Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zaujalo ma v literatúre

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zaujalo ma v literatúre - Stránka 2 Empty Dale Carnegie - Ako si získavať priateľov a pôsobiť na ľudí

Odoslať  Hulk DF 365 1 Pi 7 december 2018 - 16:55

odstranit


Naposledy upravil antifajny dňa Ne 9 december 2018 - 9:56, celkom upravené 2 krát.
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zaujalo ma v literatúre - Stránka 2 Empty Dale Carnegie - Ako si získavať priateľov a pôsobiť na ľudí

Odoslať  Hulk DF 365 1 Pi 7 december 2018 - 16:57

odstranit


Naposledy upravil antifajny dňa Ne 9 december 2018 - 9:57, celkom upravené 2 krát.
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zaujalo ma v literatúre - Stránka 2 Empty Re: Zaujalo ma v literatúre

Odoslať  Matej So 8 december 2018 - 22:37

Ahoj Fajny.

Trochu ma to mrzí, že sa Ťa to musím opýtať, ale ako admin fóra som za to zodpovedný: Odkiaľ preberáš tie texty, najmä tie v českom znení? Vyzerá to totiž, akoby si to citoval priamo od slova do slova z nejakej knihy, alebo aj tie ostatné slovensky písané texty sú podozrivé. Treba si uvedomiť, že aj vo virtualite, a možno obzvlášť vo virtuálnom priestore platí dosť prísny autorský zákon a autori či vydavateľstvá majú na tie texty a preklady svoje práva, kvôli ktorým sa nemôžu reprodukovať bez písomného povolenia. Lepšie je to parafrázovať svojimi vlastnými slovami a uviesť pritom zdroj, odkiaľ si parafrázoval. Ale citovať priamo dlhé texty dokonca v pôvodnej češtine, kde to dosť bije do očí, že je to celé prebraté, tak sa bojím, či ma už niekto neosloví a nebude doťahovať právne dôsledky. V histórii fóra za ostatných 8 rokov som už čelil právnej výzve a vyhrážaniu sa žalobou, keď mi istá nemenovaná verejne činná osoba, ktorá tu bola na fóre ohováraná, písala na všeobecný kontakt žiadosť o zmazanie danej témy, inak z toho vyvodí právne dôsledky voči mojej osobe ako prevádzkovateľovi fóra. Nerád by som bol, keby sa to v podobnom zmysle opakovalo, že by sa dakto ozval, že tu bez uvedenia zdroja citujeme celé pasáže textov autorsky chránených diel.

Prosím o porozumenie. sad and unhappy Sad Naozaj, lepšie spracovať text svojimi slovami parafrázovým spôsobom a uviesť popritom zdroj informácie (či už webová stránka, e-kniha, a podobne).

very sad4

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zaujalo ma v literatúre - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5056
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zaujalo ma v literatúre - Stránka 2 Empty Re: Zaujalo ma v literatúre

Odoslať  Matej Ne 9 december 2018 - 0:08

Teda, ešte mi to srdce nedá nepovedať - nechcem aby si to, priateľu, pochopil ako nejaké ďalšie karhanie zo strany dakoho z forumákov, ktoré sa niekedy na Teba navalilo, ako si to spomínal. Práveže verím, že by si mohol spracovať dané témy aj vlastnými slovami s uvedením zdroja, a aj by sme tak zadosťučinili autorskému zákonu, aj by sme sa my všetci dozvedeli zaujímavosti z daných knižiek a tém. A aj Ty by si mal čiastočne realizáciu, keď sa delíš o to, čo si si naštudoval. Smile Takže vo všeobecnosti palec hore, len teda najlepšie nepreberať od slova do slova... Wink winking

community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zaujalo ma v literatúre - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5056
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zaujalo ma v literatúre - Stránka 2 Empty Re: Zaujalo ma v literatúre

Odoslať  Hulk DF 365 1 Ne 9 december 2018 - 7:16

Ahoj @Matej

No tie texty su ručne prepísané z obalu alebo záveru knihy a niektoré sú aj neúplné kvoli ich dľžke, asi máš na mysli "niečo o autorovi" a "niečo o knihe"

Čo sa týka autorských práv, tam skorej ide o kopírovanie, ale ja nič nekopirujem, ja niektoré texty citujem alebo dávam do pozornosti aj svoj poatreh.

