Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ja a ženy

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ja a ženy Empty Ja a ženy

Odoslať  Hulk DF 365 1 Ut 18 december 2018 - 22:45

Ahoj,

Jelikož odbila jedenásta hodina, tak som sa cca. o tolkatej narodil presne pred 40. ročkami. Prv, než si nájdem ženu mojich snov, ktorá, by aj chela mať, popri randenií a chodení aj deti a rodinu bude vrelo vítaná. Najprv sa musim dať do telesneho poriadku. Spolu by to hádam bolo krajšie, mať radosť zo života.

S pozdravom anti/fajny
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ja a ženy Empty Re: Ja a ženy

Odoslať  Matej St 19 december 2018 - 21:53

antifajny napísal:... Jelikož odbila jedenásta hodina, tak som sa cca. o tolkatej narodil presne pred 40. ročkami. ...

Ja a ženy Rsz_4010

Great party Successful Applause jumping jumping2

Srdečne všetko najlepšie k takej krásnej okrúhlici, Fajny! (@antifajny, @fajny) cheers Narodeninky Ti síce ako také uplynuli už včera, čo som zagratulovať nestihol, ale Tvoj nový rok života a vlastne aj celá Tvoja nová desaťročnica nového života ešte len práve začínajú. Želám Ti do nového roka života a aj do spomínanej desaťročnice skutočne všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastíčka, požehnania a istotne aj peniažky nech sa časom polepšia, každý centík poteší. No najviac teda to zdravie a silnú dobrú duševnú pohodu, duševný mier a pokoj mysle. Máš k tomu všetky predpoklady, veľa Ti dala už literatúra a na veľa vecí si už časom prišiel Ty sám, takže super, už len vytrvať v načatom a pokračovať v dobrom trende. it is perfect Fajny, drž sa, posielam kamarátske objatie. giving a hug Super!

matej
Všetko najlepšie! 3 Všetko najlepšie! 2 Všetko najlepšie!

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ja a ženy Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ja a ženy Empty Re: Ja a ženy

Odoslať  anjelik St 19 december 2018 - 22:37

Ja a ženy 40th-b10
Krásne narodky prajem, a všetko- všetko to, čo si si vysníval ;*
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ja a ženy Empty Re: Ja a ženy

Odoslať  Hulk DF 365 1 Pi 21 december 2018 - 20:54

Na druhej strane som bol zástancom a už aj chápem svoj vek a fakt, že plány, sny v 30. rokoch ako sex, žena, vzťah, randenia, chodenia, zásnuby, svadba, rodina a zázemie - pracovné a rodinné sa mi do vtedy stali priam nemožné nakoľko ma postihla choroba no a po tridsiatke to šlo s tímto snom, či túžbou tak povediac so paže.
Dokonca už v 40-tke som toho názoru, že rodinu a intímny vzťah už nepotrebujem, nakoľko mi došli baterky a fungujem na princípe, čo mi život nedoprial, to mi vrati na zdraví 100. nasobne.
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore