Ja a ženy

Zaslať odpoveď

Goto down

Ja a ženy

Odoslať  antifajny za Ut 18 december 2018 - 22:45

Ahoj,

Jelikož odbila jedenásta hodina, tak som sa cca. o tolkatej narodil presne pred 40. ročkami. Prv, než si nájdem ženu mojich snov, ktorá, by aj chela mať, popri randenií a chodení aj deti a rodinu bude vrelo vítaná. Najprv sa musim dať do telesneho poriadku. Spolu by to hádam bolo krajšie, mať radosť zo života.

S pozdravom anti/fajny
antifajny
antifajny
OS Android Human
OS Android Human

Počet príspevkov : 194
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 40

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Ja a ženy

Odoslať  Matej za St 19 december 2018 - 21:53

@antifajny napísal:... Jelikož odbila jedenásta hodina, tak som sa cca. o tolkatej narodil presne pred 40. ročkami. ...

Great party Successful Applause jumping jumping2

Srdečne všetko najlepšie k takej krásnej okrúhlici, Fajny! (@antifajny, @fajny) cheers Narodeninky Ti síce ako také uplynuli už včera, čo som zagratulovať nestihol, ale Tvoj nový rok života a vlastne aj celá Tvoja nová desaťročnica nového života ešte len práve začínajú. Želám Ti do nového roka života a aj do spomínanej desaťročnice skutočne všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastíčka, požehnania a istotne aj peniažky nech sa časom polepšia, každý centík poteší. No najviac teda to zdravie a silnú dobrú duševnú pohodu, duševný mier a pokoj mysle. Máš k tomu všetky predpoklady, veľa Ti dala už literatúra a na veľa vecí si už časom prišiel Ty sám, takže super, už len vytrvať v načatom a pokračovať v dobrom trende. it is perfect Fajny, drž sa, posielam kamarátske objatie. giving a hug Super!

matej
Všetko najlepšie! 3 Všetko najlepšie! 2 Všetko najlepšie!

"Jste to, co jíte."
Nie ten je bohatý, čo veľa má, ale ten, čo veľa nepotrebuje.

Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 4332
Reputácia Reputácia : 499
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 32
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5 / F25.2 / syndróm DDA
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: paliperidón (6 mg), sertralín (50 mg), Orfiril Long (1500 mg), Spitomin (10 mg), horčík Magnosolv (2x týždenne)

Zobrazit informácie o autorovi https://schizo.sk

Návrat hore Goto down

Odoslať  anjelik za St 19 december 2018 - 22:37

Krásne narodky prajem, a všetko- všetko to, čo si si vysníval ;*
anjelik
anjelik
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 144
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

Návrat hore Goto down

Odoslať  antifajny za Pi 21 december 2018 - 20:54

Na druhej strane som bol zástancom a už aj chápem svoj vek a fakt, že plány, sny v 30. rokoch ako sex, žena, vzťah, randenia, chodenia, zásnuby, svadba, rodina a zázemie - pracovné a rodinné sa mi do vtedy stali priam nemožné nakoľko ma postihla choroba no a po tridsiatke to šlo s tímto snom, či túžbou tak povediac so paže.
Dokonca už v 40-tke som toho názoru, že rodinu a intímny vzťah už nepotrebujem, nakoľko mi došli baterky a fungujem na princípe, čo mi život nedoprial, to mi vrati na zdraví 100. nasobne.
antifajny
antifajny
OS Android Human
OS Android Human

Počet príspevkov : 194
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 40

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Zaslať odpoveď

Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.