To čo je z časti skopirovane sú pdf. knihy ako štyri dohody, sú to ale neúplné texty, ďalej čo mám pdf. knihu je putovanie duší, ale tu som nič nekopiroval!


Naposledy upravil antifajny dňa Ne 9 december 2018 - 7:49, celkom upravené 1 krát.
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zaujalo ma v literatúre - Stránka 2 Empty Re: Zaujalo ma v literatúre

Odoslať  Matej Ne 9 december 2018 - 11:06

Nebolo to treba mazať s horúcou hlavou - stačilo uviesť zdroj, trebárs odkaz na pdf, alebo uviesť vydavateľa, rok vydania... teda držiteľa copyrightu, kto je autorom prekladu. Vôbec nemám na mysli "o autorovi" alebo "o knihe", iba mi zarezonovali čisto tie české texty, ktoré boli priamo citované z nejakého diela, pričom uvedenie autora a názvu knihy v tomto prípade nestačí, lebo to nie je definícia držiteľa práva na dielo. V pohode cituj a obohacuj fórum o myšlienky z preštudovaných kníh, iba som chcel, aby to bolo nenapadnuteľné, to je všetko. sad and unhappy Už radšej budem mlčať. Sad

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zaujalo ma v literatúre - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5056
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zaujalo ma v literatúre - Stránka 2 Empty Michael Newton - Život mezi životy - Naše nesmrtelné bytí

Odoslať  Hulk DF 365 1 Ne 9 december 2018 - 17:10

Zaujalo ma v literatúre - Stránka 2 Ivot_m10


Ezoterika a duchovno - Záhady, zaujímavosti - Reinkarnácia, karma

Michael Newton - Život mezi životy - Naše nesmrtelné bytí

https://www.martinus.sk/?uItem=81110

Budem citovať autora s mojima postrehmi,dodám len, že niektoré fakty sú už mnou dávno prebádané a niektoré nové, ďalej prikladám poznámky na zamyslenie:

Obsah knihy :

0. Úvod

1. Úvodný pohovor
Klientovo náboženské presvedčení

2. Príprava na spirituální regresi
Nároky na osobnost spirituálního hypnoterapeuta
Význam odborné prípravy a zkušeností
LBL hypnóza v praxi
Vstupný pohovor
Klientovy predsudky
Klientúv prehled účinkujúcích
Záverečné instrukce klientovi

3. Hypnotické sedení
Uvedení klienta do hypnózy
Fáze hypnózy
Prohublovaní a vizualizace
Tempo a práce s hlasem
Záverečné pokyny pred regresí
Zpetný posun v čase
V matčine lúne
Prechod do minulého života
Kontrola zásahú vedomí

4. Mentální brána do duchovního sveta
Obraz smrti minulého života
Snížení citlivosti na trauma
Počateční vizualizace stavu duše
Pokyny k odchodu duše
Formulace otázek u vstupní brány
Neprístupný LBL klient
Prekonání určitých typú barier ze strany klienta
Bariéra ze strany klientova prúvodce
Predstavy svetla a tmy pri prechode
První kontakt s dušemi
Komunikace s pricházejícími dušemi
Místa zastavení príchoí duše
Orientace s prúvodci

5. Život mezi životy
Klientúv navrat do skupiny duší
Identifikace spríznených duší
Určovaní barev duší
Shromaždování informací o skupine duší
Primární duševní partneri
Vnitrní kruh a neprítomní duševní pomocníci
Duševní energie
Prúzkum charakterových typú ve skupinách
Klienty stredne pokročilé a pokročilé úrovne
Presun klienta pred Radu
Terapeutické možnosti pri navšteve Rady
Zhodnocení inkarnací minulých životú
Mapování dalších činností v duchovním svete
Výber života a tela
Vztahy mezi telem a duší
Terapeutický prínos spirituální regrese

