolnit a som hrozne nervozny. Ale ak sa dobre spozname uvidite moje prave ja a to stoji za to. Very Happy

Ak sa chcete dozvediet viac resp. dostat sa do blizsieho kontaktu so mnou napiste mi do sukromnej spravy Vas facebook.
matus
matus
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 96
Reputácia Reputácia : 19
Dátum registrácie : 24.03.2018
Vek : 22
Bydlisko Bydlisko : Vranov nad Topľou

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Euthyrox 75mg, Fevarin 100mg, Elicea 10mg, Aripiprazole 15mg, Kvetiapin 25mg

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Zaslať odpoveď

Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.