6. Ukončení sezení
Príprava na návrat
Dokončení spirituální regrese
Uvedení klienta do bdelého stavu
Výstupný phovor
Záver
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zaujalo ma v literatúre - Stránka 2 Empty Michael Newton - Život mezi životy - Naše nesmrtelné bytí

Odoslať  Hulk DF 365 1 Ne 9 december 2018 - 17:22

Niečo málo o autorovi :

Dr. Newton je psychológ zabývající se poradenskou činností, znalec v oboru hypnoterapie a učiteľ. V prúbehu života púsobil v institucích vyššího vzdelání a pracoval jako vedoucí skupinových terapií v zarízeních pro duševne nemocné a organizácích duchovný obnovy ve spolupráci s nemocnicami a sociálnimi agenturami. Po 40.-letech soukromé praxe odešel do dúchodu a je považován za prúkopníka v odhalování záhad života mezi životy, k čemuž vyvinul vlastní hypnotické techniky.
Je autorem dvou velmi úspešných titulú, které nakladelství Eugenika rozdelilo do čtyr dílu a vydalo pod názvy Cesty duší, Osudy duší, Učení duší a Vztahy duší. Druhá dvoukniha v originále nazvana Destiny of souls (Osud duší), dokonce v roce 2001 získala na každoroční knižní výstave Book Exposition of Amerika ocenení za nejvýznamnejší metafyzické dílo roku a byla preložena do více než 25- jazykú. Národní asociace transpersonálních hypnoterapeutú National Association of Transpersonal Hypnotherapists udelila dr. Newtonovi výroční cenu za jedineční hypnoterapeutický prínos. Rytírský rád svatého Konstantína mu prúpujčil titul čestného rytíre za prínos v oblasti mezinárodního vzdelávaní.
Dr. Newton je zakladatelem institutu Newton Institute for LBL Hypnotherapy, mezinárodní organizace založené za účelem vzdelávání praktických hypnoterapeutú v oboru technik hypnotické spirituální regrese LBL (life between lives - život mezi životy). Značnou část svého času venuje vedení toho školíciho programu a vystupování v včetných rozhlasových i televíznych programech a na výstavách určených široké verejnosti.
Po celém svete je znám jako podnetný rečník.

Niečo málo o knihe :

Táto kniha prináší tak detailní a systematický popis duchovního sveta, posmrtných stavú a existence duší v období mezi pozemskými životy, jaký zde ješte nebyl.
Je to dílo naprosto ojedinele svou hloubkou, komplexností i inteligentní formou. Vychází z dlouholetého zpracování výpovedí veľkého množství lidí v hluboké regresní hypnóze.
Autor je držitelem doktorátu z poradenství, má univerzitní vzdelání a púsobí jako hypnoterapeut. Dríve púsobil ve vícero institucích vyššího školství jako učitel, správce a rídicí pracovník.

Dozvíte se tu :
• Jak probíha príprava na spiritální regresi
• Co je mentální brána do duchovního sveta
• Jaký význam má zhodnocení inkarnací minulých životú
• Jaké jsou vztahy mezi telem a duší


Odkaz na obrázky z knihy
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zaujalo ma v literatúre - Stránka 2 Empty Re: Zaujalo ma v literatúre

Odoslať  tomas Ne 9 december 2018 - 17:35

nepoučiteľný.

_________________
Desím sa každého jedného kroku
na ktorý sa chystám.
Desím sa, že ma privedú
niekam, kam som chcela dôjsť.
tomas
tomas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 237
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.12.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zaujalo ma v literatúre - Stránka 2 Empty Re: Zaujalo ma v literatúre

Odoslať  Danka37 Ne 9 december 2018 - 23:03

antifajny napísal:Niečo málo o autorovi :

Dr. Newton je psychológ zabývající se poradenskou činností, znalec v oboru hypnoterapie a učiteľ. V prúbehu života púsobil v institucích vyššího vzdelání a pracoval jako vedoucí skupinových terapií v zarízeních pro duševne nemocné a organizácích duchovný obnovy ve spolupráci s nemocnicami a sociálnimi agenturami. Po 40.-letech soukromé praxe odešel do dúchodu a je považován za prúkopníka v odhalování záhad života mezi životy, k čemuž vyvinul vlastní hypnotické techniky.
Je autorem dvou velmi úspešných titulú, které nakladelství Eugenika rozdelilo do čtyr dílu a vydalo pod názvy Cesty duší, Osudy duší, Učení duší a Vztahy duší. Druhá dvoukniha v originále nazvana Destiny of souls (Osud duší), dokonce v roce 2001 získala na každoroční knižní výstave Book Exposition of Amerika ocenení za nejvýznamnejší metafyzické dílo roku a byla preložena do více než 25- jazykú. Národní asociace transpersonálních hypnoterapeutú National Association of Transpersonal Hypnotherapists udelila dr. Newtonovi výroční cenu za jedineční hypnoterapeutický prínos. Rytírský rád svatého Konstantína mu prúpujčil titul čestného rytíre za prínos v oblasti mezinárodního vzdelávaní.
Dr. Newton je zakladatelem institutu Newton Institute for LBL Hypnotherapy, mezinárodní organizace založené za účelem vzdelávání praktických hypnoterapeutú v oboru technik hypnotické spirituální regrese LBL (life between lives - život mezi životy). Značnou část svého času venuje vedení toho školíciho programu a vystupování v včetných rozhlasových i televíznych programech a na výstavách určených široké verejnosti.
Po celém svete je znám jako podnetný rečník.

Niečo málo o knihe :

Táto kniha prináší tak detailní a systematický popis duchovního sveta, posmrtných stavú a existence duší v období mezi pozemskými životy, jaký zde ješte nebyl.
Je to dílo naprosto ojedinele svou hloubkou, komplexností i inteligentní formou. Vychází z dlouholetého zpracování výpovedí veľkého množství lidí v hluboké regresní hypnóze.
Autor je držitelem doktorátu z poradenství, má univerzitní vzdelání a púsobí jako hypnoterapeut. Dríve púsobil ve vícero institucích vyššího školství jako učitel, správce a rídicí pracovník.

Dozvíte se tu :
• Jak probíha príprava na spiritální regresi
• Co je mentální brána do duchovního sveta
• Jaký význam má zhodnocení inkarnací minulých životú
• Jaké jsou vztahy mezi telem a duší


Odkaz na obrázky z knihy


Fajny, co Ťa na tej knihe oslovilo? Ty veris v minulé zivoty? Zbežne som to pozerala na webe, teda zarãba sa na tom fajne, no obsah tejto knihy mi pride ako miesanie dvoch vecí odbornej..to je hypnoterapia, osobne to pokladam za blbost mam svoje skusenosti s terapeutom a tiez ma raz hypnotizoval doteraz sa hnevam ze som mu dala vyse 1000 eur za nič, teda zmiesanie odbornej a nabozenskej dokopy. affraid Aj dobre ze si to sem dal. Som prekvapena kolko a kde sa to vsade vyuziva. Je to totalne zaujimave ze hypnoterapia je po celom slovensku a ze za nou sa vlastne skryva nejaka inkarnacia, minule zivoty, brany do duchovneho sveta. To zas je len nieco na vytiahnutie penazi z ludí podla mna...
Danka37
Danka37
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 18
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 12.12.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zaujalo ma v literatúre - Stránka 2 Empty Re: Zaujalo ma v literatúre

Odoslať  Danka37 Ne 9 december 2018 - 23:06

antifajny napísal:
Zaujalo ma v literatúre - Stránka 2 Ivot_m10


Ezoterika a duchovno - Záhady, zaujímavosti - Reinkarnácia, karma

Michael Newton - Život mezi životy - Naše nesmrtelné bytí

https://www.martinus.sk/?uItem=81110

Budem citovať autora s mojima postrehmi,dodám len, že niektoré fakty sú už mnou dávno prebádané a niektoré nové, ďalej prikladám poznámky na zamyslenie:

Obsah knihy :

0. Úvod

1. Úvodný pohovor
Klientovo náboženské presvedčení

2. Príprava na spirituální regresi
Nároky na osobnost spirituálního hypnoterapeuta
Význam odborné prípravy a zkušeností
LBL hypnóza v praxi
Vstupný pohovor
Klientovy predsudky
Klientúv prehled účinkujúcích
Záverečné instrukce klientovi

3. Hypnotické sedení
Uvedení klienta do hypnózy
Fáze hypnózy
Prohublovaní a vizualizace
Tempo a práce s hlasem
Záverečné pokyny pred regresí
Zpetný posun v čase
V matčine lúne
Prechod do minulého života
Kontrola zásahú vedomí

4. Mentální brána do duchovního sveta
Obraz smrti minulého života
Snížení citlivosti na trauma
Počateční vizualizace stavu duše
Pokyny k odchodu duše
Formulace otázek u vstupní brány
Neprístupný LBL klient
Prekonání určitých typú barier ze strany klienta
Bariéra ze strany klientova prúvodce
Predstavy svetla a tmy pri prechode
První kontakt s dušemi
Komunikace s pricházejícími dušemi
Místa zastavení príchoí duše
Orientace s prúvodci

5. Život mezi životy
Klientúv navrat do skupiny duší
Identifikace spríznených duší
Určovaní barev duší
Shromaždování informací o skupine duší
Primární duševní partneri
Vnitrní kruh a neprítomní duševní pomocníci
Duševní energie
Prúzkum charakterových typú ve skupinách
Klienty stredne pokročilé a pokročilé úrovne
Presun klienta pred Radu
Terapeutické možnosti pri navšteve Rady
Zhodnocení inkarnací minulých životú
Mapování dalších činností v duchovním svete
Výber života a tela
Vztahy mezi telem a duší
Terapeutický prínos spirituální regrese

6. Ukončení sezení
Príprava na návrat
Dokončení spirituální regrese
Uvedení klienta do bdelého stavu
Výstupný phovor
Záver


Toto neni veda ale zneuživanie a využívanie nešťastnych hladajucich pomoc, chorych ludí. A moze to spraviť velke skody na cloveku. Toto je nejake sektarske novodobé naboženstvo nie veda. Alebo cisto je to o peniazoch potom za maskou pomocníka akoze dobreho terapeuta, najprv ta posle do maminej maternice a potom do minulych zivotov a urcí ti farbu duše!!!a este ta zoznami s cudzimi nejakymi duchmi, zhodnotí tvoje minule životy a postaví ta pred nejakú radu..s velkým R. Pred Radu. A este ti za tvoje tazko zarobene peniaze predstaví opis tvojej smrti v minulosti?! To nieze novodobe nabozenstvo ci sekta to cistý satanisti. Toto nemá absolutne nič s odbornostou, uz vobec nie s vedou,  je to literatura new age. Život medzi životmi sa volá...velmi divný názov..len aby to nebolo tak ze kto taketo knihy aplikuje do zivota svoj realny jeden zivot stratí premrhá. Neviem ten názov knihy pochopiť, že co znamená? Co to znamena zivot medzi zivotmi? Uplne sa mi to vobec nepaci. Ako comu to ma pomoct? Niekoho penazenke a este klientovi prinesie vaznu psychicku ujmu. Moj nazor.
Danka37
Danka37
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 18
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 12.12.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zaujalo ma v literatúre - Stránka 2 Empty Re: Zaujalo ma v literatúre

Odoslať  Hulk DF 365 1 Po 10 december 2018 - 6:41

Ahoj @Damka38

Jednak je to zaujímavé čítanie,jednak som zažil dve reinkarnacie, a jednak ti to dáva ako takú predtavu o pravom Ja, teda o "Ja duša" , už je len na samomotnom človeku, či bude veriť v takíto posmrtný život -duchovný život alebo nie
Život mezi životy má byť to naše nesmrteľné bytie, teda všetko v stave osvetenia
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore